KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Ár: 2000 , Eladó: marimar
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: banki átutalás,posta

vadvirag919

2018. augusztus 14.

A pixi box óta használgatom én is, tulajdonképpen örültem, hogy ezt kipróbálhatom. Eleinte ódzkodtam tőle, belenyúlni, összekenni fúj... aztán rendeltem egy csomó koreai cuccot és rájöttem h jobb helyeken adnak spatulát a termékhez. Ennek szellemében én is kerestem valamit, ami megfelel eme célnak, sokkal higiénikusabb. Hurrá. Egyébként szeretem, kellemes kis olaj, leszedi a vízálló/matt cuccokat is, viszont megvenni nem fogom, van ebben a műfajban olcsóbb is - komolyan minek kiadni 7ezret egy ilyen funkciójú termékért?! Persze, ez a 15 ml is jó sokáig elég lesz, pláne h ritkán használom, szóval annyira nem rossz ár-érték arányban.

UD: szerencsére mindjárt elfogy, mert az agyamra megy, hogy szemfesték lemosáskor ha belemegy a szemembe (és belemegy) homályosan látok percekig. Valamint még ugyan nem romlott meg, de kezd olajszaga lenni, pedig spatulával nyúlkáltam bele. Hatás tekintetében változatlanul jó, viszont eme két dolog eléggé csökkenti az élvezeti értékét.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

jubileum

2018. augusztus 7.

Szemre csak szempillaspirált használok, igazából nagyon könnyen gyorsan lehozza mindig, ha megbízhatóan akarom leszedni akkor mindig inkább ez mint a micellás víz.

A temrék koncepciójával kapcsolatban viszont vannak kétségeim, egyrészt tökjó hogy szilárd (repülőn nem számít folyadéknak, nem fog kifolyni soha, és emiatt extrém lassan fogy) másrészt megvannak a maga hátrányai például hogy ok, kicsit benyúlok felkenem a szememre majd a festékes kezemmel visszanyúlok már szürke a tégely is, arról nem is beszélve, hogy kell hozzá egy nedves törlőkendő hogy aztán eltávolítsuk a szürke olajat ami a szem körül és az ujjunkon is ott van. Tehát a festéket mielőtt eltávolítanánk azért sokkal jobban szétvisszük a szemünk körül, mintha csak simán egy vattapamacs+lemosó kombó lenne.

A micellás víznél viszont egyértelműen jobban leszedi.

Nekem őszintén szólva tetszik a termék, főleg hogy még ez a pixiboxos mini is szerintem bő fél évre elég, sőt ahogy láttam a teljes kiszerelésű terméket, olyan brutál nagy, hogy szerintem maradok is inkább a mininél, főleg, hogy ebayen sok eladó árulja ezeket a minta kiszereléseket.

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

A micellás víznél viszont egyértelműen jobban leszedi.

PappBettina

2018. június 22.

Pixibox által jutottam hozzá az utazó kiszereléshez, azóta használom. A teljes arcomra nem szeretem használni, nekem ez az állag nem jön be. Viszont a tartós rúzs eltávolításához használom minden nap, így még ez a pici kiszerelés is nagyon sokáig elég. Erre a felhasználásra iszonyat jó. Ez az első sminkeltávolító ami tényleg 100%-ban és kíméletesen leszedi még az extra tartós rúzst is tapasztalatom szerint.

PappBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

vkati15

2018. június 21.

Tisztit es nem szarit :-)

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Tisztit es nem szarit :-)

zsoficc

2018. június 18.

Én reptéren vettem, nem tudom, hogy ott olcsóbb-e. Alapvetően én csak a szememre használom, mert egy ideje elkezdtem félni, hogy talán a sok dörzsöléstől amit mondjuk egy sminklemosó kendővel vagy vattakoronggal csináltam a szemem körül nem teszek-e nagyon rosszat. Ezzel nagyon kíméletesen tudom leszedni a szemsminket, a szememet nem csípi, nem irritálja mint mondjuk a TBS kamillás hasonló állagú sminklemosója. Az ára nagyon boros, de csak szemre használva talán sokáig elég lesz.

zsoficc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Lolychan

2018. június 10.

UPDATE: Egy csillagot le kellett vonnom, idővel már bántotta a szememet. :/

Nagyon de nagyon szeretem. :) A Pixiboxból van egy kis kiszerelésem, de azt hiszem sokáig elég lesz. Egy apró borsónyi mennyiséggel is könnyen le lehet mosni a sminket. Bár meglepő volt, hogy milyen gyorsan olvad el a kezemhez érve a termék. Mikor lemosod, pihe-puha bőr marad utána. :) Azt hiszem Joy napokon beszerzem a nagyot is. :D

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

UPDATE: Egy csillagot le kellett vonnom, idővel már bántotta a szememet. :/

Kremcica

2018. június 1.

Régóta szerettem volna már kipróbálni, de igazából sokallom az árát. Pixivel jutottam hozzá egy kis kiszereléshez, már most látszik pár hónapig elegendő lesz napi használattal is. Első gondolatom mikor kinyitottam a tégelyt hogy A) ez a belenyúlós dolog még spatulával se tetszik, B) állagra pont olyan mint a kókuszzsír. Pici is elég belőle, illatmentes, jól leszedi a sminket bár utána nekem kell a micellás víz. Van hogy homályosan látok lemosás után párszor de hamar elmúlik és szerencsére nem okoz irritációt.
C) igyekszem elkerülni a pálmaolaj tartalmú kozmetikumokat (nehéz ügy, de ha vki CF az figyeljen erre is szerintem).
Az ára és az etikai probléma mellett azért nem fogom végül megvenni, mert nem szeretek sminklemosáskor vízzel leöblítendő dolgokat használni. Tudom kényelmes vagyok, de ez van. Gondoltam rá hogy akkor majd a zuhanyzás elején használom, de tartok tőle hogy telemenne vízzel (ezért se jó ez a tégelyes megoldás). Amúgy ha lemosókenőcs akkor a Naturlandos párszáz forintos/ugyanez gyógyszertárilag kikeverve vagy bio kókuszzsír még ha kicsit macerásabb lemosni árban akkor is jobban megéri.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

darkoadrienn

2018. június 1.

Karácsony előtt rendeltem, és most fogyott el a nagy kiszerelés. Nem használtam mindennap, de eleinte (így a végére rájöttem) túl sokat kentem fel. Nem kell sok, mert jól eloszlatható, és így is jól feloldja a sminket. Jó, hát persze, hogy nem 100%-osan tünteti el, de szerintem irreális elvárás bármilyen sminklemosótól, hogy egy lépésben leszedje a napi maszkot. Én három lépéssel dolgozom, és így a végére teljesen tiszta marad a tonikos vattakorong. Ez az első. Egy kis kupacot jól bemasszírozok az arcomba, vízzel le, arra géles tisztító, vízzel le, majd micellás víz.
Egyedül az ára húzós, feeluniqe-on láttam most akciót, hogy teljes kiszerelést adnak ajándékba x összegű Clinique-termék vásárlásakor... de háááát... nem tudom. Lehet, keresek valami olcsóbb alternatívát. Ja igen, a másik ez a pálmaolaj téma, annyira nem rajongok a pálmaolajért a kitermelésből származó környezetkárosító hatások miatt. A Heimishen gondolkodtam még. Meglátjuk...

darkoadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

csill87

2018. május 20.

A termékkategóriát megszerettette velem, bár nem egy tökéletes termék. Ha első használat után véleményeztem volna, akkor biztos nagyon lehúzom, mert homályosan láttam tőle, ráadásul a szempillaspirált sem távolította el maradéktalanul. De időközben rájöttem, hogy van létjogosultsága az ilyen típusú lemosónak. Eddig sminklemosásra a Bioderma micellás vizét használtam, amivel továbbra is meg vagyok elégedve. De ha vigyázni akarok a bőrömre, és sokáig szeretnék fiatal maradni, akkor be kell látnom, hogy sajnos a macerásabb, de a bőrömnek kínéletesebb sminklemosást kell választanom, nem 4-5 vattakoronggal törölgetni minden este. Éppen ezért nem adom fel, és ki fogok próbálni más, hasonló termékeket is.
Negatívum még ennél a terméknél, hogy szerintem gyorsan fogy, vagy én használok belőle túl sokat nem tudom... De az állaga nagyon tetszik, hogy felvitelkor, ahogy eldolgozom a bőrömöm, olajból ilyen enyhén habzó valamivé válik, ugyanakkor ápolt utána a bőröm, nem szárít.
Összességében, bár vannak hibái, előnyei is szép számmal, de ilyen áron szerintem keresgélek még, hátha megtalálom a tökéleteset. Legközelebb a The Body Shop hasonló kamillás lemosóját próbálom ki szerintem. :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Hanamizuki

2018. május 14.

Sminket leszedi, erősebb fekete szemfestéket már nehezebben, viszont sajnos ha a szemembe kerül utána fél óráig könnyezek tőle. Lehet én alkalmazom rosszul, de gondoltam, hogy egy sminklemosót használhatok szemfesték lemosásra is. Valamelyik összetevőjére sajnos érzékeny a szemem. Sajnálom, mert jó cucc lenne.

Hanamizuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!