Clinique

Ár:   15800-32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tamasbobe47, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 21.

Ár:   15800-32 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Az 1971-ben kiadott Aromatics Elixir utódja.

Illatkategória: keleties-virágos

Illatösszetevők: szecsuáni bors, ibolyalevél, labdanum, rózsa, narancsvirág, pacsuli, pézsma, ámbra, benzoin és vanília

Ár: 4.000 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: 50 ml-ből kb félig, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

doktoranna

2021. április 6.

Ahogy látom nagyon megosztó illat, amit meg is értek. Én már több üveggel elhasználtam ebből a parfümből, valahogy rajtam nem annyira tolakodó, mint ahogy többen írták előttem. Néhány perccel felfújás után egy kellemes púderes illattá érik a bőrömön, ami nagyon kellemes és valahogy "tiszta". Mindig olyankor hordom amikor nagyon letisztult, egyszerű szett van rajtam, valahogy akkor érzem a legjobban hozzám illőnek. Határozottan tartós parfüm, napközben többször megcsap ez a kellemes púderes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Brunett

2021. február 8.

Mintát kaptam belőle.
Nagyon tartós, konkrétan fürdés után is érezhető.
Én nem használnám, mert a nagymamámnak nagyon hasonló illata volt, eszembe juttatott néhány régi szép emléket :)
Inkább idősebb korosztalyhoz tudom elkepzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Mintát kaptam belőle.
Nagyon tartós, konkrétan fürdés után is érezhető.
Inkább idősebb korosztalyhoz tudom elkepzelni.

Virvatuli

2020. január 7.

A fehér üveg alapján teljesen másra számítottam. Brutális, lehengerlő, mindent agyonnyomó, nehéz illat, és nem jó értelemben. Lehet, hogy én sem vagyok elég komoly hozzá, vagy csak nem ez a stílusom, de biztosan nem mennék vele emberek közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 7.

Verona5

2018. október 19.

2018.10.18
Felfedeztem, hogy ő és a Lancome Magie Noir-om rokonlelkek! :) Nagyon sok illatjegyben megegyeznek az orrom szerint és mind a kettő a relaxálós dobozba került nálam - megnyugtató érzés őket viselni.
2018.09.29
Zöld / fehér illat - ahogy egy kolléganőm elsőre megjegyezte - az erdei manók illata! :) És van benne valami! Kicsit rejtélyes, relaxálós, puha és tömjénes, kicsit nosztalgikus illatelegy. Első szaglásra beleszerettem a D.-ban, és mit ad isten, pár nap múlva szembejött itt velem. Kihagyhatatlan darab, szép példánya az Aromatics Elixir sorozatnak, örülök, hogy ilyen irányba is továbbvitték az eredeti illatot! Látom, hogy itt mennyire megoszlanak a vélemények róla, én szeretném a pozitív oldalt erősíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 19.

2018.10.18
2018.09.29

bugeyes

2018. augusztus 27.

Mintát kaptam belőle egy kis utazó szettben még tavaly, x Ft összegű vásárlás mellé járt. Hogy is mondjam... lehet, hogy velem van a gond, és nem "értem" meg a viselésére, de odaadtam édesanyámnak, és neki sem tetszett. Számomra nagyon nehéz illat, tömör, már a kellemetlen kategória. Szeretem a keleties, orientális, fűszeres illatokat egyébként, de rajtam abszolút és az ibolya és a pacsuli érződött leszáradás után, és így együtt ez számomra valami borzasztóan hatott. Nem venném meg a teljes kiszerelését az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

HDR

2017. december 8.

Armani Idole es Burberry My Burberry szerelemgyereke. Valoban aromás, epp ezert en nem tudnam viselni. Rafinált illat,mert megnyugtato ugyanakkor nagyon figyelemfelkeltő is. Illatelmenynek kivalo, feldobta a mai napomat ez a kulonlegesseg, mert a többi kinálatot mar kivülről fujom es nagyon unom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 9.

Egyetértek azzal, hogy ez az illat inkább a múlt században állta volna meg a helyét. IMÁDOM az Aromatics Elixírt, vinném magammal egy lakatlan szigetre is, de ez számomra botrány!!!! Bocsánat, hogy elragadtatva írom mindezt, de mi ez??? Nem mennék vele emberek közé, mert nem szeretném, hogy kutakodva nézzenek körül, hogy ki húzza maga után ezt a valamit? Elmúltam már ... éves, de ez egy szörnyen korszerűtlen, és egyáltalán nem elegáns illat. Muszáj kiderítenem, hogy mi lehetett a tervezői koncepció.
Sem a black, sem a white verzió nem nyerte el a tetszésemet, pedig nagyon vártam mindkettőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

citromalma

2017. május 17.

Szeretném egy kicsit felhúzni az értékelést, ezért írok róla pár jó szót.
Anno a Bvlgari Notte-t használtam a kiadásától egészen addig, amíg meg nem szüntették, semmi másra nem tudtam rászokni.
Most nem olyan régen véletlenül botlottam ebbe az illatba, és annyira tetszett, hogy vettem itt belőle egy mintát.
Ilyen különleges, egyedi illattal nem találkozta mostanában. Lehet, hogy nem a legújabb divatnak megfelelő tucat, de hogy öreges lenne? Szerintem kortalan. Olyanoknak való, akik egy illatba szeretnek bele és a védjegyükké válik, nem csábulnak el az évről évre megjelenő újdonságoknak. Olyan, mint a kis fekete (vagy fehér? :), amire sokáig gyűjtünk, mert tudjuk, hogy mindig bátran nyúlhatunk hozzá, ha alkalom van, ahol meg kell jelenni.

Maga az illat elsőre púderes, de nem az idegesítő, mézédes módon, annál elegánsabban. Nekem személy szerint ez a kedvencem belőle. Ekkor még bőrközelibb, a végére inkább a fűszerek dominálnak.
Valóban inkább "hideg" illat, ami miatt melegebb időben is viselhető, nem válik fullasztóvá.
Még elhasználom a kis mintám, ismerkedem vele, de érik a nagy kiszerelés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Szeretném egy kicsit felhúzni az értékelést, ezért írok róla pár jó szót.

Még elhasználom a kis mintám, ismerkedem vele, de érik a nagy kiszerelés :)

evamamoka

2017. május 17.

Mintát kaptam belőle. Elsőre tudtam, hogy nem és nem .... rögtön beugrott a szomszéd néni arca, aki tudjátok olyan nagyon idős mamás 60 éves.
No nála landolt a termék, használja is becsülettel :-) rajta tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

No nála landolt a termék, használja is becsülettel :-) rajta tökéletes.

Begoca

2016. szeptember 28.

Én akkor írok róla néhány szép szót is, hogy a pontozását felhúzzam. Mert én tényleg nagyon szeretem, és nem is értem, hogy mi ez a "jégkirálynő" illat.
Fél éve használom, és még mindenki megdícsérte rajtam. Sri Lankánra menet vettem a reptéren, ott használtam először, és azóta nagyon szép emlékeket ébreszt bennem.
Minden évszakhoz és minden napszakhoz illik, meleg, kellemes illat, nem hivalkodó és nem divatos. De különleges.
Teljesen más mint az eredeti, bár szerintem jobban hasolít hozzá, mint az aromatics in black.
szóval nekem ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

szóval nekem ötös.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Methyl 2-Octynoate, Isoeugenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.