Clinique

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2024. március 5.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Bőre friss tiszta és kellemes érzetű lesz. Megvédi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát és nem szárítja ki azt. Frissítő, pattanások ellen, szennyeződés ellen, tisztító

Alkoholmentes, allergénmentes, ammónia mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, dió nélkül, gluténmentes, komedogénmentes, olaj mentes, parafinmentes, parfüm mentes, pigmentmentes, szilikonmentes, szulfátmentes

Clinique Liquid Facial Soap Mild Folyékony Szappan 30 ml
Ár: 1.500 Ft + postaköltség , Eladó: Nka
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel lehetséges, vagy Foxpost, Packeta, posta, fizetés előre utalással
Clinique All About Clean Liquid Facial Soap - 200 ml + 30 ml
Ár: Lásd lent , Eladó: kuszkusz17
Állapot: A 200 ml-es használt, kép szerint / 30 ml-es bontatlan, Helyszín: ---, fizetés: előre utalás után Foxpost / MPL automata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szeliger

2024. március 5.

2 darab 30 ml mintám volt belőle, de nem szerettem. Esti lemosáshoz túl gyenge, ez hamar kiderült, maradt a reggeli alkalmakra első lépésként. Itt sem voltam maradéktalanul elégedett, mert a használat után egy nehezen leöblíthető réteget hagy a bőrön, ami engem zavart. A lemosás után az arc megtörlésével ez ugyan leszedhető, de ha csak óvatosan felitattam a nedvességet, akkor maradtak nyomai és az utána használt tonik vagy szérum felhabzott rajta.
Szóval nem igazán találtam meg a helyét a rutinban, nehezen fogyott el, nem adnék pénzt érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 5.

AlizPeter

2023. szeptember 10.

Zsíros, pattanásos, vízhiányos, érzékeny bőröm van 🥲. Nem rossz lemosó szépen tisztít nem okoz pattanast, de az én boromet szárítja ezt már az első használat után tapasztaltam sajnos meglássuk meddig tolerálja a bőröm nemtudom miért vettem meg tudtam hogy erős lesz a zsíros verzióját meg sem mertem venni. Összességében vannak ettől jobb, hatékonyabb és gyengedebb lemosók is nem hiszem hogy ujravevos.

Up* Nem mertem tovább használni nagyon érzékeny lett tőle a bőröm húzódott kiszáradt kicsit fájt is ugyh abbahagytam pár nap után elmulott ez az érzés. Tusfurdonek használom most de még így is szarit hihetetlen ez arcra nem való... de tusfurdonek elhasználom ha ma ennyit kiadtam érte meg is bántam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 10.

JBeauty

2022. december 30.

Upgrade: a flakon végére érve, elmondhatom, hogy nagyon megszerettem, szépen tisztít de közben nem szárítja a bőrömet. úgyhogy megérdemli az 5 csillagot :)

Kellemesen csalódtam ebben az arctisztítóban. Nagyon féltem tőle, hogy szét fogja szárítani az arcomat, de szerencsére ez nem történt meg.
Gyengéden tisztít, nem húzódik tőle utána a bőröm. Volt már olyan arctisztítóm, ami annyira szárított, hogy a megtörölt arcom után az a fél perc a hidratálásig örökké valóságnak tűnt, azt hittem szétfeszül és kireped a bőröm.
Ez után a tisztító után is kell hidratálni, de ez nekem nem okoz gondot, mert én mindig hidratálok :)
Nem fogom még újravenni, mert még keresem az igazit. Sajnos még ő sem az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 30.

Nem fogom még újravenni, mert még keresem az igazit. Sajnos még ő sem az.

silence

2022. július 21.

Nagyon klassz ez az arctisztító!
Itthon a kombinált bőrre való változatát használom, ami szintén nagy kedvenc, ebből pedig kaptam egy 30ml-es kiszerelést az egyik vásárolásomhoz, ezt dobtam az utazós neszesszerembe (kényelmesebb cipelni, mint a 200ml-s tubust)
Reggel - este használtam, tonizálás és hidratálás előtt.
Kellemes, selymes állagú, gyengéden, kíméletesen tisztít, nem szárítja a bőröm, nem irritál.

Kb. egy borsónyi mennyiség elegendő egy használathoz, ezt vizes tenyeremben szétoszlatom, itt villámgyorsan felhabzik, és lágy, puha habbá alakul. Ezt szoktam felvinni nedves arcbőrre, majd konjak szivaccsal tovább habosítva, körkörös mozdulatokkal átmasszírozom a bőröm.

Friss, üde és puha lesz a bőröm tőle arcmosás után.

Igazából ugyanazt nyújtja, mint az itthoni rózsaszín kupakos testvére, talán annyi, hogy ez kevésbé szárít, mint a rózsaszín…… de ez nálam nem oszt vagy szoroz, mert utána bőségesen táplálom mindig szérummal és hidratáló krémmel…..
A maximális csillag neki is jár!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 21.

Nagyon klassz ez az arctisztító!
Reggel - este használtam, tonizálás és hidratálás előtt.

Friss, üde és puha lesz a bőröm tőle arcmosás után.

A maximális csillag neki is jár!!!

pomme

2022. június 30.

Nagyon szeretem! Illata alig van, nem okoz pattanást és kíméletesen tisztít, nem feszül szanaszét a fejem lemosás után sem. A rózsaszín Bioderma volt eddig a kedvenc, de le fogom cserélni erre, mert ugyanúgy leviszi az alapozót (pedig nem micellás, mint a másik). Egy hétig használtam naponta többször és tényleg egy fél ragyám nem lett, pedig minden lóf*sztól kijönnek, elég sunyin ránéznem egy szelet pizzára... És ami tényleg a legszembetűnőbb, hogy a Biodermával ellentétben nem kellett lóhalálában krémért rohannom arctörlés után 1 másodperccel, mert nem húzza az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.