Clinique

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2016. január 17.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Rendkívül sokoldalú szemceruza, mely precíz festékfelvitelt, élénk színű kontúrt, az egyedülálló szivacsos aplikátorával egyszerű eldolgozást tesz lehetővé.

Ár: 3800Ft , Eladó: lilaszilva
Állapot: új, Helyszín: Pomáz, fizetés: személyes átvétel vagy foxpost

danyadi77

2022. július 12.

Valamilyen ajándékcsomagban lehetett, nem rossz, de semmi extra. Én rögzítem szemhéjpúderrel, így nem mászik el. Az biztos, hogy magamtól nem adnék ennyi pénzt egy szemceruzáért, ennyit tudnak az olcsóbbak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 12.

lettniko

2022. május 24.

Az Intense Midnight árnyalat van meg. Felső szemhéjra használom, vastag vonalat húz, napközben csúnyán kopik.
Jobban szeretem a hagyományos, hegyezhető ceruzákat.
Egy ideje keresek szép kék színű szemceruzát, hát ez nem az. Kipróbálni jó volt (30%-os akció), de nem vennék a többi árnyalatból sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

Jobban szeretem a hagyományos, hegyezhető ceruzákat.

Harold

2022. január 13.

Nagyon szép, intenzív színe van. Nekem egy kicsit maszatolódik, ami nem túl praktikus, de nem vészes. Puha, könnyen és gyorsan használható, nem irritálja a szemem.Számomra zavaró, hogy nem lehet visszatekerni, igyekszem megszokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

Tavasz tündér

2021. március 19.

Én a szemceruzákkal legtöbbször a vízvonalam emelem ki, ezért nekem ami fontos hogy: nem irritál, kényelmes érzetre, intenzív színű, tartós. Ezt mind tudja a márka skinny ceruzája, az abszolút kedvencem. Viszont nem lehet már beszerezni, ezért gondoltam kipróbálom ezt is. Meg sem közelíti, sőt... Én a 09 intense ebony színt használtam, ami valóban intenzív fekete. Ennyi a pozitívum számomra. Viszont csak közepesen tartós, vízvonalban irritált, könnyeztem tőle. Van valami erős szúrós szaga, amit a high impact szempillaspiráljuknál is érzek. Számomra túl drága egy ilyen teljesítményhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

lilaszilva

2020. szeptember 7.

Az "intense chocolate" árnyalatot kaptam egy csomag részeként. Magam is meglepődtem, milyen szuper termék. Vagyis annyira nem meglepő a márkától (sok terméküket használom) de nekem ezek a fajta szemceruzák eddig nem jöttek be. Eddig csak pozitív tapasztalatom van vele. Rendkívül szép a színe, olyan feketébe hajló, de még barna, erős már első húzásra is és sosem kenődött el. Engem nem zavar, hogy nem lehet visszatekerni. Mindig csupán a megfelelő mennyiséget kell kitekerni és ennyi. Evvel végre gyönyörű vékony vonalat tudok húzni a szempillám tövébe is és ugyan gyorsan fogy, mert puha, biztosan újra fogom venni! Mivel kisebb kiszerelést használok, nincs a végén szivacs, így arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

HEva

2018. június 13.

Csomagban volt, így az ára nem volt ennyire borsos. A szemceruza, három színű szemhéjpaletta, egy ajakrúzs és 30 ml a kedvenc hidratálómból került nagyjából 12E-be. Az ajakrúzst sosem fogom használni mert apró csillámok vannak benne amitől én falra tudnék mászni, de a szemhéjpúder (primerrel) és a ceruza eddig bejött. Kicsit zavaró, hogy mozog a "bele" miközben a szememet emelném ki vele, de így is könnyű vele vonalat húzni. Ha nem simán szemhéjra kenem hanem van alatta szemhéjpúder, akkor sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Angel13

2017. június 6.

Intenzív, szép színű, krémesen puha, de sajnos maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Intenzív, szép színű, krémesen puha, de sajnos maszatolódik.

jna

2017. június 4.

Közepesen tartós, erős színű. Megfelelő ecsetekkel füstösítésre és tusvonal húzására is alkalmas a krémes állaga miatt (de emiatt kenődik is).
Ennyi pénzt szerintem nem ér meg, tényleg nem lehet visszatekerni, és a szivacs is használhatatlan a végén.
Az intense ebony (09) árnyalat van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Az intense ebony (09) árnyalat van meg.

marliz

2017. február 17.

Pigmentáltabb, és egy fokkal talán tartósabb, mint a sima quickliner ceruza. Krémes, jól eldolgozható. A sima quickliner-rel felváltva használom, attól függően, hogy határozottabb, vagy szolidabb sminket szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

hanniko

2016. május 4.

Sötét barna árnyalatban van meg,nagyon könnyű vele dolgozni.Bár én is úgy jártam,mint itt többen,azt hittem valami selejtet fogtam ki,mert hiába tekertem,nem akart megindulni,eléggé megijedtem.De nem adtam fel,kicsit bevadultam,most már úgy is mindegy alapon és hál' Istennek megindult.Tus helyett használom és az alsó szempillatőre ,jól pigmentált,nagyon tartós,a szivacs is szuper a végén.Egy hibája van,ezért viszont haragszom,hogy nem lehet visszatekerni.Ezért mínusz pont jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.