KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Azonnal eltávolítja a makacs szem és arc sminket beleértve a napvédőt is
  • Szilárd balzsamból selymes folyékony olajjá alakul felvitelkor
  • Nem zsíros és nem kiszárító
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Ár: 2000 , Eladó: marimar
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: banki átutalás,posta
Ár: 5500 , Eladó: NiKii95
Állapot: 2-3x használt, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, fizetés: személyesen átvehető Szegeden vagy Hódmezővásárhelyen, vagy előreutalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

movedtoaustria

2018. november 9.

Konnyu a hasznalata, jo hogy nem szarít. Szinte illat mentes. Felek nehogy megromoljon. Nem hasznalom naponta, csak ha erosebb aminket vittem fel, szoval heti kb 2 alkalommal. A nem vizallo szempillaspiralom csak akkor szedi le rendesen, ha sokat hasznalok belole. Az ara miatt vettem le egy csillagot.

movedtoaustria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

pamutbojt

2018. október 28.

Olajos lemosó helyett kezdtem el használni, és abszolút beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Az ára ne riasszon el senkit, nagyon kevés elég belőle, így elképesztően sokáig kitart (nálam fél éve, és nem romlott meg). Hatékonyan tisztít, jobban, mint bármi más, amit próbáltam. Ez viszont nem jelenti azt, hogy micellás vizes vattakoronggal ne kellene még áttörölnöm az arcomat a használta után. Nagyon kíméletes, szép összetevős (illata sincsen), semmiféle irritációt nem okoz szemen se. Nem szárítja vagy zsírosítja a bőrt, semmilyen kellemetlen érzetet nem hagy maga után. Meg lehet becsülni, hogy mennyi lesz elég egy használatra, nem szoktam visszanyúlkálni a tégelybe sminkes kézzel, így a termék sem lesz az.

pamutbojt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

annama

2018. október 25.

Nagyon szeretem, tökéletesen lehoz minden sminket. Az enyémnek nincs rossz szaga - nem lehet, hogy aki erre panaszkodik, romlott terméket kapott? érdemes lenne egy Clinique üzletben ennek utánajárni. A szemembe nem szoktam belekenni, arra külön szemfestéklemosót használok. Ez arra nem praktikus, mert először bele kell masszírozni a bőrbe, mint egy krémet, majd egy kevés vízzel átmasszírozni, végül leszedni nedves vattapamaccsal, s leöblíteni.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Mancsoska

2018. október 21.

Nagyon bánom, hogy nem vettem meg korábban ezt a terméket, mert csodaszer! A tartós, vízálló sminkemet egy nagyon kevés termék is maradéktanul eltávolítja az arcomról. Egy vizes kendővel törlöm le a maradékot, nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet, hanem nagyon puha és tiszta bőrt hagy maga után. IMÁDOM!

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

erika81

2018. szeptember 22.

Én is a Pixibox-ból jutottam hozzá.
Jobban szeretem a vattakoronggal használatos termékeket, így magamtól nem vettem volna meg még akkor sem ha szeretem a Clinique termékeit.
Használni nem szerettem. Nekem is bele ment a szemembe, az ujjam fekete lett tőle és volt hogy a körmöm is. Igaz ez lemosható, de addig a szememen van a lemosó, így több ideje van belemenni a szemembe.
Ami az előnye, hogy lassan fogy, de
Nem használtam minden nap, csak amikor volt hozzá kedvem, mert macerásnak tartom. Ami az előnye, hogy lassan fogy, de a végén már szándékosan csak őt használtam, mert úgy jártam mint vadvirág919. Volt egy "illata". Nem avas szag, de érezhető rajta hogy nem a régi, pedig május környékén bontottam ki..
Aki nagyban megveszi, annak szerintem ajánlatos napi szinten használni, vagy ráromlik.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Én is a Pixibox-ból jutottam hozzá.
Ami az előnye, hogy lassan fogy, de

vadvirag919

2018. augusztus 14.

A pixi box óta használgatom én is, tulajdonképpen örültem, hogy ezt kipróbálhatom. Eleinte ódzkodtam tőle, belenyúlni, összekenni fúj... aztán rendeltem egy csomó koreai cuccot és rájöttem h jobb helyeken adnak spatulát a termékhez. Ennek szellemében én is kerestem valamit, ami megfelel eme célnak, sokkal higiénikusabb. Hurrá. Egyébként szeretem, kellemes kis olaj, leszedi a vízálló/matt cuccokat is, viszont megvenni nem fogom, van ebben a műfajban olcsóbb is - komolyan minek kiadni 7ezret egy ilyen funkciójú termékért?! Persze, ez a 15 ml is jó sokáig elég lesz, pláne h ritkán használom, szóval annyira nem rossz ár-érték arányban.

UD: szerencsére mindjárt elfogy, mert az agyamra megy, hogy szemfesték lemosáskor ha belemegy a szemembe (és belemegy) homályosan látok percekig. Valamint még ugyan nem romlott meg, de kezd olajszaga lenni, pedig spatulával nyúlkáltam bele. Hatás tekintetében változatlanul jó, viszont eme két dolog eléggé csökkenti az élvezeti értékét.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

jubileum

2018. augusztus 7.

Szemre csak szempillaspirált használok, igazából nagyon könnyen gyorsan lehozza mindig, ha megbízhatóan akarom leszedni akkor mindig inkább ez mint a micellás víz.

A temrék koncepciójával kapcsolatban viszont vannak kétségeim, egyrészt tökjó hogy szilárd (repülőn nem számít folyadéknak, nem fog kifolyni soha, és emiatt extrém lassan fogy) másrészt megvannak a maga hátrányai például hogy ok, kicsit benyúlok felkenem a szememre majd a festékes kezemmel visszanyúlok már szürke a tégely is, arról nem is beszélve, hogy kell hozzá egy nedves törlőkendő hogy aztán eltávolítsuk a szürke olajat ami a szem körül és az ujjunkon is ott van. Tehát a festéket mielőtt eltávolítanánk azért sokkal jobban szétvisszük a szemünk körül, mintha csak simán egy vattapamacs+lemosó kombó lenne.

A micellás víznél viszont egyértelműen jobban leszedi.

Nekem őszintén szólva tetszik a termék, főleg hogy még ez a pixiboxos mini is szerintem bő fél évre elég, sőt ahogy láttam a teljes kiszerelésű terméket, olyan brutál nagy, hogy szerintem maradok is inkább a mininél, főleg, hogy ebayen sok eladó árulja ezeket a minta kiszereléseket.

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

A micellás víznél viszont egyértelműen jobban leszedi.

PappBettina

2018. június 22.

Pixibox által jutottam hozzá az utazó kiszereléshez, azóta használom. A teljes arcomra nem szeretem használni, nekem ez az állag nem jön be. Viszont a tartós rúzs eltávolításához használom minden nap, így még ez a pici kiszerelés is nagyon sokáig elég. Erre a felhasználásra iszonyat jó. Ez az első sminkeltávolító ami tényleg 100%-ban és kíméletesen leszedi még az extra tartós rúzst is tapasztalatom szerint.

PappBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

vkati15

2018. június 21.

Tisztit es nem szarit :-)

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Tisztit es nem szarit :-)

zsoficc

2018. június 18.

Én reptéren vettem, nem tudom, hogy ott olcsóbb-e. Alapvetően én csak a szememre használom, mert egy ideje elkezdtem félni, hogy talán a sok dörzsöléstől amit mondjuk egy sminklemosó kendővel vagy vattakoronggal csináltam a szemem körül nem teszek-e nagyon rosszat. Ezzel nagyon kíméletesen tudom leszedni a szemsminket, a szememet nem csípi, nem irritálja mint mondjuk a TBS kamillás hasonló állagú sminklemosója. Az ára nagyon boros, de csak szemre használva talán sokáig elég lesz.

zsoficc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!