Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
SchmitterBettina

2018. április 15.

Karácsonyra kaptam ajándékba más termékekkel együtt. Nem igazán szeretem az olajos sminkeltávolítókat. Szépen leszedi a sminket, de én még utána micellás vízzel is le törlöm az arcom. Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

domcsismiracle

2018. április 3.

Egészen a mai napig nagyon elégedett voltam ezzel a termékkel még annak ellenére is, hogy azért az esti sminklemosás és zuhany után reggel még szoktam találkozni szempillaspirállal a szemeim alatt, de ezt eddig a vízálló sminkemnek tudtam be és nem tudtam haragudni rá. Ma azonban kipróbáltam az Artistry ugyanilyen lemosóját és sokkal, de sokkal jobb cucc, kifogástalanul leszedi ugyanazt a sminket, amivel a Clinique kicsit küzd. Egyébként nem irritál és egész kis korrekt, de így aztán búcsút kell majd vennünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

nori93

2018. március 27.

Ez a sminklemosó jobb, mint a balzsam változat, leszedi a makacs szemsminket, alapozót is és nem irritálja a bőröm, Viszont 1* minusz, mert az ára azért túlzás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Cencocica

2018. február 23.

"Csodaszert" kerestem a sminkem lemosására... hát nem találtam meg... 20% kedvezménnyel került 6e Ftba... és a Garnier micellás vize jobban lehozza a szempillámról festéket!.... Pedig ehhez a márkához nagy reményeket fűztem... Biztos "jó" más termékük, de egy darabig még nem próbálkozom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Bubucim

2018. január 29.

Ajándékcsomagban volt egy kis kiszerelés. A ma esti sminkeltávolításnál be is vetettem. :) Arcra nem használtam, mert így is zsíros a bőröm, szóval olajat nem. Egyébként is szemre és szájra van. A kommenteket olvasva nem is értem, hogy arcra miért használják. Eddig Biodermát használtam, de a szememre szerettem volna olajos lemosót. A vattakorongot az üveg szájához szorítva megfordítom a kis flakont, így nem pazarolok. Ezután rátettem az átitatott korongocskát a szememre, majd enyhén nyomkodtam. Semmi dörzsölés!!! Micellás víznél átmegyek még egy micellás vízzel átitatott fültisztítóval is a szempillákon. Most is így tettem, de feleslegesen, mert ez a kis csoda mindent eltávolított. :) Nem mondom, hogy utána enyhén nem volt olajos a szemem környéke, de simán elviselhető volt. Aztán úgyis lemosom az arcom vízzel. Eddig csak micellás vizeket használtam, szóval másik olajos szemfestéklemosóval nem tudom összehasonlítani. Én már beleuntam 10 év kencézés után abba, hogy drogériás meg saját márkás cuccokat tesztelgessek, mert ha kiszámolom, egy drágább, jól működő termék sokkal jobban megéri. Biztosan újraveszem nagyobb kiszerelésben is. Utazáshoz pedig marad a kicsi, arcra pedig zöld Bioderma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Raspberrycheesecake

2018. január 24.

Nagyon szeretem, könnyedén és gyengéden távolítja el a sminket és hidrátl is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Nagyon szeretem, könnyedén és gyengéden távolítja el a sminket és hidrátl is.

Vicus7

2017. október 29.

Nekem nem vált be irritálta a szemet nagyon. A vízálló sminket nehezen oldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Nekem nem vált be irritálta a szemet nagyon. A vízálló sminket nehezen oldja.

adri251982

2017. augusztus 6.

Kicsit többet vártam tőle. Bár nem irritálja se a szemem, se a bőröm, nem szedi le maradéktalanul a sminket. Az alapozómat pl. csak tonikkal tudom teljesen eltüntetni a lemosó használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Tinkerbelle

2017. június 16.

Egyaltalan nem bantja hosszu tavon sem a borom, szepen leszedi a sminket de nekem kicsit tul olajos reteget hagy az arcomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

cardinale

2017. április 28.

Élmény vele a sminkeltávolítás: könnyen leszedi a sminket, nem irritál, nem szárít. Viszonylag gyorsan fogy és elég drága, egy-egy pilla is általában szokott maradni a vattakorongon, de nekem akkor is szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.