KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

2500postával Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
Ár: 2500ft , Eladó: Erina
Állapot: új, bontatlan, 15ml, Helyszín: Zala, fizetés: utalás után postán maradóként küldöm

csill87

2018. május 20.

A termékkategóriát megszerettette velem, bár nem egy tökéletes termék. Ha első használat után véleményeztem volna, akkor biztos nagyon lehúzom, mert homályosan láttam tőle, ráadásul a szempillaspirált sem távolította el maradéktalanul. De időközben rájöttem, hogy van létjogosultsága az ilyen típusú lemosónak. Eddig sminklemosásra a Bioderma micellás vizét használtam, amivel továbbra is meg vagyok elégedve. De ha vigyázni akarok a bőrömre, és sokáig szeretnék fiatal maradni, akkor be kell látnom, hogy sajnos a macerásabb, de a bőrömnek kínéletesebb sminklemosást kell választanom, nem 4-5 vattakoronggal törölgetni minden este. Éppen ezért nem adom fel, és ki fogok próbálni más, hasonló termékeket is.
Negatívum még ennél a terméknél, hogy szerintem gyorsan fogy, vagy én használok belőle túl sokat nem tudom... De az állaga nagyon tetszik, hogy felvitelkor, ahogy eldolgozom a bőrömöm, olajból ilyen enyhén habzó valamivé válik, ugyanakkor ápolt utána a bőröm, nem szárít.
Összességében, bár vannak hibái, előnyei is szép számmal, de ilyen áron szerintem keresgélek még, hátha megtalálom a tökéleteset. Legközelebb a The Body Shop hasonló kamillás lemosóját próbálom ki szerintem. :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Hanamizuki

2018. május 14.

Sminket leszedi, erősebb fekete szemfestéket már nehezebben, viszont sajnos ha a szemembe kerül utána fél óráig könnyezek tőle. Lehet én alkalmazom rosszul, de gondoltam, hogy egy sminklemosót használhatok szemfesték lemosásra is. Valamelyik összetevőjére sajnos érzékeny a szemem. Sajnálom, mert jó cucc lenne.

Hanamizuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

aginaplo

2018. május 7.

Először teljesen elájultam tőle de sajnos a tartós használata engem nem győzött meg. Nem szedte le teljesen főleg a szemsminkemet és én magától az állagtól sem voltam elájulva.Nem sűrűn nyúlok érte.Szerintem az állag az egyedi problémám.
Az illat viszont finom nem tolakodó és a csomagolás is szép.

aginaplo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Az illat viszont finom nem tolakodó és a csomagolás is szép.

titikutyus

2018. április 24.

Sminklemosásra az én esetemben nem volt a legjobb, különösen a szemsminket nem távolította el, még a látásomat is elhomályosította egy rövid időre, ha a szemembe került.

Ezért arcmasszázsra használtam elsősorban, arra kiváló volt, nem issza be a bőr, ezért könnyen át tudtam egy kicsit masszírozni vele az arcomat egy-egy tévéműsor közben, kicsit felfrissítve az arcom vérkeringését és ismét "pályára állítva" az arcvonásaimat.

A kiszerelést nem tartom higiénikusnak, minden belenyúlásnál belekeveredhet egy-egy hajszál, kis szöszmösz, ez volt a fő oka annak, hogy miután elfogyott, nem vettem újra. Azóta is keresgélek egy megfizethető árú, higiénikusabb, arcmasszázsra alkalmas terméket.

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

pszabina

2018. április 24.

Nagyon tetszik a termék, remek minőség, nekem az állagával sincs problémám, a tust is leszedi ha kicsit átmasszírozom a szememet vele. Az egyetlen ami hiányzik vmi kis eszköz, adagoló, mert sose sikerül pont azt a mennyiséget kiszedni, amire szükségem lenne.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

lixia168

2018. április 21.

Eleg szep ara van de megeri. Tenyleg szepen leszedi a sminket,kulonosebb dorzsoles nelkul. Picit nekem a szempillaspiralommal nem birkozott meg. Nem rossz de nem vennem ujra,ennyit szerintem tud egy sima folyekony arclemoso is....

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

hzsvitamin

2018. április 21.

Mindent leszed, és puha marad utána a bőröm és meg is nyugtatja. Jó termék, de van nála jobb a mezőnyben. A többi kommenttel ellentétben szerintem sok kell belőle, eléggé felhígul testhőre. Nem venném újra, nincs meg benne az X faktor.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Bb.Sophie

2018. április 20.

Én is a Pixibox-os kismintát próbálgatom, de már látom, hogy nem lesz a kedvencem. Eleve óckodok attól h egy krém állagó arctisztítót direktbe a sminkemre kenjek, ennek ráadásul olyan az állaga, mint a kókuszzsírnak és egy olajos réteget képez a bőrön. Mellette szól, hogy nincs semmilyen tolakodó illata, vízzel könnyen lemosható, babapuha bőrt és komplett tisztaságot hagy maga után. Szinte éreztem, ahogy levegőhöz jut a bőröm, miután lemostam. :)

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Lolychan

2018. április 19.

Nagyon de nagyon szeretem. :) A Pixiboxból van egy kis kiszerelésem, de azt hiszem sokáig elég lesz. Egy apró borsónyi mennyiséggel is könnyen le lehet mosni a sminket. Bár meglepő volt, hogy milyen gyorsan olvad el a kezemhez érve a termék. Mikor lemosod, pihe-puha bőr marad utána. :) Azt hiszem Joy napokon beszerzem a nagyot is. :D

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Kremcica

2018. április 18.

Régóta szerettem volna már kipróbálni, de igazából sokallom az árát. Pixivel jutottam hozzá egy kis kiszereléshez, már most látszik pár hónapig elegendő lesz napi használattal is. Első gondolatom mikor kinyitottam a tégelyt hogy A) ez a belenyúlós dolog még spatulával se tetszik, B) állagra pont olyan mint a kókuszzsír. Pici is elég belőle, illatmentes, jól leszedi a sminket bár utána nekem kell a micellás víz. Van hogy homályosan látok lemosás után párszor de hamar elmúlik és szerencsére nem okoz irritációt. Az ára mellett azért nem fogom végül megvenni, mert nem szeretek sminklemosáskor vízzel leöblítendő dolgokat használni. Gondoltam rá hogy akkor majd a zuhanyzás elején használom, de tartok tőle hogy telemenne vízzel (ezért se jó ez a tégelyes megoldás). Amúgy ha lemosókenőcs akkor a Naturlandos párszáz forintos vagy bio kókuszzsír még ha kicsit macerásabb lemosni árban akkor is jobban megéri.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!