Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

800 Ft - Clinique Take The Day Off Sminklemosó
Ár: 800 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Vevő költségére Foxpost vagy posta, személyes átvétel Győrben
Ár: 3000 , Eladó: Maxilla
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás, személyes átvétel, postázás

jubileum

2021. augusztus 11.

Ez egy zseniális lemosó, bármiylen makacs vízálló sminket simán letöröl, kifejezetten olajos, duplatisztításhoz szerintem szuper. Sajnos leváltottam az ára miatt, de mindig van azért itthon ha valami masszívabbat kell lemosni, ha elfogy akkor kivárok valamilyen akciót, ahol vagy ez az ajándék miniben, vagy olcsóbban megkapható, azért lassan 8000 ft, sokmindenre szánok ennyit bőrápolásban, azért egy jó lemosó mégse csak ennyiért kapható. Szerencsére kiadták már végre nagyobban is, az sokkal gazdaságosabb. De alapvetően így is inkább csak a masszívabb sminkekre tartottam meg, a napi szempillaspirált a Nivea kétfázisú rózsás micellás vize is elhozza sokkal olcsóbban. A megmaradt ezreseket pedig inkább egy jó szérumba vagy krémbe forgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

nius

2021. június 9.

Végülis, teszi a dolgát, leviszi a sminket, jó első lemosónak, de árát nem biztos, hogy megéri, elvégre ezt egy 1200 Ft-os Garnier is megteszi. A szemet egyébként kimondottan csípi, ami elég bajos, mivel szempillaspirálon kívül nem nagyon viselek sminket mostanság.
El fog fogyni, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

El fog fogyni, de tuti nem veszem újra.

kinguka13

2021. június 7.

sajnos túlárazott termék, tudását bármely más drogériás lemosó veri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

sajnos túlárazott termék, tudását bármely más drogériás lemosó veri

hoya94

2021. április 16.

Nekem ez a termék hatalmas csalódás, igazi pénzkidobás volt. Borzasztóan irritálja a szememet, pedig pont amiatt választottam, hogy ettől majd nem lesz baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

mariann.redai

2021. április 13.

A szemsminkem eltávolítására csak ezt használom, még a vízálló szempillaspirált is leszedi, és egyáltalán nem irritál. A használata után micellás vízzel még el szoktam távolítani azt a kis oljaso érzést, amit maga után hagy. Gyorsan fogy, de újravevős nálam. Van mini kiszerelés is utazáshoz, amit szeretek mert nagyon jól zár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Mancsoska

2021. február 6.

Én nagyon szeretem. Vízálló szempillaspirált használok, azt is könnyedén eltávolítja és nem is irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

BTLaura

2020. december 18.

A kis kiszerelést vettem meg egy utazás során, mert praktikus volt a mérete. Rájöttem, hogy az olajos formulát semmilyen termékben nem szeretem. Elhasználtam, de nem lett nagy kedvenc. Korrekt termék, teszi a dolgát, semmi extra. Szuperül záródik, emiatt utazáshoz kifejezetten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Leander

2020. december 5.

Egy korrekt sminklemosó, de semmivel sem tud többet, mint bármelyik drogéria sajátmárkás párszáz forintos sminklemosója, se kíméletesség, se hatásosság terén, sőt. Kicsit több kell belőle, mint más lemosókból, így a magas ár mellett gyorsan is fogy. Számomra biztosan nem újravevős, de nem azért, mert bármi komolyabb gondom lett volna a termékkel, egyszerűen csak nagyon túlárazottnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

Blackxentric

2020. június 27.

Kis kiszerelésem van belőle. Szépen eltávolítja a szemsminket. Egyszerű és jól működő termék. Nagy kiszerelésben viszont nem fogom beszerezni. Olcsóbban is lehet venni olyat ami ezt tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Virvatuli

2020. június 21.

Nekem is kis kiszerelésem van, magamtól nem vettem volna meg, mert nem szeretem a kétfázisú lemosókat. A szemfestékemet szedem le vele, és tulajdonképpen nagyon jól működik, gyengéd, nem kell dörzsölni, és mindent leold pillanatok alatt, de továbbra sem szerettem meg a műfajt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 21.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.