Clinique

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 15 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
SchmitterBettina

2019. szeptember 21.

Imádom!!!!!
Èn mindig ezzel kezdem a smink eltávolítását ! Szuperül feloldja a sminket. Száraz arcomra teszem szétdörzsölöm, engem nem zavar az olajos érzés, mivel utánna lemosom egy géles lemosóval . Ha bele megy a szemembe akkor pár másodpercig homályosan látok. Még a legdurvább szempillaspirált is le kapja. Kevés kell belőle, biztos újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Imádom!!!!!

dalma9

2019. szeptember 18.

Otthon felejtettem a már bevállt sminklemosómat, és a reptéren kellett valamivel gyorsan pótolnom, és őt ajánlották.
Őszintén nekem nagyon kellemes az állaga, ahogy felviszem az arcomra, könnyen kezelhető, és tényleg semmi nem marad a bőrömön utána. Nekem is kicsit homályos a szemem utána, de én zuhányzás előtt szoktam felvinni és zuhányzás közben mosom le, így annyira nem zavaró. Utána meg teljesen tiszta bőröm és nem érzek semmiféle olajos hatást, sokkal jobban bejön nekem mint bármelyik folyékony sminklemosó!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

technodiva

2019. szeptember 9.

Szépen és gyorsan leszedi a sminket, de én valahogy nem tudom megszokni ezt az állagot, nekem könnyebb a folyékony lemosók használata, ezért ritkán nyúlok érte. Körülményes kiszedni a tégelyből, az arcomon nehéz eloszlatni és utána mindig alaposan lemosom az arcomat más arctisztítóval is, mert mindig úgy érzem, hogy vízzel nem jött le maradéktalanul az arcomról a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

N0emi

2019. szeptember 2.

Nekem nem vált be, pedig próbáltam többféle módszerrel alkalmazni, de mégis mindig hagyott egy kicsit zsíros utóérzetet. Mintha nem végzett volna tökéletes tisztítást :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Norina99

2019. szeptember 2.

Régóta szemeztem ezzel a balzsammal, korábban a TBS hasonló termékét használtam, az nagyon bevált de szerettem volna kipróbálni ezt is, mert annyi jót hallottam róla.
Minden sminket leszed, ezerszer jobb mint a micellás vizek, nem marad semmilyen réteg a bőrömön, kevés is elég belőle így biztos nagyon sokáig kitart majd. A szemem elég homályos lesz tőle, de alapos lemosás után már jó. Alapvetően tetszik nagyon, de semmi extra. Még nem tudom majd újra fogom-e venni, lehet kiprobálok olcsóbb alternatívát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Milli88

2019. július 30.

Imádom! Tökéletesen lehozza a legmakacsabb- és a vízálló sminket is. Kevés kell belőle, a nagy kiszerelés nekem egy fél évig bőven elég. A bőröm puha és élettel telt a használata után. Garantáltan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

hajni31

2019. július 14.

Három tégellyel használtam el eddig. Kb. fél évig elég egy doboz, borsónyi mennyiséget kenek a száraz arcomra belőle, a víz- és zsírhiányos, érett bőrömnek eddig ez vált be. Bármilyen arclemosót, tisztítót használtam eddig, mindentől feszült, húzódött a bőröm. Ez az első, amit szívesen használok több, mint egy éve, az esti tisztításhoz. Sminklemosásra nem használom, ahhoz lemosót használok, de a napi szennyeződést leszedi. Reggel lemosáshoz a Panarom Damaszkuszi rózsavízét használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

glittergarden

2019. július 12.

Zuhany alatt használom, elég belőle pici adag is a smink leszedésére. Szempillaspirált is nagyon könnyen leszedi. Rengeteg időt és vattakorongot spórolok meg vele. Egy apróság, hogy utazásnál a neszeszerben állandóan kifolyt, de lehet csak nem szereti a repülést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Klau16

2019. július 4.

Zsíros a bőröm, de ettől függetlenül nem zsírosítja a bőröm. Így zsírosabb bőrűként is bátran használjátok. Szememet kicsit csípi, ezért ott nagyon óvatosan szoktam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Babooca

2019. július 1.

2019. április 30.

A nagy kiszerelést birtoklom. Nagyon csípte első alkalommal a szememet, még másnap is könnyeztem és teljesen felpuffadt a szemem. Nekem nem csak percekig hanem órákig homályos tőle a látásom. Azóta jobban figyelek rá, hogy amíg ezt használom nem szabad kinyitnom a szememet semmi esetre sem. Ha szembe kerül a bő langyos vizes öblítés sem viszi ki. A sminket egyébként nekem tökéletesen eltávolítja, a bőrömet nem bántja, nem alakultak ki pattanások vagy újabb mitesszerek tőle. Ha használom, utána rutinszerűen alkalmazom a Bioderma géles lemosómat + Foreo Luna Mini 2-t, így nekem olajos réteg sem marad az arcomon. Drágának drága, de alig kell egy ujjbegynyi mennyiséget használnom az arcomra esténként, így gazdaságos. A csomagolása nagyon szép, én spatulával szedek ki belőle, csupasz kézzel nem túl higiénikus és nehéz is a megfelelő mennyiséget eltalálni. Biztosan újraveszem.

2019.07.01.

Néha még sikerül belekennem a szemembe véletlenül de ezt leszámítva maga a tökély. Mióta megvan nem kell használnom 2-fázisú szemfestéklemosókat és pazarolni a rengeteg vattát. A betárazott micellás vizeim is csak állnak a polcon. Miután ezzel lemostam a sminkemet én utána Foreo Luna Mini 2-t használok egy habzó arclemosó géllel és a kettőnek együtt elképesztő eredményt sikerült elérnie az arcomon. Ennek a sminklemosónak az olajos, ápoló állaga nem engedi kiszáradni a bőrömet. Bárkinek ajánlom, szerintem tökéletes. Akit zavar az olajos állaga, egy kis habzó arclemosó géllel vagy micellás vízzel könnyedén el tudja távolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

2019. április 30.

2019.07.01.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!