Clinique

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A Clinique vezető bőrgyógyászai hisznek az egyszerű, de hatékony tisztítás erejében, azaz a vízben és a szappanban. Habzó szappan, mely nem szárítja ki bőrt. Megvédi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát.

Ár: 6000 , Eladó: Kumiko721
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Bősárkány, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
LolitaLolly

2019. április 16.

A minőség nagyon nem itt kezdődik. Számomra nulla ez a termék. Ennyi erővel locsolhatnám az arcom vízzel felhígított tejjel is, kb olyan érzés. A legfurább az állaga, pár hónapig oké volt, aztán félretettem kicsit, cirka pár hétre-egy hónapra és utána olyan szinten folyóssá vált, hogy a kezembe nyomva szétfolyik az egész, lecsorog a karomra és pofozó effektussal kell az arcomra borítanom kb, hogy oda is jusson valami...:DD ezért a vizes tej hasonlat. Na de a hatásáról is valamit: lemosás után idegesítően szilikonos réteget hagy az arcbőrömön és voilá. Nem szoktam bedőlni a reklámoknak, a névre előbb adok és ez esetben azt gondoltam, hogy a színvonallal nem lesz gond, de tévedtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

BudaiE

2019. április 16.

Ébredés után szoktam használni vízzel, mással nem is tudnám elképzelni a reggelemet, egy puff elég belőle az egész arcomra, így nagyon gazdaságos még a húzós ára ellenére is, fél évig kitart... mivel száraz a bőröm, alapból utána tolom fel a többi krémet, de ezzel pont jól indul a napom :) Szeretem termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

sezi

2019. március 5.

Nekem nem vált be. Nagyon szárított. A bőröm nem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Nekem nem vált be. Nagyon szárított. A bőröm nem szerette.

sabrirory

2019. február 23.

Nagyon nagyon szaritja az arcboromet sajnos, cserebe viszont egy ora mulva be is zsirosodik eleg kegyetlenul. A szaga (mert nekem ez nem illat) nagyon muanyag szeru. Szamomra kellemetlen a hasznalata. Sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

bellah

2018. november 27.

Csomagban vettem most novemberben 20%-os kedvezménnyel, de sajnos nekem szárítja a már ígyis száraz bőrömet, ráadásul az "illata" sem jön be. Egyébként jól funkcionál, jól tiszít, de inkább normál/zsíros bőrre ajánlanám, szárazra semmiképpen sem. A 200 ml-es kiszerelésből kb. 20 ml-t használtam el, de szívesen továbbpasszolom annak, aki szereti, mert én sajnos nem tudom így használni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Kumiko721

2018. november 23.

Rendkívül jó termék, minden nap ezt használom reggel és este tisztításra és sminklemosásra. Nagyon problémás bőrömet szépen helyrehozta. Újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

sheol

2018. július 12.

Használatom már egy ideje, de egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy van-e létjogosultsága a rutinomban. Sminklemosásra nyilván mást használok, és azt is micellás víz követi. Még nem tudom, újraveszem-e majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

zsizi

2018. május 7.

Nagyon jó termék. Szuperül tisztít, kellemes az illata (nekem alapvetően semmi bajom a Clinique termékek szagával, bár tudom, hogy sok embert irritálnak). Sokat segített, amikor zsírosabb, pattanásosabb lett a bőröm. Nem szárít, ellenben nagyon kíméletes és hatásos termék. Ettől függetlenül semmi extra, nem venném újra, csak pici kiszerelésűt használtam pár hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

kovexti

2018. március 20.

Nagyon szeretem. Hatékonyan tisztít, nem szárít, és jól előkészíti a bőrömet az esti rutinra. Az ára miatt -1 csillag, viszont újra fogom venni (hacsak nem találok egy alternatívát olcsóbban)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Mancsoska

2018. március 19.

Én a márka tisztító keféjével használom és nagyon szeretem. Nagyon jól tisztít és eléggé habzik is. Nem olcsó, de nekem lassan fogy, egy kicsi is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Urea, Sodium PCA, Trehalose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogatnövelő segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.