Clinique

Ár:   10 290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2023. március 13.

Ár:   10 290 Ft
Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Rendkívül sokoldalú szemceruza, mely precíz festékfelvitelt, élénk színű kontúrt, az egyedülálló szivacsos aplikátorával egyszerű eldolgozást tesz lehetővé.

Clinique Quickliner For Eyes Intense Szemceruza mini 03 Intense Chocolate 0,14 g
Ár: 4000 Ft , Eladó: ilcs89
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személye átvétel, előre utalással foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szeliger

2023. március 11.

09 Intense ebony. A Clinique adventi kalendáriumában bukkantam rá, csak a kalendárium dobozán találtam meg, hogy mindössze 0,14 g. Az eredetihez képest nincs a végén satírozó szivacs és a mennyiség is éppen csak fele, noha rendes ceruza formája van. (Piillanatnyilag a zsibin eladó termékek között csak ilyeneket látok, szóval úgy néz ki, mint ezeken a fényképeken) A ceruza oldalán szerepel, hogy nem visszatekerhető, de ezt én a kézbevételkor nem olvastam el, ezért csak a hatalmas szerencse mentett meg attól, hogy első mozdulattal ne amortizáljam le az egész szemceruzát. Meg akartam ugyanis nézni, hogy mekkora, bőszen elkezdtem kifelé tekerni, de valamiért megakadt, így megálltam és próbáltam visszatekerni, hát ekkor derült ki, hogy ez nem fog menni.
A ceruza egyébként tökéletes minőségű. Az állaga pont jó, elég puha ahhoz, hogy könnyen lehessen vele vonalat húzni, de nem törik el és nem maszatolódik. Rajtam nagyon tartós, esténként is ott látom, ahová tettem. Ennek azért is van jelentősége, mert a szemhéjam már finoman szólva megereszkedett, nem szeretem azokat a ceruzákat, amik a felvitelt követően azonnal a szemöldököm alatt kötnek ki és itt ilyenről szó sincs. A szín intenzív fekete, amit egyébként ritkán használok, de mivel ezzel a ceruzával nagyon vékony és tartós vonalat tudok húzni, így inkább csak a szempillasort erősíti és nem öregíti a vonásaimat, úgyhogy bekerülhetett a gyakran használt sminkcuccok közé.
Nagyon elégedett vagyok vele, szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 11.

Nagyon elégedett vagyok vele, szuper termék.

danyadi77

2022. július 12.

Valamilyen ajándékcsomagban lehetett, nem rossz, de semmi extra. Én rögzítem szemhéjpúderrel, így nem mászik el. Az biztos, hogy magamtól nem adnék ennyi pénzt egy szemceruzáért, ennyit tudnak az olcsóbbak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 12.

lettniko

2022. május 24.

Az Intense Midnight árnyalat van meg. Felső szemhéjra használom, vastag vonalat húz, napközben csúnyán kopik.
Jobban szeretem a hagyományos, hegyezhető ceruzákat.
Egy ideje keresek szép kék színű szemceruzát, hát ez nem az. Kipróbálni jó volt (30%-os akció), de nem vennék a többi árnyalatból sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

Jobban szeretem a hagyományos, hegyezhető ceruzákat.

Harold

2022. január 13.

Nagyon szép, intenzív színe van. Nekem egy kicsit maszatolódik, ami nem túl praktikus, de nem vészes. Puha, könnyen és gyorsan használható, nem irritálja a szemem.Számomra zavaró, hogy nem lehet visszatekerni, igyekszem megszokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

Tavasz tündér

2021. március 19.

Én a szemceruzákkal legtöbbször a vízvonalam emelem ki, ezért nekem ami fontos hogy: nem irritál, kényelmes érzetre, intenzív színű, tartós. Ezt mind tudja a márka skinny ceruzája, az abszolút kedvencem. Viszont nem lehet már beszerezni, ezért gondoltam kipróbálom ezt is. Meg sem közelíti, sőt... Én a 09 intense ebony színt használtam, ami valóban intenzív fekete. Ennyi a pozitívum számomra. Viszont csak közepesen tartós, vízvonalban irritált, könnyeztem tőle. Van valami erős szúrós szaga, amit a high impact szempillaspiráljuknál is érzek. Számomra túl drága egy ilyen teljesítményhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

lilaszilva

2020. szeptember 7.

Az "intense chocolate" árnyalatot kaptam egy csomag részeként. Magam is meglepődtem, milyen szuper termék. Vagyis annyira nem meglepő a márkától (sok terméküket használom) de nekem ezek a fajta szemceruzák eddig nem jöttek be. Eddig csak pozitív tapasztalatom van vele. Rendkívül szép a színe, olyan feketébe hajló, de még barna, erős már első húzásra is és sosem kenődött el. Engem nem zavar, hogy nem lehet visszatekerni. Mindig csupán a megfelelő mennyiséget kell kitekerni és ennyi. Evvel végre gyönyörű vékony vonalat tudok húzni a szempillám tövébe is és ugyan gyorsan fogy, mert puha, biztosan újra fogom venni! Mivel kisebb kiszerelést használok, nincs a végén szivacs, így arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

HEva

2018. június 13.

Csomagban volt, így az ára nem volt ennyire borsos. A szemceruza, három színű szemhéjpaletta, egy ajakrúzs és 30 ml a kedvenc hidratálómból került nagyjából 12E-be. Az ajakrúzst sosem fogom használni mert apró csillámok vannak benne amitől én falra tudnék mászni, de a szemhéjpúder (primerrel) és a ceruza eddig bejött. Kicsit zavaró, hogy mozog a "bele" miközben a szememet emelném ki vele, de így is könnyű vele vonalat húzni. Ha nem simán szemhéjra kenem hanem van alatta szemhéjpúder, akkor sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Angel13

2017. június 6.

Intenzív, szép színű, krémesen puha, de sajnos maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Intenzív, szép színű, krémesen puha, de sajnos maszatolódik.

jna

2017. június 4.

Közepesen tartós, erős színű. Megfelelő ecsetekkel füstösítésre és tusvonal húzására is alkalmas a krémes állaga miatt (de emiatt kenődik is).
Ennyi pénzt szerintem nem ér meg, tényleg nem lehet visszatekerni, és a szivacs is használhatatlan a végén.
Az intense ebony (09) árnyalat van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Az intense ebony (09) árnyalat van meg.

marliz

2017. február 17.

Pigmentáltabb, és egy fokkal talán tartósabb, mint a sima quickliner ceruza. Krémes, jól eldolgozható. A sima quickliner-rel felváltva használom, attól függően, hogy határozottabb, vagy szolidabb sminket szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.