Clinique

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arola, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

HIdratálja és enyhe színnel volnja be az ajkakat. Mindenkinek máshogy állnak a különféle árnyalatok.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

micirpicir

2018. augusztus 7.

Hosszú évekig lapult a táskámban a Coming up rosy. Én szerettem. Ez olyan tükör nélkül feltevős ajakkence volt számomra, hibázni nem lehetett vele. Nagyon szépen hidratált,kicsit talán dúsított is,rajtam korall-barack színe volt. Bár elégedett voltam vele, nem tervezem az újravásárlást,elsősorban az ára miatt.Most más árkategóriában próbálok hasonlókat, be kell valljam látszik a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Rozi71

2018. április 12.

A múltkori Clinique ajándékakciókor kínomban nem tudtam mit venni (rúzsom van elég, Airbrush korrektorom is épp van, a többi terméküket meg nem szeretem annyira), úgyhogy vettem egy ilyet Coming up Rosy árnyalatban. Az az előnye, hogy tükör nélkül lehet használni, mint egy Labellót, de ennyi pénzért, azért ez egy nagyon enyhe rózsaszín pírt ad (lehet, hogy akinek világos a szája, annak jobban látszana).

Update: de, mégis megéri az árát! Legalábbis akciósan. Egyszerűen sokkal szebb lesz tőle az ember szája, teltebb, élénkebb színű. Olyan jelentéktelennek tűnik, de többször meglepődtem már a tükörbe nézve. Lehet, hogy akinek vékony a szája, nem fog sok különbséget észrevenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 12.

ildici72

2017. szeptember 28.

Pixis szerzemény. Emlékeztet a Catrice színezős ajakbalzsamára, amit rendszeresen használok. Nem ragad, minél többet használom, annál erősebb színe lesz, valamennyire még tartós is. Az ára miatt viszont inkább a Catrice marad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

CeCeDrake

2017. szeptember 5.

Budding Blossom van meg és eleinte nagyon utáltam. Aztán figyeltem a szám, amikor ezt viselem. Elsőre egy láthatatlan semmiség, de legalább nem ragadós szájfény, amit gyűlölök. Aztán utálatom tárgya egyszer csak szerelem lett, ugyanis a szàm alapszínével közreműködve valami fantasztikus szín jön létre. Mintha az lenne a szám alapszíne. Imádom, na :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

adapinks

2017. május 30.

Pixiboxból van egy kis kiszerelésűm a 07es super strawberry. Először nagyon lepontoztam volna, mert úgy vettem észre nap végére nemhogy ápol még inkább csak szárítja az ajkaimat. Nos ez a csalódottságom most se változott :D de hálás vagyok, hogy egy ilyen bogyós színt kaptam, mert magamtól nem vettem volna még hasonló árnyalatot sem. A színét sikerült megszeretni, de ennyit tud. Több mint valószínű, hogy újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

nikigalantay

2017. május 25.

Juj nagyon imádom, halvány színe van és tényleg hidratál. Télen ez a kedvencem, és ha rajtam van sosem cserepesedik ki a szám. Egyáltalán nem ragacsos, selymes érzéshez tudnám hasonlítani. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Sedna

2017. január 11.

Még a chubby stick szettben találkoztam a Poppin' Poppy árnyalattal. Ránézésre azt hittem, ez a szín nekem tuti nem fog jól állni, és reménykedtem benne, hogy valóban nem sok színe van. Felkentem, és örültem a fejemnek, hogy tényleg tulajdonképpen áttetsző ajakápolóról van szó. Aztán fél óra múlva belenéztem a tükörbe, és pár másodpercig gondolkoznom kellett, mit is kentem a számra, mert ilyen színű cuccom nekem ugyan nincs! Valóban nem rúzs, nincs komoly fedése, de én imádom azt a színt, amit az ajkaimnak ad (és egyébként köszönőviszonyban sincs a termék alap színével, hála a jó égnek), tükör nélkül simán fel tudom kenni, és akármilyen cserepes-hámlós a szám, ez tuti, hogy nem emeli ki, sőt. Végül persze csutkára elhasználtam az egészet, aztán mehettem vissza a teljes kiszerelésért :) Én imádom, mert hétköznapokra pont ilyesmit szeretek magamra kenni, így simán otthagyom érte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Joaninha

2016. december 14.

Ajándékba kaptam egy kisméretű ajakbalzsamot egy szetthez. Szerintem nem egy nagy szám, biztos nem fogom újravásárolni, ha elfogy a termékminta. Rúzsnak nem állja meg a helyét, mert alig van színe, ajakbalzsamnak meg nem elég hidratáló és valóban fura viaszos érzetet hagy maga után. A többi Chubby Stick terméket imádom, de ez egy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

matine91

2016. december 4.

Nalunk is nagy a szerelem. A szaraz Tondach cserepes ajkaimat egy nap alatt helyrehozta, nagyon jo kis cucc. A mighty mimosa arnyalat van meg, ami elsore nem tetszett, de mar megszoktam, enyhe rozsaszines szin. Nem hittem volna, hogy ennyire jotekony hatassal van a kiszaradt ajkakra, nalam a tel sajnos mindig hazavagja a szamat, szinte alig tudok emiatt ruzst hasznalni, mert ugye az hogy nez ki?!
Allando tagja lesz a sminkcsaladomnak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Allando tagja lesz a sminkcsaladomnak

Chrissy

2016. október 7.

Csabi az új barátom, nagyon tetszünk egymásnak, folyton rajtam lóg, nehéz levakarni és nagyon boldog vagyok vele.
Már régóta fájt a fogam egy Csabi sztikre, szerencsére jó árban sikerült lőnöm egyet itt a KM-en, mini 1.2g-os változatban. Imádom a miniket. Kis helyen is elfér, tök cuki és mivel rendszerint mindent hamar megunok meg össze-vissza vásárolgatok mindent és úgyse tudom magamra kenni mindet, jobb, ha kicsi kiszerelésem van mindenből, akkor még van rá esély, hogy egyszer talán el is fogy.
Szeretem, mert könnyű felvinni, nem kell tükör, szépen siklik, kellemes érzetű a számon, nem ragad és nem vakolat. Leheletnyi szín, diszkrét fény, selymes érzés...jól hidratál és meglepően sokáig marad a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.