Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Clinique Take The Day Off Sminklemosó luxusminta, 30ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: grund
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

orchidea8627

2012. október 29.

Imádom, szemre eddig ez vált be a legjobban.
Csak nagyon drága és hamar fogy.
Nem csíp, leszedi a tartós sminket is és bár valóban olajos réteget hagy a bőrön (milyen meglepő, hogy egy kétfázisú lemosó ilyet tesz... :) , nem az a vastag, zsíros réteg mint pl. amit a Bourjois, DM vagy Rossmann-os kétfázisú lemosójánál tapasztaltam.

Nagyon szeretem, de keresem az olcsóbb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Imádom, szemre eddig ez vált be a legjobban.
Csak nagyon drága és hamar fogy.

Nagyon szeretem, de keresem az olcsóbb alternatívát.

Pille

2012. október 5.

Tényleg mindent leszed, de nekem picit csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Tényleg mindent leszed, de nekem picit csípi a szemem.

dianno

2012. szeptember 22.

Tényleg a legjobb sminklemosó amivel eddig találkoztam. Egy mozdulattal lehozza még a fekete sminket is. Nagyon selymes lesz utána a szemem körül a bőr. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Carolin

2012. augusztus 1.

A szemfestéket tényleg egy mozdulattal leszedi. De annyira olajos, hogy csak szemre használom, és a szememet is kicsit áttörlöm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

lady3nn

2012. július 17.

Tökéletesen el lehet vele távolítani minden sminket, én nagyon szeretem. Az olajos érzet használat után hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

baobe

2012. július 4.

Ha felrázom rendesen, ahogy illik, akkor nekem sajnos csípi a szemem. Ha elfelejtem felrázni, akkor nem, tehát az olajos rész a ludas. Bár elvileg főként szemre, szájra való - direkt erre a célra is vettem - felrázva csak arcra tudom használni. Oda viszont jó, mivel száraz a bőröm, engem arcon egyáltalán nem zavar az olajos utóhatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

zalla

2012. július 1.

Gyorssegélynek jó: mindent gyorsan leszed, viszont az érzet olajos. És tényleg nem lehet fölé sminkelni, vagy csak a máz letakarítása után (ami + 5 perc, épp egy másik, kevésbé jó, de nem olajos lemosó használatának ideje). A kis kiszerelés jó szolgálatot tett utazás során este, de napi szinten nem használnám soha. És az ára is elég húzós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Miranda

2012. június 7.

Nekem teljesen jó ez a lemosó. Száraz a borom sot a szemem is kényes mert az sem mindegy milyen szemceruzát használok, de ettol semmi szerencsére. Az olajos nyom egyáltalán nem zavaró mert 2 perc múlva az ember úgyis leoblíti az arcát és akkor már nem ézodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Angi

2012. május 28.

Pici kiszerelésben kaptam szempillaspirálhoz. Kevés kell belőle, nagyon sokáig elég, mindent levisz egy törlésre, de olajos érzetet hagy maga után, ezért maradok a babaolajnál, mert ez sem jobb, nem ér annyival többet, mint amennyivel többe kerül. Ettől függetlenül nem tartom rossz terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

havasfebruar

2012. május 16.

A zavaró olajos érzeten kívül hatékonyan leszedi a sminket, de én főleg a szemfestéket szoktam vele leszedni. A korrektort és pirosítót kevésbé jól tisztítja le, de alapvetően nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.