Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 1500 , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost
Ár: 1300 Ft , Eladó: zahoranesz
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges, vagy foxpost előre utalás után
jdtntl

2020. január 4.

Korábban használtam, nagyon jó termék, bármilyen sminket gond nélkül leszed és egyáltalán nem irritál, viszont ár-érték arányban nem az igazi, mert elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

duchess_g

2019. december 4.

Ajándékba kaptam, és megörültem neki, mert jókat hallottam róla. Nekem nem jött be ez az olajos formula. A szememet irritálta plusz a kontaktlencsések jól ismerik a szenvedést, amit egy olajos termék tud okozni (még akár másnap reggel is...). Az arcbőrömön használva úgy éreztem, hogy azonnal le kell mosnom az olajos réteget valami mással, és réteget hagyott még így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Pocok7

2019. október 11.

Egy csomagban jutottam hozzá, nem is igazán mozgatott meg a termék csak a csomagban lévő hidratáló miatt vettem meg, mert így kb ugyan annyiba került. Itthon ki is próbáltam aznap este és nem hittem a szememnek milyen gyorsan távolítja el a sminkem. Azonnal beleszerettem. Az olajos állag nekem nagyon bejött és elég csak vízzel leöblíteni utána az arcot. Puha bőr, nem szárít, nem okoz pattanásokat. Minden sminket leszed pillanatok alatt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

prkarolina

2019. szeptember 27.

Igaz csak szempilla spirált szoktam használni és korrektort a szemem alá, de volt olyan lemosó ami irritálta a szemem. Ezzel elég könnyen lejött minden, nem irritálta a szemem, és utána még jól is esik az olajos érzés, arra gondolok, hogy táplálja a fáradt szem alatti bőröm.
Tartós matt rúzst is könnyedén leszedte.
Nincs illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Tartós matt rúzst is könnyedén leszedte.
Nincs illata.

technodiva

2019. szeptember 20.

Nem vált be, számomra túlságosan olajos az állaga. Nem esik jól a bőrömnek, csípi a szememet is és ráadásul nem is tisztít alaposan. Utána megmostam az arcom lemosóval és nehezen jött le a termék az olajossága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

makosbejgli18

2019. július 20.

2 db kis mintám volt belőlle - az én szemeimet nem irritálta, sőt mintha a pilláim és a szemhéjam örülne, hogy egy kis olajos ápolást kapnak. Negatívuma, hogy hamar fogy, a vattakorong csak szippantja magába, így a teljes kiszerelés nem tudom meddig tarthat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Blenheim

2019. április 13.

A termek maga nagyon jó. Konnyen leszedi a sminket es nem csipi a szemet. Osszehasonlitva mas olajos lemosokkal az osszetevoi is jonak mondhatoak. !!!!!!!DE! Keptelen vagyok meg a sokadik probalkozas ellenere en sem, es mar jo par ember sem kinyitni akiket megkerek. Neha nekem sikerul fel ora utan miutan beleallt a kezembe a muanyag eles fedo (igen tudom h biztonsagi kupak de a legrosszabb kiadasban). Pont ezert 8000ft teljes penzkidobas.. mullerben vettem, ott tobbszor is kiprobaltam. Konnyen lejott a teteje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

clara12

2019. február 6.

Hatalmas csalódás. Évek óta olajos sminklemosót használok és sokkal rosszabbul teljesít azokhoz képest. 1. Nehezen szedi le a szempillaspirált, amit az olajos lemosó gond nélkül lehoz. 2. Nem elegyedik vízzel, mint az olajos lemosók és második (géles) lemosóval sem könnyű leszedni a maradékát. 3. Túlárazott! (főleg a teljesítményhez képest)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Rommie77

2019. január 15.

Csak egy kis teszterem van belőle, de az pont elég, mert sem az ára, sem az összetevői nem túl barátiak. Azért csak 3 csillagot adok, mert egyrészt az ára indokolatlan, másrészt én a szemfesték leszedése után órákig érzem még a szememben és a bőrömön és nem túl kellemes. Viszont az tény, hogy ez aztán mindent leszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

dzsamilla

2019. január 14.

Sajnos csatlakoznom kell azokhoz, akiknek egyáltalán nem vált be. Discover Clinique szettben próbáltam ki, szerencsére csak kis méretben, mert ez valami borzalom. Csak egy átlagos (nem vízálló) spirált kellene lemosnia meg néha tust, de egyszerűen nem képes rá, az olajos réteg pedig amit maga után hagy, iszonyú kényelmetlen és gusztustalan.
Nagyon furcsán érzem magam, mert sokan írtátok, milyen hatékonyan lemos erősebb sminket is, de én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, olyan mintha két teljesen más termékről beszélnénk. Az biztos, hogy én soha nem venném meg teljes kiszerelésben, sőt, ha ingyen adnák, se kéne.
A Bioderma micellás víz sokkal jobban, egyszerűbben, kíméletesebben távolít el MINDENT a szememről és az arcomról is, ráadásul töredék áron, így ennek a Clinique lemosónak semmi haszna, se létjogosultsága. Csak annak örülök, hogy nem költöttem rá sokat, és nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.