Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrgyógyászok által kifejlesztett, kézzel készített szappan, mely finoman tisztítja bőrét. Megvédi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát és nem szárítja ki azt.

Clinique Facial Soap Oily skin 100g - új
Ár: 3900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
bellah

2018. november 27.

Ár-érték arányban nagyon megéri. Még akkor vettem, amikor zsírosabb volt a bőröm, átalában akkor is használtam, amikor havonta egy hétig a drága arcom úgy döntött, hogy visszatérhetek a 15 éves énemhez, és pár napra kipattog. Ez a szappan másnapra leszárította a pattanásaimat, és szebbé tette a bőrömet. Nagyon kellemes, tiszta érzést hagy maga után, de azért érdemes utána hidratáló krémet kenni az arcra, ha alapvetően nem zsíros a bőröd. Szerintem kb. 1 éve vettem a szappant, de a mai napig megvan és még jóóóó sok van belőle. Külön plusz pont, hogy adnak hozzá szappantartót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Zsolt8912

2018. május 27.

Sok szappant kipróbáltam már az évek során, de ez az egy ami nem szárította a bőrömet. Mikor jönnek a pattanások, szépen eltünteti őket, de a mindennapos faggyút is remekül leviszi, nyugtat és remek érzetet ad!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

zsizi

2018. május 8.

Csodás INCI, csodás hatás; ha pattanásos-mitesszeres az arcbőröm, egyetlen használattal csodát tesz. Imádom. A legjobb pattanás elleni termék, amit valaha használtam. Ritkán kell csak hozzányúlnom szerencsére, de ha nagyon gáz a helyzet, pikpakk rendbe teszi az arcbőrömet. Nagy kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Florci23

2018. április 9.

Extra zsíros T vonalamra azt hiszem végre megtaláltam a legmegfelelőbb szappant. Eddig a nyomós verzióját használtam, de szerintem ez egy fokkal jobb. Reggel-este használom, nekem abszolút nem szárít, nem lesz tőle pikkelyes a bőröm, pont jól beállítja a faggyútermelést, napközben azért mattosító papír vagy matt kőpúder játszik, de ez a hőmérséklettől is függ. Szerintem nagyon jó szappan azok számára, akik hasonló zsírosodással küzdenek, mint én.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

juditkaa70

2018. január 6.

Alaposan tisztítja az arcbőrt,nem okoz semmiféle szárazság érzést utána és irritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

Jellybean

2017. augusztus 12.

Régóta használom és talán ez az egyetlen, amit sosem cserélnék. Hatlamas szappan, jó kis tárolóval, sokáig tart. Lágy habot képez, minimális illata van. Picit sem szárít, pedig reggel este, sőt, van hogy nap közben is előveszem. Nagyon jól, mégis kíméletesen tisztít. Mindent tud, amit egy arctisztítótól elvárok. Zsíros bőrre szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

kneva

2017. június 22.

Húszas éveimben rengetegszer újravettem, folyamatosan használtam. Sokkal jobban bevált, mint a folyékony párja (de úgy emlékszem, ez volt az eredeti és csak idővel kezdték gyártani a folyékony verziót).
Nagyon sokáig elég, különösen, ha valaki arckefével vagy szivacskával használja. Enyhe, de számomra nagyon kellemes, tisztaság illata van. Zsíros, pattanásos bőrre maga a megváltás.
30 felett átváltottam a mild-re, mert a terhességeim után (vagy az idő előrehaladtával) már nem volt többé olyan zsíros a bőröm és kicsit "soknak" éreztem. Az illata azóta is hiányzik :) kellemes nosztalgiával gondolok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

gpetra22

2017. március 4.

Kedvenc Clinique termékem! Még tinédzser koromban fedeztem fel, ez volt az egyetlen termék ami használt a zsíros/pattanásos bőrömre. Azóta a pattanások nagyjából eltűntek, a zsírosságot pedig jól kordában tartja reggel/este használva. Tényleg csodaszer zsíros bőrűeknek, milliószor újravettem már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

blackberry

2014. január 10.

Évek óta használom. Tökéletesen tiszta a bőröm tőle, és nagyon sokáig elég. Megéri az árát. A folyékony nekem sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

dbarbara88

2013. október 8.

Nagyon jó, szeretem. Sokáig elég és a pattanásokkal küszködő egyéneknek kiváló. kellőképpen szárítja a zsíros bőrt, és szépen helyreállítja a bőrhibákat, csak rendszeresen kell hozzá használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.