Clinique

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Gyengéd, mégis hatékony mitesszer-eltávolító kezelés, mely fájdalom, nyomás vagy bőrkárosítás nélkül hat. Vízzel elegyedve az egyedülálló formula felmelegszik, ezáltal megnyitja az eltömődött pórusokat és eltávolítja a piszkot és olajat.

zsalexa

2018. december 8.

Amennyire a lemosója megéri az árát, sajnos ez a párja nem igazán. Huzamosabb használat után is csak pár mitesszerrel lett rajtam kevesebb, szóval teljesen haszontalannak nem mondanám, de kilencezret nem ért meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

reny

2018. május 7.

Nem szoktam megfontolatlanul vásárolni,általában megnézem a termékről szóló értékeléseket,véleményeket. Ezt a terméket a glamour napok alkalmából teljesen hirtelen felindulásból vettem meg,nem is ezért mentem be a clinique-be,hanem a instant perfectort-t akartam kedvezményesen megvenni,amit sikerült is ,és imádom.Ekkor szemet szúrt a polcon ez az újdonság,először az arclemosóját vettem kézbe,majd az eladó csaj megmutatta ezt,mondván,ők már mind tesztelték,nagyon látványos eredményeket lehet ezzel elérni. Hát több sem kellet nekem,aki a mitesszerekkel állandó harcban áll,egyből jött ő is,hiszen még 20%-al olcsóbb is így kuponnal... annyira lelkes voltam,másnap ki is próbáltam. Hát ekkor jött a nagy csalódás, igaz,h vízzel érintkezve a cucc felmelegszik,de ez nem tart tovább pár másodpercnél.és hiába masszíroztam az előírások szerint a kezelt felületet azzal a szúrós izével a végén,hát azon kívül,hogy simább lett tapintásra az orrom,én nem látok kevesebb mitesszert,mint előtte.Használtam már kb 4*,el fogom használni(nem lesz nehéz,alig van benne),mert ahhoz nagyon drága,hogy kidobjam. Egyébként miután haza hoztam,az volt az első,hogy megnéztem a róla szóló véleményeket,sajnos nem írnak róla sehol pozitívan.Kár,hogy ezt nem a vásárlás előtt tettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.