Clinique

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Új Clinique Take The Day Off Cleansing Balm ajándék neszeszerrel
Ár: 2500 , Eladó: strauszkinga
Állapot: új, Helyszín: Óbuda, fizetés: személyes átvétel
Ár: 4250 , Eladó: SzAgi09
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben/ postával küldés is lehetséges

Vicus7

2020. május 12.

Csípi a szemem, és kicsit nehezebben olvad fel, mint a Biotherm hasonló terméke. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Honeyhair

2020. május 1.

Szeretem azokat a termékeket, amelyeknél már használat közben is érzem, hogy szinte húzzák le a szennyeződést az arcomról. Ez a termék is ilyen, tökéletes végeredményt és valódi tisztaságérzetet ad. Viszont nem érzek érdemi különbséget más arctisztító balzsamokhoz képest, nekem az eddig kipróbált, olcsóbb árfekvésűek is hozták ugyanezt a hatást (sajnos, azt is, hogy kissé homályosan látok utána). Ennek ellenére megkapja az öt csillagot, mert nagyon jó, és mert arról nem tehet, hogy a piacon van más is, ami ugyanezt tudja, olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 1.

orchidea8627

2020. április 30.

Minden sminket gyorsan és kényelmesen leszed, nem szárít, viszont a Body Shop kamillás sminklemosó vaját egy fokkal jobban szeretem mert annak az állaga valahogy ennél finomabb, könnyebben siklik, olvad a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

lettniko

2020. február 20.

A szemfestéket maradéktalanul leszedi, nem marad a bőrömön semmilyen ragadós/olajos réteg. Nem csípi a szemem, nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

juditjanka

2020. január 20.

Nagyon jó a textúrája ennek a cuccnak, komolyan. Mindig meglepődök a használatakor. Nekem elsősorban szájsminkek lemosására vált be -- főleg, mert picike kiszerelésben is lehet kapni, ami tökéletesen elfér táskában, és a matt rúzsokat gyorsan és könnyedén leszedi egy este során, hogy hipp hopp újra lehessen festeni azonnal, ne gusztustalanul rétegezze az ember, ha már muszáj megigazítani valamiért. A legdurvább, olajos lemosóval is vakarászós rúzsokat is egy törléssel lehozza! Arcon is szépen leoldja a festéket, szempillaspirált, nekem a szempillámon nagyon megragadt mondjuk, és utána furán homályosan látok mindig, de nem megy a szemembe, csak nem tudom. Emiatt azonban nem vonok le pontot, lehet valamit bénán csinálok, de alapvetően sem erre használom. Már pedig tagadhatatlanul imádok vele lemosni rúzsokat, nem adnám semmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Ivett0502

2020. január 16.

Müllerben lehetett kapni 50 ml-es változatban 2999 Ft ért.Azt vettem meg hogy kipróbáljam.Csinálja a dolgát, illat mentes de valamiért egy hanygyányit a The Body Shopos kamillás balzsamot jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Tvylvis

2020. január 14.

A maga nemében úttörő termék volt, és lássuk be, hogy a mai napig is az egyik legjobb a kategóriájában. Én sokkal jobban szeretem a vízzel lemosható arclemosókat, a vattás letörlés után valahogy mindig úgy érzem, hogy nem tiszta a bőröm. Alaposan és gyengéden tisztít, lehoz mindent szépen a bőrről. Én szemre nem használom, mert nem csíp kifejezetten, de azért nem annyira jó érzés utána kinyitni a szemem. Nem olcsó, de egy tégely még napi használattal is kitart 3-4 hónapig nálam. Próbálok mindig más hasonló terméket is, de sokszor visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

zavive

2020. január 2.

Nagyon szeretem! Szempillaspirált szoktam vele lemosni, nagyon szépen leszedi. Néha használom arcra is, ott is szuperul működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Sara94

2019. december 7.

Tökéletes! Mindig visszatérek hozzá, mert annyira szuper. Hibátlanul megbírkózik a fényvédővel és a vízálló szempillaspirállal is, illetve nincs szátító hatása sem. Gyakran utazom, olyankor a kis tégelyes kiszerelést szoktam magammal vinni ami sokáig kitart és nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Jane

2019. november 25.

Ez az első balzsamos sminklemosóm és abszolút beváltotta a hozzá fűződő reményeimet. Amúgy kombinált bőrtípusom télen hajlamosabb a kiszáradásra, így gondoltam erre az időszakra tökéletes lesz. Valóban nem zsírosítja és nem is szárítja a bőrt. 2 fázisú sminklemosó rutinom első lépését képezi. Tuti, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol