Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. július 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Fejjegyek: körte, vizes jegyek

Szívjegyek: hibiszkusz, rózsa, kínai orgona,orgona

Alapjegyek: kakaóvaj, szantálfa

Sumckay

2016. július 9.

2016.07.09.
Mariannak hálás köszönet, hogy ismét érezhetem régi, nyári finomságom. ♥ Az enyém lett egy teljes üveg és semmi más nem jut az eszembe, februárban mindent leírtam, most csak ezt dúdolgatom viselés közben:
Walking on Sunshine (Katrina & Waves)

2016.02.29.
A nyári parfümömmel is úgy jártam, mint a téliekkel - (Ori Mirage, Givenchy Amarige Mariage) - megszüntették. Azóta sem találok egy ilyen finom, hűsítő finomságot. Szerelem lett első szaglásra a márkaboltban. A körte és a vizes jegyek lehűtöttek és élveztem a nyarat, holott én az őszt és a telet szeretem. A virágos illatjegyeiből talán a hibiszkusz jelentkezett rajtam. Még most is előveszem az üres üvegecskét szagolgatni és átjár a boldogság, majd a veszteség, hogy nekem ilyen már nem lesz. :( Tartóssága nagyon szuper volt. Bár akkor még nem figyeltem ilyenekre. Horror melegben mikor kijöttem az edzőteremből egyáltalán nem zavart sem a kánikula, sem a kipirosodott arcom az edzéstől. Akkor még picit sóher voltam, és csak a 30 ml-s vettem meg....bánom is azóta. Hiányzik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

2016.07.09.
Walking on Sunshine (Katrina & Waves)

2016.02.29.

MissSzasa86

2015. október 29.

Egyik kedvenc nyári parfümöm volt :) imádtam, és tényleg "happy" lettem, amikor befújtam magam. Sokan megdicsérték. Télire kicsit "kevés", akkor a "testesebb" illatokat részesítem előnybe. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Piri11

2015. szeptember 9.

Csere útján egy kicsi üveg az enyém lett. Nagyon finom üde, ropogós illata van. Kicsit citrusos, kicsit virágos, nekem egyáltalán nem tűnik nehéznek, de csak fél órája van rajtam. Nagyon örülök, hogy két kis fújós mintámat (számomra most divatos "vackok") erre elcseréltem, nekem nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Amanda

2013. január 26.

Sok nyáron át használtam és nagyon szerettem.
A maga nemében egyedi illat volt, a körtétől és a vizes jegyektől kirobbanóan friss hatást várnánk, de a rózsa a kakaóvaj és a szantálfa gondoskodik a fűszeres, kissé 'nehéz' felhangról és éppen ez pici fűszeresség teszi különbözővé a hasonló karakterű parfümöktől. Emlékeim szerint nagyon tartós volt,.és halványan felfedezhető volt benne az eredeti Happy illata.
Ha már tényleg nem kapható azt sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

Sok nyáron át használtam és nagyon szerettem.
Ha már tényleg nem kapható azt sajnálom.

horzso

2012. július 24.

Hogy én ezt mennyire szerettem, amíg lehetett kapni... !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.

Hogy én ezt mennyire szerettem, amíg lehetett kapni... !!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate