Clinique

Ár:   $14.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2017. január 16.

Ár:   $14.50
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Bőrgyógyászok által kifejlesztett, alkoholmentes formula, mely eltávolítja az elhalt hámsejtek felső rétegét. Gyengéd, nem szárít, simává teszi bőrét, valamint megvédi a természetes nedvességtartalmát. Ragyogóvá teszi a bőrt és előkészíi a hidratálásra.

-40% új, bontatlan Clinique Clarifying Lotion 1.0 Twice A Day Exfoliator
Ár: 2500 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, az M2 és a 4/6 vonalán lehetséges, vagy postázom (Foxpost, Magyar Posta).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nmskinga

2020. június 3.

Imádom! Lágyan hámlaszt, kevésbé problémás és érzékeny bőrre is tökéletes. Pattanásra hajlamos, kombinált bőrre azonban más hámlasztó is szükséges mellé. Én napi egyszer használom, kis mennyiség is elég belőle, így teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

nine

2020. február 28.

Alkoholmentes, gyengéd, mindennapos hámlasztó szalicilsavval. Rendszeres használattal tökéletesen hozza a tőle elvárható eredményt, kellemes érzetet hagy maga után, a bőröm frissebb, üdébb tőle. Szeretem, hogy illatmentes, nem irritálja a bőrömet, még úgy sem, ha használok mellé más kémiai hámlasztót. Nagyon kiadós, mivel keveset kell belőle használni, ezért valóban sokáig elég. Megéri az árát. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

sheol

2018. július 12.

Érzékeny, száraz bőrre kerestem, a sima 1-es borzalmas volt, ezt sokkal jobban tolerálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Zsolt8912

2018. május 27.

Korábban használtam pár clinique terméket és gondoltam teszek egy próbát a lemosók terén is, de ebben sem csalódtam. Az való igaz, hogy csodát nem tesz, de megéri az árát. Extra zsíros bőrre kifejezetten jó, illatra is elfogadható és nem szárít. Krémeknél maradok, de ha elfogy majd erősen meggondolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Yavanna

2017. november 26.

A nagy pozitívuma, hogy valóban hatásos, bár csodát ez sem tesz, de mintha tényleg kevesebb pattanás bújt volna elő, amíg használtam, viszont csak akkor, ha tényleg 2-szer alkalmaztam naponta, ráadásul hagy maga után egy kis zavaró ragacsos réteget. Van egy kis kellemetlen szaga is, bár az nem baj, hogy nincs benne parfüm és úgyis használok utána jó illatú hidratáló krémet.
20%-os akcióval vettem meg, bár még így is drágállottam, de azzal nyugtattam magamat, hogy jó nagy kiszerelés, biztosan sokáig elég lesz. Sajnos ez nem így lett, nagyon gyorsan fogy, és még csak nem is praktikus, a széles szája miatt könnyen kilöttyen belőle túl sok, még nagy odafigyeléssel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

kneva

2017. május 25.

A Mild Clarifying helyett már ezt lehet venni a szaküzletben. A Hammamelis kivonatnak nem annyira örülök, de érdekes módon nem irritálja a szemem, még akkor sem, ha közel kenem. Jó lenne tudni, vajon hány % BHA van benne? 0,5% mint a Mild-ben? Nekem nem igazán hámlaszt önmagában, és a G&G Calm Down-nal együtt használva sem lett sok.
Könnyű, vizes állag, felkenés után én érzek egy kis réteget a bőrömön, nem annyira vízszerű, mint a PC Skin Balancing tonere, amit előtte használtam, de a régi Mild Clar.-hez képest szerintem jóval vízszerűbb.
Semmi illatot nem érzek rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Semmi illatot nem érzek rajta.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine, Glycerin, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.