Clinique

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annama, Módosítva: 2016. március 29.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós dezodor. Egész napra védelmet nyújt. Nem hagy foltot a ruhán. Nem irritálja a bőrt, szagtalan.

nine

2017. november 19.

Ha nem lenne ilyen drága, most is ezt használnám... Nagyon tetszett ez a dezodor, annak ellenére, hogy eleinte idegenkedtem tőle, merthogy nincs benne illatanyag... de tökéletesen teljesített, a nap végén is friss maradtam, és amúgy is annyi illat van az emberen (mosószer, öblítő, sampon, tusfürdő, testápoló, parfüm stb.), hogy talán jobb is ha egy-kettő plusz illatforrást ki lehet húzni a listáról. A négy csillag kizárólag az ára miatt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

annama

2017. március 10.

Pont egy éve használom (s még ugyanazt a flakont), és nagyon szeretem. Biztosan újra veszem, ha elfogy. Egész nap kitart, mindegy, mit csinálok, stresszes napom van, hőség van, utazok, stb. – semmi nem billenti ki az egyensúlyából. Sőt, ha strandra megyek délután, és nem viszem magammal, ezért strandolás után nem kenem újra, sem izzadok meg (persze szappanos fürdés után elveszti a varázserejét, de az már túlzás lenne, ha nem tenné).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Emulgeálószerek: Ceteth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-20
Illatanyagok: Sorbic Acid
Tartósítószerek: Myristalkonium Chloride, Sorbic Acid

Steareth-20 ti I eu 2 1

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.