Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2.000 Ft + posta , Eladó: bi22
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel Budapesten lehetséges, előre egyeztetett időpontban és ebben az esetben készpénzes fizetés I postázok is szívesen (MP: ajánlott és postán maradó vagy FoxPost) előreutalás után küldöm
Ár: 1000 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

angyalka1225

2022. szeptember 23.

Kedvencem, ha sminket kell leszednem. A szemkörnyékem egész nap selymes utána. Mintám van, de meg fogom venni a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

pomme

2022. június 30.

Előre megjegyezném, hogy szemsminket soha nem mosok le olajos vagy bármilyen "lötyis" lemosóval. A nem vízálló spirált elég bevizeznem és fél perc alatt le tudom "simogatni" a pillákról, a maradékot és a szemhéjpúdert pedig krém állagú lemosóval mosom, mert nálam más nem játszik, mivel minden belemegy a szemembe, tök mindegy, hogy mennyire vagyok óvatos (általában semennyire, szóval most mit küzdjek? :D). Ezeket a 2 fázisú lötyis lemosókat én kizárólag a tartós folyékony rúzsokhoz veszem, ez pedig az egyik legjobb, amit valaha használtam. Eddig futottak: L'Oréal még csak-csak jó, de a Garnier 2 fázisú már csúfos vereséget szenved, amikor ez röhögve, 2 "húzással" maradék nélkül a betonrúzst is leviszi (a többinek ez nem annyira megy). Utazós méretben kaptam, amiért még egyszer köszönet! :) Gyerekzáras a pici mérete ellenére (mármint nem spórolták ki belőle, úgy értem) a légnyomástól sem szivárog, hogy most van összefüggés, vagy nem, azt nem tudom, de jövő héten megint viszem világot látni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

Szali1971

2022. május 14.

Az egyik legjobb kétfázisú lemosó a piacon. Gyakorlatilag tökéletes :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

Az egyik legjobb kétfázisú lemosó a piacon. Gyakorlatilag tökéletes :-)

bakonyieszti86

2022. május 1.

A sminklemosó 😊 csupa nagybetűvel
Pici elegendő belőle, bármilyen vízálló spirált, rúzst tökéletesen leszed. Nem irritálja a bőrt, nem csípi a szemem.
Az ára húzós, de a hatása és a kiadóssága kárpótol érte 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

A sminklemosó 😊 csupa nagybetűvel
Az ára húzós, de a hatása és a kiadóssága kárpótol érte 🙂

jubileum

2021. augusztus 11.

Ez egy zseniális lemosó, bármiylen makacs vízálló sminket simán letöröl, kifejezetten olajos, duplatisztításhoz szerintem szuper. Sajnos leváltottam az ára miatt, de mindig van azért itthon ha valami masszívabbat kell lemosni, ha elfogy akkor kivárok valamilyen akciót, ahol vagy ez az ajándék miniben, vagy olcsóbban megkapható, azért lassan 8000 ft, sokmindenre szánok ennyit bőrápolásban, azért egy jó lemosó mégse csak ennyiért kapható. Szerencsére kiadták már végre nagyobban is, az sokkal gazdaságosabb. De alapvetően így is inkább csak a masszívabb sminkekre tartottam meg, a napi szempillaspirált a Nivea kétfázisú rózsás micellás vize is elhozza sokkal olcsóbban. A megmaradt ezreseket pedig inkább egy jó szérumba vagy krémbe forgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

nius

2021. június 9.

Végülis, teszi a dolgát, leviszi a sminket, jó első lemosónak, de árát nem biztos, hogy megéri, elvégre ezt egy 1200 Ft-os Garnier is megteszi. A szemet egyébként kimondottan csípi, ami elég bajos, mivel szempillaspirálon kívül nem nagyon viselek sminket mostanság.
El fog fogyni, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

El fog fogyni, de tuti nem veszem újra.

kinguka13

2021. június 7.

sajnos túlárazott termék, tudását bármely más drogériás lemosó veri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

sajnos túlárazott termék, tudását bármely más drogériás lemosó veri

hoya94

2021. április 16.

Nekem ez a termék hatalmas csalódás, igazi pénzkidobás volt. Borzasztóan irritálja a szememet, pedig pont amiatt választottam, hogy ettől majd nem lesz baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

mariann.redai

2021. április 13.

A szemsminkem eltávolítására csak ezt használom, még a vízálló szempillaspirált is leszedi, és egyáltalán nem irritál. A használata után micellás vízzel még el szoktam távolítani azt a kis oljaso érzést, amit maga után hagy. Gyorsan fogy, de újravevős nálam. Van mini kiszerelés is utazáshoz, amit szeretek mert nagyon jól zár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Mancsoska

2021. február 6.

Én nagyon szeretem. Vízálló szempillaspirált használok, azt is könnyedén eltávolítja és nem is irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.