KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Ár: megegyezés szerint , Eladó: horgi
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AthenA

2017. december 10.

Gyorsan leszed minden sminket, irritáció nélkül, ennél többet nem is kívánhatnánk.
Egy csillagot levontam mert ahogy a doboz végére értem (tényleg csak 3-4 alkalomra való maradt benne), furán összeállt a termék. Elképzelhető hogy csak a meleg miatt (félig tetőtéri a lakás). Mindenesetre nyárra nem veszem újra, maradok olajos sminklemosónál átmenetileg.

Update: télen is megromlott a végére. Pedig csak ezt használom, nem váltogatom.
Szomorú vagyok, mert amúgy imádom.

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Update: télen is megromlott a végére. Pedig csak ezt használom, nem váltogatom.
Szomorú vagyok, mert amúgy imádom.

PAncsi79

2017. december 10.

Nagyon sokat vacilláltam ezen a terméken! Sok jót olvastam róla, azonban tartottam tőle, hogy túl olajos lesz a bőrömön, no és az ára sem túl kedvező. Egy külföldi utam után viszont döntöttem és megvettem a repülőtéren (sajnos a mi városunkban nem elérhető a márka).
Mikor először használtam, vártam, hogy csodát látok/érzek, de leginkább semmit sem láttam: nagyon durván homályos látást okoz a szemsmink lemosása után, amihez én nem vagyok hozzászokva és eléggé zavar.
A tégelyes kiszerelés sem a kedvencem: nem túl higiénikus ujjal belenyúlni, a spatulás megoldás pedig számomra igen macerás. Az állagát szeretem: a kezemben nagyon finom, folyóssá válik, ám nem olyan olajossá, amit nem szeretek.
Az arcsminkem nagyon szépen eltávolítja a finom masszírozás hatására, a szemsmink nagy részét is, de a szempillaspirálból mindig marad egy kevés a szememen, így ezután is szükséges a micellás vizes áttörlés.
Összességében tetszik, örülök, hogy kipróbáltam, de szerintem maradok a szupergazdaságos sminklemosómnál.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

whitemerci

2017. november 24.

Én is elsősorban szemsmink lemosására használom, mert kíméletes, nem irritálja a szemet, de valóban okoz homályos látást, ha belekerül a szembe. Szépen leszedi a vízálló termékeket is, de a felső vízvonalról és szempillatőröl mindig lehet még mit lemosni, ezért én használok még utána kétfázisú szemfesték lemosót is. A hosszú év tapasztalatai az mondatják velem, hogy több hatékony termék egymásutáni használatával sem lehet makulátlanul tisztára varázsolni a bőrt, de mindenesetre törekedni lehet rá :). Mivel nem irritál, és hatékonyan tisztít, jár az 5 csillag.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

SimonHajni

2017. november 11.

Én a youtube-os és KM vélemények miatt csábultam el és vettem meg... ahogy írták, szemsmink eltávolítás után homályos a világ, egy kis réteg képződik a szemben. A munkát elvégzi, viszont annál többet nem tud.. A sima kókuszolaj szerintem sokkal jobb (nekem gyorsabb is, plusz attól még a szempilláim is erősödtek). Elhasználom, vagy odaadom tesvéremnek, viszont újra biztos nem veszem.

SimonHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

luccsoka2

2017. október 23.

Akárhányszor a szemsminkemet mosom le vele,mindig homályosan látom a világot...😂 de amúgy imádom,újravevős❤

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

cinnamon

2017. október 23.

Hatékony, minden nem vízálló, de erős sminket gyorsan és gond nélkül eltávolít. Nem hagy semmilyen réteget maga után, úgy érzem, talán nem is kellene utána géles lemosót használni. Pozitívum számomra, hogy nincs benne parfüm se kókuszolaj (csak származék, de azt nem kerülöm). Tényleg nem szárít, gyorsan olajjá "változik", ahogy elkezdem a bőrömbe masszírozni. Én összességében az olajos lemosókat jobban kedvelem, többek között azért is, mert úgy érzem az ilyen balzsamokból többet kell használni ugyanannyi sminkhez, de emiatt nem fogom lepontozni.

cinnamon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

DLilla

2017. szeptember 27.

Én csak a szememen lévő smink lemosására használom ezt a terméket és arra nagyon jó! Nekem kicsit hamar fogy, mivel vízálló szempillaspirált meg szemfestéket használok, ezért kétszer háromszor mindig át szoktam törölni, hogy biztosan lejöjjön minden. Viszont az eddig próbált sminklemosókhoz képest tényleg nagyon jól teljesít. Most először nem kell dörzsölnöm és milliószor áttörölnöm, hogy valóban eltávolítsa a sminket, mert ez könnyedén leszedi.

DLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Enyke4

2017. szeptember 27.

Szeretem ezt a termèket az àra ellenère,mert sokàig elèg ès tènyleg leszedi a sminket. Én kèzzel szoktam kivenni azt az adagot ami kell, de nem vettem èszre vàltozàst a termèken. Arcomat finomat àtmaszírozom vele, főleg a szem környèkèn kell türelmesen, hogy lejöjjön az összes Szempillaspiràl.Vízzel lemosom ès kèsz.Az arcomat nem irritàlja.

Enyke4

Dius89

2017. szeptember 10.

A nagy hype miatt vettem meg, de egyelőre némi csalódást érzek néhány használat után. Tényleg kis mennyiség kell, kiszedni tényleg csak vmi spatulával lehet, utána könnyen elolvad a kézben és könnyű felvinni. Az arcomat viszonylag gyorsan megtisztítja, viszont a spirált nekem se nagyon szedi le, pedig elég sokáig dolgozom bele a pilláimba gyengéden. Illetve alapozó is jön le még utána, amikor tonikkal áttörlöm az arcom. Nem tudom, hogy a technikám rossz, ahogy használom, vagy tényleg nagyobb a füstje, mint a lángja. Egyébként pattanást nem okozott nálam illetve a zsíros bőröm nem lett zsírosabb. Még próbálkozom, hátha elérem a kívánt hatást.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

borella83

2017. augusztus 1.

Az előző hozzászólással kell egyetértenem. A sminket Nekem sem szedi le. A fényvédőt, korrektort, pirosítót majdnem 100%-ban, de a spirált egyáltalán nem.
Az "illata" furcsa, állott. Az állaga szuper, de csak teljesen száraz bőrön válik olajossá. A nagyon érzékeny, vízhiányos bőrömet nem bántja és nem szárítja, mint a zselés lemosók. Az összetevői tetszenek, próbálok áttérni mindenből bőrbarát termékekre.
Még nem tudom eldönteni, hogy újra venném-e. A tégelybe nyúlkálás sem annyira szimpi.
A nagy tégely rengeteg ideig elég lesz, alig fogyott el belőle a 3 hónap alatt, pedig bőségesen teszek belőle.

borella83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!