Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csalii, Módosítva: 2013. június 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szemfestéklemosó szabadalmazott formulával, mely majdnem olyan gyengéd, mint a könny. Hatékonyan távolítja el a tartós szemfestéket.

AKiss

2017. augusztus 18.

Drága, de sokáig elég! Mindent leszed, vízálló festéket is, gyors megoldás, kíméletes, gyengéd, imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

ylexe

2015. március 27.

Lehozta a szempillaspirált és tényleg kíméletes. Nekem az a bajom, hogy kicsit homályosan láttam utána, pedig alaposan lemostam. Kicsit sokáig tartott vele lemosni a sminket, de amúgy nem rossz, semmi különös szerintem. Ahhoz viszont drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

msz0315

2013. június 25.

Nekem nagyon bevált.Én Clinique szempilla spirált használok, azt könnyedén lehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

annapanni

2013. június 25.

Mini kiszerelésben kaptam valamihez, nekem túl kíméletes volt a szempillaspirálhoz, hiába dörzsöltem alaposan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.