Clinique

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. november 28.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

RoseJ

2021. május 3.

Nem zsíros, nem szárít, leszedi a sminket erősebb dörzsölés nélkül is.
Első ilyen balzsamos/olajos tisztító, örülök, hogy bele találtam. :) Sokan írták, hogy homályos látást okoz (kis időre), ezért szemre (egyelőre) a micellás víznél maradok.
Mivel tégelyes, én kis műanyag spatulával veszek ki belőle, akárcsak a krémeknél, mert nem szeretek bele nyúlni, de ez csak az en hóbortom. :)
Ja, és tetszik a neve (take the day off - szedd le a napot), este néha tényleg úgy érzi az ember, mintha lemosná a napját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Nem zsíros, nem szárít, leszedi a sminket erősebb dörzsölés nélkül is.

sztikke

2021. április 20.

Kipróbáltam, mert nagy a hype körülötte, de nekem nem igazán jött be. A Purito olajos lemosójának a közelébe sem ér nálam.
Pozitívumok:
- Illatmentes
- Nem szárít
Negatívumok:
- Nem szeretem az állagát, nehéz eltalálni a kellő mennyiséget az arcomra
- Abszolút nem higiénikus kézzel belenyúlkálni a tégelybe és szerintem így hamarabb meg is romlik a balzsam
- A szememet jobban elhomályosítja, mint a Purito
- Úgy érzem nem tisztít eléggé, mert ha csak önmagában használom, hagy egy vékony réteget az arcomon. A Puritot gyakran használom önmagában és azzal nincs ilyen problémám.
+1: az állaga miatt lehet, hogy hűtőben kell tárolnom nyáron, mert félek, hogy a nagy melegben elkezd megolvadni a lakásban (nálam a kókuszolaj is megolvad és folyós állagú lesz), emiatt sem tartom praktikusnak a kiszerelését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Pozitívumok:
- Illatmentes
- Nem szárít
Negatívumok:
- Nem szeretem az állagát, nehéz eltalálni a kellő mennyiséget az arcomra
- A szememet jobban elhomályosítja, mint a Purito

danyadi77

2021. április 17.

Régóta kíváncsi voltam rá, ezért beruháztam egy utazókiszerelésre. Csak szemsminklemosásra használom, arra is főként akkor, ha vízálló szempillaspirált használtam (pl a maszk miatt). Azt adja, amit ígér, gyönyörűen tisztít. Nekem egy bajom van vele, de az az én hibám. Rájöttem, hogy nem szeretem ezt a balzsamos állagot. Érzésre is fura, eltalálni is nehéz az állag miatt a mennyiséget, kivenni is macera, nem higiénikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

VikkaBeres

2021. március 29.

túlságosan jó és túlságosan szeretem ahhoz,hogy az ára miatt lepontozzam. Kevés elég belőle,a sminket tökéletesen leszedi. Az ára nem szeretni való,de ezután a termék után mindig visszafogsz vágyni hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

magyaremese1999

2021. március 25.

Én is a dupla tisztítás első lépéseként használtam,ezelőtt csak olajos lemosókat használtam de gondoltam kipróbálom mert sok jót hallottam róla. Az állaga elsőre fura volt, nagyon szilárd viszont a kéz melegétől átalakul olajossá. Szépen leszedi az összes sminket viszont a látásom nekem is elhomályosította kicsit ami engem eléggé zavart. Összességében nem rossz lemosó de nem fogom újravenni, szerintem egy olcsóbb olajos lemosó is tudja ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Tavasz tündér

2021. március 19.

Bár én másképp szeretem a sminket eltávolítani, de annyi jót hallottam a termékről, hogy muszáj volt kipróbálnom. Természetesen én is a dupla arctisztítás első lépéseként használom. Először kicsit fura volt alkalmazni, körülményesnek tűnt, de meg lehet szokni. Állagra olyan mint a kókuszvaj, de szárazon masszírozva, a bőr melegétől olajjá változik. Mindent, de mindent lehoz, a vízálló sminket is. Különösen tetszik, hogy gyengéd alkalmazás mellett is leszedi a spirálokat, nem kell gyötörni a szemet, hogy végre oldja a sminket. Ha belemegy a szembe, valóban elhomályosít, de nem irritál és gyorsan ki lehet mosni. Illatmentes, kíméletes, az érzékeny bőröm is szereti. Könnyen lemosható, nem hagy olajos réteget. Nem kell sok belőle, nekem egy 15 ml tégely is hónapokig tartott. Egyébként ez egy csomagban volt és a tetején van egy igazi kis tükör. Nagyon praktikus. Míg a 30 ml-nek nincs. Elvileg felbontás után 6 hónapig hasznalható, de gyanítom a 30 ml nekem addig sem fogy el. Szóval én már csak emiatt sem vennék nagyobb kiszerelést. Persze ez attól is függ ki mennyit sminkel. Csak egy esetben nem ajánlom szemre, ha van épített szempillád, mert oldhatja a ragasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

széna

2021. március 17.

Húzós az ára, de nagyon sokáig elég. Teljesen leszed mindent az arcomról (sminket, naptej, vízálló smink!), de közben nem szárítja vagy irritálja a bőrt. Én mindenképpen ajánlom, megéri befektetni rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

angyalka95

2021. március 10.

Dupla tisztítás első lépéseként használom én is. Évek óta kedvenc sminklemosóm, tökéletesen eltávolítja a nehezebb sminket is, nem lesz homályos a látásom ha a szemem körül használom és nem hagy olajos érzetet a bőrön lemosás után. Sokáig elég egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Saroltanemeth5

2021. február 27.

Az itt leírt és okosszépség ajánlások után vettem meg. Ez az első ilyen tisztítom, dupla tisztítás első lépcsőjeként használom. Úgy vettem észre az arcom hálás érte, a sminket is szépen leszedi :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Boro75

2021. február 24.

Nekem nagyon zsíros és kellemetlen lemosni vele a szemfestéket. Egyáltalán nem jött be! De lehet hogy ez egyéni érzékenység mert nagyon sokan mondanak / írnak jókat róla!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol