Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Tiszta olajból egy nem olajos, tejes smink lemosó lesz használat közben
  • Teljesen eltávolítja az arc sminket és a zsírt a bőrről
  • Könnyen leöblíthető és nem gátolja a bőr természetes nedvességtartalmát
  • Nem szárítja és nem hámlasztja le a bőrt
  • A bőrt tiszta, friss és komfortos lesz
  • Minden bőrtípusra alkalmas

pattelin

2018. május 24.

Valóban, én is akkor használom, ha túl sok sminket kell lemosni. Akkor remek! Sminklemosó kendőre teszek belőle egy picit és úgy törlöm át vele az arcom. Mindent visz! ;) Amúgy az állaga nem a kedvencem, de ha így ritkábban használom, akkor nem zavaró!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Mse

2017. december 28.

A Bioderma lemosójával tudom csak összehasonlítani, de azt jobban szeretem. Jó, de a Bioderma jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

Lileycat

2017. április 19.

Remek lemoso, kulonosen akkor ha sok sminket kell lemosni. Altalaban fellepesek sminkjeinek lemaosasara szoktam hasznalni, hetkoznapra nekem jobban megfelel a Bioderma micellas vize.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.