Clinique

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2016. január 17.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Rendkívül sokoldalú szemceruza, mely precíz festékfelvitelt, élénk színű kontúrt, az egyedülálló szivacsos aplikátorával egyszerű eldolgozást tesz lehetővé.

Ár: 3.500 ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: CSAK személyes átvétel/foxpost

HEva

2018. június 13.

Csomagban volt, így az ára nem volt ennyire borsos. A szemceruza, három színű szemhéjpaletta, egy ajakrúzs és 30 ml a kedvenc hidratálómból került nagyjából 12E-be. Az ajakrúzst sosem fogom használni mert apró csillámok vannak benne amitől én falra tudnék mászni, de a szemhéjpúder (primerrel) és a ceruza eddig bejött. Kicsit zavaró, hogy mozog a "bele" miközben a szememet emelném ki vele, de így is könnyű vele vonalat húzni. Ha nem simán szemhéjra kenem hanem van alatta szemhéjpúder, akkor sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Angel13

2017. június 6.

Intenzív, szép színű, krémesen puha, de sajnos maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Intenzív, szép színű, krémesen puha, de sajnos maszatolódik.

jna

2017. június 4.

Közepesen tartós, erős színű. Megfelelő ecsetekkel füstösítésre és tusvonal húzására is alkalmas a krémes állaga miatt (de emiatt kenődik is).
Ennyi pénzt szerintem nem ér meg, tényleg nem lehet visszatekerni, és a szivacs is használhatatlan a végén.
Az intense ebony (09) árnyalat van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Az intense ebony (09) árnyalat van meg.

marliz

2017. február 17.

Pigmentáltabb, és egy fokkal talán tartósabb, mint a sima quickliner ceruza. Krémes, jól eldolgozható. A sima quickliner-rel felváltva használom, attól függően, hogy határozottabb, vagy szolidabb sminket szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

hanniko

2016. május 4.

Sötét barna árnyalatban van meg,nagyon könnyű vele dolgozni.Bár én is úgy jártam,mint itt többen,azt hittem valami selejtet fogtam ki,mert hiába tekertem,nem akart megindulni,eléggé megijedtem.De nem adtam fel,kicsit bevadultam,most már úgy is mindegy alapon és hál' Istennek megindult.Tus helyett használom és az alsó szempillatőre ,jól pigmentált,nagyon tartós,a szivacs is szuper a végén.Egy hibája van,ezért viszont haragszom,hogy nem lehet visszatekerni.Ezért mínusz pont jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Mandel

2016. május 1.

Itt vettem a krémmánián igazán kedvező áron egy nem satírozós végű cerkát, fekete színben.
Minőségével nincs gondom, nem maszatolódik, könnyű vele dolgozni....... a bajom vele az hogy ez nem "olyan" fekete, ami nekem tetszik.
Én a mattot jobban kedvelem, ez pedig mintha kissé fényes lenne vagy nem is tudom, de emiatt valahogy nem tűnik természetesnek. Legalábbis nekem munkás hétköznapokra a matt jobban bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

Sunnyvagyok

2016. április 29.

Eszméletlen tartós és gyönyörűen eldolgozható!
Nem túl puha, nem is túl kemény, nekem sminkeléshez ideális, és egy fülledt nyári nap után sem kenődik el!
Annyi negatívum felhozható, hogy hamar elfogy (sajnos)! :D
Többször újravettem már, ez marad az örök kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Eszméletlen tartós és gyönyörűen eldolgozható!
Annyi negatívum felhozható, hogy hamar elfogy (sajnos)! :D
Többször újravettem már, ez marad az örök kedvencem!

umpalumpa

2015. augusztus 31.

Micirpicirtől vettem át egy éjkék példányt, szinte ajándék áron. Eddig nem volt még kék szemceruzám, ideje volt szerezni.
Nagyon élénk, picit csillogó színe van, a barna szemem kiemelésére szántam. Tartósan fent marad. Lemosni nehezen tudom, talán mert annyira pigmentált. Egy kicsit vastagnak érzem a hegyét, ezért nehezebben húzok vele vonalat. Kicsit bosszant, hogy este hiába mosom le látszólag alaposan, reggel akkor is panda szemekkel ébredek és újra át kell törölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

rekag

2015. április 13.

Nekem is a fekete van meg, egyszerűen elképesztően pigmentált, nagyon tartós egy egész napot kibír elkenődés nélkül. Könnyű felvinni (én tus helyett használom, mert sokkal szebben tudom vele kihúzni a szemem, mint tussal) és nagyon gazdaságos a csavaros kiszerelés. Az UD fekete szemcerkámat kb. 2 hónap alatt elfogyasztottam, mert a faragás legalább a felé megette. Vízvonalon is megállja a helyét, pesze ott nem annyira tartós, de jobb mint az eddig próbáltak. Szóval aki fekete szemcerkát keres, az próbálja ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Kunkom

2013. november 13.

Imadom,mert konnyen felviheto kremes allaganak koszonhetoen.Szuperul lehet dolgozni vele es a szivacs sem rossz a vegen satirozashoz.En a 07really black-et hasznalom nagyon tartos es intenziv szin.Szoval en csak dicserni tudom,szuper es nelkulozhetetlen darab a sminktaskamban!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.