Clinique

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   28 x 0,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. május 30.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   28 x 0,5 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízzel aktiválható arctisztító por friss C-vitaminnal. Azonnal üdébb, tisztább, ragyogóbb és finomabb textúrájú bőrt eredményez, és előkészíti azt a Fresh Pressed™ Daily Booster befogadására.

mujerconfused

2019. december 28.

Először furcsának tűnt ez por állagú arctisztító de meglepően jól működik, könnyű felvinni és nagyon szépen tisztítja a bőrt.
Mindennap én azért nem szórakoznék vele - ehhez elég drága is - de kúraként használva szuper, sokszor adnak pár darabos mintacsomagot ajándékba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Lexi99

2019. május 30.

Az egyik kedvencemmé vált, hatása azonnali, érzem, hogy a második percben a C vitamin húzza a bőrömet. Miután lemosom az arcom tökéletesen exfóliált és érzésre is sokkal tisztább. Kicsit drága, de sztem megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

bongi

2019. május 25.

egyetértek az előttem szólókkal. zsíros bőrre is nagyon jó, felfrissíti és ksimítja az arcot. érdemes a 28 napos kiszerelést megvenni. nem olcsó, de tényleg hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 25.

Gabica55

2019. február 18.

Először egy rendeléshez kaptam ajándékba a 7 napos kúrát, és valami csodát tett a bőrömmel!!! Este használtam és reggelre eltüntetett minden foltot, pattanás helyét, szépen letisztította az arcom. Nemrég megrendeltem a 28 naposat is :) Szerintem nagyon jó termék és mindig újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

tillisilli

2019. január 18.

Valamilyen vlogger hatására vettem egy 7napos por+booster szettet. A booster sokkal tovább elég volt 7 napnál, pedig irtóra túladagoltam mindig. Elvileg 7 nap után hatását veszti, sztem az hanyagolható, kb a felét eldobhattam volna. Az adagolása is gusztustalan volt, folyt mindenfelé. Hatását nem éreztem. (Ezt mind a booster-ről, azt nem fogom újravenni).

A c-vitaminos pucoló por használata egyszerű, higiénikus, könnyen felhabzik, sztem ilyen gyorssegély pakolásnak is jó. Feszesít, políroz, sikamlósan simává teszi a bőrt. Karácsonyi szünetben használtam, napi 1x, kellemes bőrérzetet adott utána. Sajna a felnőttkori akné problémámat ami egy fél éve van, nem javította, de ezt egy 7 napos használattól nem vártam.

Újra fogom venni csak a port 28-as csomagbab, és elhasználom gyorspakolásként heti 2 alkalommal. Még visszatérek updatelni utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Nuvola

2018. július 21.

Állati jó! Vélemények alapján volt merszem beruházni egy 28 tasakos példányra. Praktikus, naponkénti a csomagolás, szóval nem kell hűtőben tartva figyelgetni, nem romlott-e ránk a C-vitamin. Reggelenként összevegyítjük a porocskát egy pár csepp vízzel, és kész is. Kicsit síkos hatású arctisztítót kapunk, amiből jut a nyakra is. Felkenjük, egy perc múlva lemossuk. Számítottam némi csiklandozásra, de semmi. Gyengéd, ugyanakkor lehengerlő a hatása már egyetlen használat után. A bőröm, mintha fel lenne polírozva - látványra is, de tapintásra meg pláne. Különösen a homlokon volt érezhető a simaság, mert a bőr ott kifeszül, nincs kipárnázva. Az eddigi peeling-ekhez mérve ez egy új dimenzió.

Ami viszont a használat gyakoriságát illeti... A Clinique szándéka szerint naponta kellene, de tekintve az árát, meg a hatás bombasztikus voltát, szerintem lehetne belőle egy esemény előtti kezelés, vagy heti bőrmegújító hámlasztás. Ráadásul mikor egymást követő napokon használtam, pattanások mutatkoztak - rajtam, aki a még tinédzserkort is megúszta nélkülük! Tudom, ez a purgálás fázisa. Szóval még dilemmázom a módszeren.

Visszatérve az örömódához: csodás, egyszerű összetevőlista, amiből csak a szalicilsav sárgája lóg ki - az meg direkt van benne. A hatása pedig!

8.000 Ft-ért kapható az említett 4 hetes adag. Ez rettentő drága reggeli arctisztítónak, de kúraként, vagy ritkábban alkalmazva már nem is olyan horror.
Ha 4 barátnő/kolléga/családtag összeszövetkezik egy próba erejéig, fejenként 2.000 Ft-ért kap egy heti adagot, amin kísérletezhet.

UPDATE:
Bár eleinte tétováztam, vajon nem túl sok-e a jóból a napi szalicilsav, nem akartam lemaradni a frenetikus hatásról, és kitartottam a reggelenkénti használat mellett. Szép, életteli, sima bőr az eredmény. Az én normál, a fáradtság kezdeti(?) jeleit mutató bőrömnek is jól jött ez a kúra, de a szalicilsav + C-vitamin kombináció talán még szembetűnőbb változást hozhat azoknak, akik pl. pattanások nyomát szeretnék magukról lepolírozni.
Még annyi, hogy szerintem egy tasak 2 személynek is bőven elég - vagy eltehetjük a felét másnapra. Hogy megpimpósodik-e a beltartalom egyetlen nap alatt visszacsipeszezve, azt egy vegyész árulja el a közjó érdekében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

UPDATE:

ChrystalDiva

2018. március 31.

Nekem a por nagyon bejött, frissnek és tisztának érzem utána az arcomat és kicsit világosít is. A booster nekem nagyon nem vált be, zsírosította az amúgy is kombi bőrömet. Szerencsére online találtam csak porból álló csomagot, csak azt szoktam rendelgetni, heti 3x használom kb és szuper. Zsíros, pigmentált bőrre kötelező darab. A por miatt 5 csillag csak! A booster önmagában nálam 2.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 31.

szeliger

2017. június 11.

Hétnapos kúrát tartalmazó dobozban is kapható, a hét tasak mellett egy booster is van a csomagban. Egy ilyen kúrát csináltam végig, ezért a tapasztalt hatás a két termék együttesének eredménye. Már az első felvitelt követően a bőr sokkal frissebbnek tűnik, három-négy napig észlelhető javulás, utána már nem tapasztaltam változást, tartja az arc a friss formáját. Szerintem kúraszerűen érdemes rá beruházni, ha előre tudja valaki, hogy mikorra kell jó formába hozni magát, beiktathat egy hetes ilyen kúrát.

A tisztítópor tasakja könnyen nyitható, fehér por található benne. Nekem úgy vált be a legjobban, ha az arcomat és a tenyeremet is benedvesítem, beleöntöm a port, aztán jobb kézzel egy kis vizet hozzácsepegtetek, majd az egészet kicsit elhabosítom a két tenyerem között. Ezután mehet az arcra, a nedves felületen tovább habosítható. Ha száraz előtte az arc, akkor az én bőröm hamar beissza, sokkal szárazabb lesz az egész keverék. A maradék aztán mehet a kézfejre, elvégre annak sem árt. A bőr kezdetben kicsit bizsergett tőle, később már nem tűnt fel ilyesmi. Egy-másfél percig tartottam az arcon, akkor jó, ha már az ujjbegyeket kissé megszívta, nekem legalábbis mindig olyan lett, mintha sokat lettem volna vízben, az ujjbegyeim megráncosodtak. Utána bőséges vízzel lemosni és már kész is van, friss, üde, tiszta bőr. A bőr utána nagyon feszes, kicsit síkosabb érzetű.
Teljesen elégedett voltam a hatással, biztosan végigcsinálok még ilyen hétnapos kúrát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Kaolin 0 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.