Clinique

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7990 Ft

A munkában aktív, elegáns férfiak tökéletes illata. Fejjegyében lime-mal, zöldnövények illatával valamint mandarinnal, naranccsal, szívjegyében cseppnyi fréziával, jázminnal, gyöngyvirággal, ciprussal, pézsmával,  alapjegyében guaiac fa és cédrusfa aromával.

Ár: 7990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Clinique Happy For Men 50/25ml
Ár: 6500 , Eladó: Denissza
Állapot: kb félig van, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel
Clinique Happy For Men fújósok
Ár: 850 Ft, 1250 Ft, 1900 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Edo88

2021. június 21.

Ennél jobb a világon nincs. Kilométerekről kiszimatolom. Ennél szexibb illat számomra nem létezi kegy férfin. Az Avon Full Speed kicsit hasonló, annak akinek épp nincs rá keret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Olív

2021. február 21.

Egyik kedvenc férfi illatom! Tiszta, könnyed, légies, vidám, fiatalos illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 21.

Egyik kedvenc férfi illatom! Tiszta, könnyed, légies, vidám, fiatalos illat!

Rumcajsz

2021. január 20.

kellemes, "vidám", tiszta illat. magamon mégsem tudom elképzelni parfümként. kicsit olyan, mint egy finom öblítő. egyszer ruhámra fújtam müllerben és nagyon tetszett, tényleg boldogságot éreztem, amikor beleszagiztam, viszont amikor a bőrömön teszteltem, annyira nem jött be. van benne valami könnyedség, ami a 90-es, 2000-es évekre emlékeztet. cool dad scent :). kicsit nekem szintetikus hatású, valamint nem túl tartós, ahhoz képest pedig nem olyan olcsó. biztos van, akinek nagyon jól áll, szóval ez inkább csak a saját magamra vonatkozó véleményem. ha megérezném valakin valószínűleg szimpatikus lenne és meg akarnám ismerni :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

eszterszekely

2020. december 30.

Egyik kedvenc férfi illatom, végre a férjem is beleszeretett. Nyilván nem mindenkin tudom elképzelni, van olyan karakter akinek igenis kell egy fajsúlyosabb, fűszeres, "tömény" illat - ahogy nőknél is -, de mi azokat nem szeretjük. Könnyed, friss, citrusos, elsőre nem tűnik túl bonyolultnak, leszáradás után azonban érezni lehet, hogy mennyire összetett. Elegáns, nem hivalkodó illat, akár lehetne 5 csillag is, de ahogy szinte mindenki említi nagyon kevéssé tartós, és tényleg csak közvetlen közelről érezni. Nem szeretem a tolakodó, méterekről is fojtogató illatfelhőt, de azért ez nagyon a másik véglet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

Rhodesian Ridgeback

2018. szeptember 20.

Valamiért a gyerekkoromra emlékeztet, pedig nem rémlik, hogy faterom használta volna. Örömet, boldogságot hozó illat, ahogy az a neve jelzi. Üde, friss, nyári, citrusos illat.A leszáradás után görögdinnye illatot érzek.
Nem rossz, csak a tartóssága nagyon gyengusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nem rossz, csak a tartóssága nagyon gyengusz.

Lapo

2017. június 10.

Eddigi ismereteim szerint a legnőiesebb férfi parfüm.. ennek ellenére bármikor szívesen hordom tavasztól nyár végéig mert egyszerűen jó kedvre deríti az embert, így nagyon találó az elnevezés.. :)
Az első 10 percben mindent elnyom a mandarin és lime kombo, azonban utána szó szerint kivirágzik az illat és itt lesz egy kis feminin jellege de egyáltalán nem zavaró mértékben.
Botrányos tartóssága és bőrközelisége miatt azonban nem kaphat 5 csillagot. Kár érte..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Mijauuu

2016. november 14.

Ha férfi illat, akkor nekem egyértelműen Ő. Imádnivaló. Izgalmas. Nem tudok mit cifrázni rajta... Ellenálhatatlan, friss, érzéki,szexi, izgató, megunhatatlan, egyszerűen tökély! Szerelmem töretlen iránta, már évek óta. Boldogságosság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. november 8.

Finom ez is, de nagyon illanós.
A Versace Pour Homme sokkal tartósabb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 8.

Finom ez is, de nagyon illanós.
A Versace Pour Homme sokkal tartósabb:)

mate

2016. november 8.

Nagyon kellemes,friss illat! A ferjem nagy kedvence...lenne.. ha tartos lenne...😠. Se o,se en nem szeretjuk a tul feltuno,csabitos parfumoket,inkabb a friss es visszafogottabb,de megis erezheto illatokat. Ezekbol azonban nincs tul sok. A Gio Essenza es a Chanel Allure Sport nagy szerelmek,de ennyi...esetleg ismer vki hasonlo illatot,mint a Clinique Happy csak tartosat?????
Hiaba,ha nem tartos egy parfum,nem sok ertelme,hogy rajtam van....ezert a 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 8.

Hiaba,ha nem tartos egy parfum,nem sok ertelme,hogy rajtam van....ezert a 3*

x

2016. július 27.

Annyira cuki! És tökéletes az összhang is, a név, a szín, az illat mind összeillik. Gondtalan, bolondos, lédús nyári gyümölcskoktél. A lime és mandarin mellett egy kis dinnyés calone-szerű valami is előjön. Kár, hogy nem tartósabb, de annyira egyedi és bohókás, hogy a rövid illattartás ellenére is jár a max pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.