Clinique

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 16.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Illatösszetevők: kakaó, vanília, borostyán, pézsma, rózsabors, jázmin, lonc, napos jegyek

Lexi99

2019. január 21.

Finom nyári kis illat, az én korosztályomnak nagyon kézen fekvő. Nem túl tolakodó, mégis édes. Tartóssága lehetne jobb, de ez már csak bőrkémia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

szeliger

2018. november 9.

Megjelent a hazai üzletekben is, első szaglászásra nem ájultam el tőlük, sokkal többet vártam. A koncepció az lenne, hogy keverjük, rétegezzük az illatokat, szerintem magukban is elég kevertek. Az is igaz, hogy szeretem tudni, hogy mire számítsak, nekem ez az otthoni kevergetés nem jön be, van éppen elég nagy fix összetevőjű parfümválaszték, hogy lehessen variálni. Ha önmagában nézzük, akkor ez és a peóniás jöhettek volna egyáltalán szóba, az évszaknak megfelelően inkább ezt teszteltem. Teljesen átlagos vaníliás-pézsmás illat, lineáris, nem nagyon mozog az idő múlásával. Kakaót nem találok, kasmírt igen, ugyanakkor az Armani kasmírja messze jobb, kerekebb ennél. Nekem ez egy összecsapott skinscent, ami drogériából jó lenne, de nem a Clinque-től. Egyelőre nem foglalkozom velük, majd tavasszal nekifutok a peóniásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate