Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2022. május 9.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Clinique Box
Ár: 5000 Ft , Eladó: kisjulis
Állapot: Bontatlan termékek, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Corvin-negyednél, banki előreutalás esetén postázom, költsége a vevőt terheli
 Clinique Take The Day Off Cleansing Balm-125ml
Ár: 8000-db , Eladó: cidre
Állapot: új, bontatlan termék, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kittike86

2022. április 29.

Egy kolléganőm javaslatára próbáltam ki ezt az arctisztító balzsamot. Eddig nem használtam hasonlót. Kicsit furcsa volt az elején a "zsíros" állag, mintha kókuszzsírt kentem volna az arcomra...de szépen el lehet oszlatni a bőrön. Én vízzel mostam le az arcomról, nagyon kellemes, puha hidratált maradt a bőröm utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 29.

winniethepooh

2022. április 12.

Kb 1 éve itt vettem egy kis kiszerelést próbaképp. Nagyon megszerettem, azóta többször újravettem. Tényleg mindent leszed, mióta ezt használom, nem vettem külön szemfesték lemosót a vízálló spirálhoz. Gyönyörűen leoldja azt is pár mozdulattal.
Napi szinten sminkelek, nálam egy tégely ~1/2 évig tart ki. Nem olcsó, de nekem ennyit megér, hogy a bőrömet megfelelően letisztítsam esténként. Utána mindig használok egyéb márkától valamilyen lemosót 2. lépésként.
Abszolút újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

Abszolút újravevős.

orsolya8828

2022. április 11.

Nagyon szeretem ezt a lemosót! Tényleg nagyon jól tisztít, én a dupla tisztítás első lépéseként használom! Sokáig elég, viszont még így is drágállom…:/ most próbálok másik márkát, hátha ugyanazt tudja mint ez, csak fele ennyiért, úgyhogy az ára miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Dorotii66

2022. április 10.

Ajándékba kaptam egy mini kiszerelést belőle a rendelésem mellé, viszonylag sokáig kitartott. Valóban elég kevés is belőle, az arcomról szépen lehozta a fényvédőt, alapozót és társait, éppen mikor mit. Viszont a szememnél megszenvedtem vele, nem hozta le teljesen a szempillaspirált (a nem vízállót), illetve utána homályosan láttam, bármennyire is óvatosan próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 10.

vikii_kk

2022. március 22.

Nem leszek túl jó véleménnyel a termékről, teljes mértékű csalódás volt számomra. Sikerült féláron beszereznem egy akció miatt, így annyira nem fáj a szívem, hogy mennyit áldoztam a tesztelésére, teljes áron soha az életben nem venném meg, de akciósan sem többet.
A sminket egyáltalán nem tudja leszedni; még a vízálló szemfestéket elnéztem, mert az tényleg macerás, de hogy a sima szempillaspirált sem tudja eltüntetni, amit előtte már a víz félig leoldott, ennyiért és egy ilyen márkától szerintem elfogadhatatlan. Nem beszélve arról, hogy ha utána nem mosnám le egy második lépcsős lemosóval, az arcomon maradna, lehetetlen leszedni, a szemembe belemászik, utána nem látni tőle rendesen, ezt másoknál is olvastam.
Két csillagot azért adok neki, mert legalább nem csípte ki a szemem, illetve nem feszül a bőröm a használata után, azért ezek nem utolsó szempontok, de minden más tudásával teljesen elégedetlen vagyok, ahhoz képest mennyire kedvelik sokan és milyen neve van, engem nem nyert meg. Ezek után nem bánom, hogy más terméket nem próbáltam ki, túl drága ahhoz, hogy kísérletezgessen vele az ember. Ennél olcsóbb, kevésbé márkás vagy híres, de mégis bőrbarát lemosók sokkal jobban működtek nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 22.

candy7

2022. március 4.

Még barátkozunk, de nálam jól működik, mindent lehoz. Mivel száraz a bőröm, nem zavar utána a minimális extra filmréteg, sőt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

vezsu

2022. február 2.

A kétfázisú arctisztitás alapja nálam. Imádom. Pedig a zsiros bőröm miatt soha nem gondoltam, hogy ilyett irok egyszer. Nagyon kellemes, jól kenhető az arcon, utána egy kis viz és tökéletesen viszi a sminket, szemspirált, tust, szemfestéket, szóval mindent. Hagy ne mondjam mikor vettem meg, igazán már nem is emlékszem..években számolva. nagyon gazdaságos, mert spatulával veszek ki belőle egy kevesett és minden részre teszek kicsikét. Csak ajánlani tudom, mert az ára magasabb, de gazdaságos. újra veszem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

Kemarianna

2022. január 4.

Első kétfázisú sminkeltávolítóm. Nem ismerek nála jobbat. Nem zsírosít, és nincs fura, pergamentbőr érzés. Sokáig elég lesz és nagyon szívesen újravenném, ha kicsit barátibb lenne az ára. Külön pluszpont, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 4.

zsazsikus

2021. december 29.

Nagyon nagyon megszerettem ezt a sminklemosót és/vagy arclemosót (én az egész arcom ezzel "mosom meg" a rutin első lépéseként).

Illata nincs, állagra olyan, mint a zsír, de amikor a bőrön dolgozol vele olajjá változik, én kézzel szoktam végigmenni az arcomon, szemsminket is ezzel szedem le. Amikor sok smink van rajtam, akkor azért picit kevés, én utána még rámegyek a habzó arclemosómmal vagy egy vizes vattakoronggal, de a fényvédőt, alapozót stb. tökéletesen leszedi! Csodásan tisztít, nekem nem szárította soha a bőröm és egyéb negatív mellékhatást sem tapasztaltam.

Baromi kevés is elég belőle, én március végefele vettem a teljes kiszerelést, és most december végén jutottam el a tégely feléig (!!!), napi használat mellett, tehát ár-érték arányban abszolút megéri! Egy dolog miatt nem fogom újravenni - amit már alattam is írtak páran - hogy a Clinique nem cruelty free cég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

linca002

2021. december 26.

Nagyon kellemes használni, mindent tökéletesen eltávolít.
Én szemre nem használom, mert műszempillám van, így a homályos látásról nem tudok nyilatkozni :)
Műszempilla mellett is jól használható, hiszem a balzsamos állaga miatt nem folyik bele a szemembe, sem a környékére, hogy kárt okozzon a pilláknak.
Sminkelős napokon szinte azonnal leoldja a sminket, nem kell percekig mosni ezzel az arcomat.
Kiváló!
Egyedül talán az árát sokallom, de a hatása mindent visz, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Nagyon kellemes használni, mindent tökéletesen eltávolít.
Kiváló!
Egyedül talán az árát sokallom, de a hatása mindent visz, és sokáig elég.

Antioxidánsok: Tocopherol