Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
clara12

2019. február 6.

Hatalmas csalódás. Évek óta olajos sminklemosót használok és sokkal rosszabbul teljesít azokhoz képest. 1. Nehezen szedi le a szempillaspirált, amit az olajos lemosó gond nélkül lehoz. 2. Nem elegyedik vízzel, mint az olajos lemosók és második (géles) lemosóval sem könnyű leszedni a maradékát. 3. Túlárazott! (főleg a teljesítményhez képest)

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Rommie77

2019. január 15.

Csak egy kis teszterem van belőle, de az pont elég, mert sem az ára, sem az összetevői nem túl barátiak. Azért csak 3 csillagot adok, mert egyrészt az ára indokolatlan, másrészt én a szemfesték leszedése után órákig érzem még a szememben és a bőrömön és nem túl kellemes. Viszont az tény, hogy ez aztán mindent leszed.

Rommie77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

dzsamilla

2019. január 14.

Sajnos csatlakoznom kell azokhoz, akiknek egyáltalán nem vált be. Discover Clinique szettben próbáltam ki, szerencsére csak kis méretben, mert ez valami borzalom. Csak egy átlagos (nem vízálló) spirált kellene lemosnia meg néha tust, de egyszerűen nem képes rá, az olajos réteg pedig amit maga után hagy, iszonyú kényelmetlen és gusztustalan.
Nagyon furcsán érzem magam, mert sokan írtátok, milyen hatékonyan lemos erősebb sminket is, de én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, olyan mintha két teljesen más termékről beszélnénk. Az biztos, hogy én soha nem venném meg teljes kiszerelésben, sőt, ha ingyen adnák, se kéne.
A Bioderma micellás víz sokkal jobban, egyszerűbben, kíméletesebben távolít el MINDENT a szememről és az arcomról is, ráadásul töredék áron, így ennek a Clinique lemosónak semmi haszna, se létjogosultsága. Csak annak örülök, hogy nem költöttem rá sokat, és nem okozott irritációt.

dzsamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Tothxheni

2018. november 30.

Ajándékszettben kaptam. Igazából ez a tégelyes verzió és a kétfázisú testvére is nagy kedvenc, már rég használom őket. Ennek a terméknek főleg a csomagolása miatt örültem. Állandó bőröndlakó volt így a nyáron. Legmakacsabb szempillaspirállal is gond nélkül elbírt :)

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Tvylvis

2018. november 2.

Elég hosszú ideje kókuszolajjal szedem le a szemsminket, remekül bevált. De szerettem volna valamit utazáshoz, vagy csak éppen akkor, ha nem akarok nyakig kókuszolajban úszni (ez túlzás, de értitek). Hát, vagy a kókuszolaj túlságosan elkényeztetett, vagy ettől a terméktől vártam csodát, de kicsit csalódást okozott. Nem mondom hogy rossz, de nem éreztem nagy különbséget a régebben használt, drogériás szemfestékelmosókhoz képest. A szempillaspirált nem viszi le annyira könnyen, kell neki némi áztatás, többszöri húzogatás. Anno pont azért váltottam a kókuszolajra, hogy ezt elkerüljem. Nem csíp, nem irritál, ha belemegy a szemembe, ez tény. Összességében nem mondom, hogy rossz, de nem érzem igazoltnak az árát.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

gaimanna

2018. július 10.

Csak szemre és szájra használom, de nekem eddig mindent leszedett, kíméletesen, maradéktalanul. Veri a többi drága sminklemosót, amit eddig próbáltam. Azt hiszem, nem is kísérletezgetek tovább. :)

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

ritair

2018. május 8.

Minden túlzás nélkül mondhatom, hogy a legjobb sminklemosó, amit eddig használtam, abszolút kedvenc! Mikor stewardessként dolgoztam, a 20 órája rajtam lévő alapozót, szupertartós folyékony rúzst, tust, szempillaspirált is egy mozdulattal, simán leszedte. Egyáltalán nem szárít, sőt, kifejezetten kellemes, az olajos része miatt kicsit olajos érzést hagy maga után. Az illata nem túl kellemes, de ezt elnézzük neki. Miután összeráztad, gyorsan ki kell önteni a vattakorongra, mert a két réteg hamar újból szétválik, de ezt sem negatívumként mondom, inkább csak infóként! Miután ezzel leszedtem a sminkem nagy részét, Bioderma micellás vízzel is áttörlöm az arcom. Pár hónapja kaptam belőle egy vásárlás mellé mini kiszerelést, azóta az utazós neszeszeremben is ott van, a napi szinten használt teljes kiszerelés mellett.

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

SchmitterBettina

2018. április 15.

Karácsonyra kaptam ajándékba más termékekkel együtt. Nem igazán szeretem az olajos sminkeltávolítókat. Szépen leszedi a sminket, de én még utána micellás vízzel is le törlöm az arcom. Szerintem nem éri meg az árát.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

domcsismiracle

2018. április 3.

Egészen a mai napig nagyon elégedett voltam ezzel a termékkel még annak ellenére is, hogy azért az esti sminklemosás és zuhany után reggel még szoktam találkozni szempillaspirállal a szemeim alatt, de ezt eddig a vízálló sminkemnek tudtam be és nem tudtam haragudni rá. Ma azonban kipróbáltam az Artistry ugyanilyen lemosóját és sokkal, de sokkal jobb cucc, kifogástalanul leszedi ugyanazt a sminket, amivel a Clinique kicsit küzd. Egyébként nem irritál és egész kis korrekt, de így aztán búcsút kell majd vennünk.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

nori93

2018. március 27.

Ez a sminklemosó jobb, mint a balzsam változat, leszedi a makacs szemsminket, alapozót is és nem irritálja a bőröm, Viszont 1* minusz, mert az ára azért túlzás.

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.