Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Clinique Take The Day Off Sminklemosó luxusminta, 30ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: grund
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Bubucim

2018. január 29.

Ajándékcsomagban volt egy kis kiszerelés. A ma esti sminkeltávolításnál be is vetettem. :) Arcra nem használtam, mert így is zsíros a bőröm, szóval olajat nem. Egyébként is szemre és szájra van. A kommenteket olvasva nem is értem, hogy arcra miért használják. Eddig Biodermát használtam, de a szememre szerettem volna olajos lemosót. A vattakorongot az üveg szájához szorítva megfordítom a kis flakont, így nem pazarolok. Ezután rátettem az átitatott korongocskát a szememre, majd enyhén nyomkodtam. Semmi dörzsölés!!! Micellás víznél átmegyek még egy micellás vízzel átitatott fültisztítóval is a szempillákon. Most is így tettem, de feleslegesen, mert ez a kis csoda mindent eltávolított. :) Nem mondom, hogy utána enyhén nem volt olajos a szemem környéke, de simán elviselhető volt. Aztán úgyis lemosom az arcom vízzel. Eddig csak micellás vizeket használtam, szóval másik olajos szemfestéklemosóval nem tudom összehasonlítani. Én már beleuntam 10 év kencézés után abba, hogy drogériás meg saját márkás cuccokat tesztelgessek, mert ha kiszámolom, egy drágább, jól működő termék sokkal jobban megéri. Biztosan újraveszem nagyobb kiszerelésben is. Utazáshoz pedig marad a kicsi, arcra pedig zöld Bioderma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Vicus7

2017. október 29.

Nekem nem vált be irritálta a szemet nagyon. A vízálló sminket nehezen oldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Nekem nem vált be irritálta a szemet nagyon. A vízálló sminket nehezen oldja.

adri251982

2017. augusztus 6.

Kicsit többet vártam tőle. Bár nem irritálja se a szemem, se a bőröm, nem szedi le maradéktalanul a sminket. Az alapozómat pl. csak tonikkal tudom teljesen eltüntetni a lemosó használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Tinkerbelle

2017. június 16.

Egyaltalan nem bantja hosszu tavon sem a borom, szepen leszedi a sminket de nekem kicsit tul olajos reteget hagy az arcomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

cardinale

2017. április 28.

Élmény vele a sminkeltávolítás: könnyen leszedi a sminket, nem irritál, nem szárít. Viszonylag gyorsan fogy és elég drága, egy-egy pilla is általában szokott maradni a vattakorongon, de nekem akkor is szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

OOKakadu

2017. március 23.

Az érzékeny szembőrömre képtelenség olyan (olcsóbb) lemosót találni, ami nem csíp. Vagy ha nem is csíp, de pár hét múlva a böröm kiszárad, foszlik. Még a gyógyszertári sensitive vonal is gyakran irritál. De végre megtaláltam a take the day offot, és ez a probléma megoldódott azóta. Ez a termék nagyon kíméletes mégis alaposan leszedi a sminket (spirál+ceruza) és pihe-puha bőrt hagy maga után. Drága? Igen, de azután, hogy tizenévesen krémmánia híján tudatlanságomban szétnapoztam az amúgy hófehér arcomat és már most 26 évesen eléggé ráncos a szemem, ennyi jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

stiles

2017. március 4.

Pozitívumok:
- Nem irritálja a szememet vagy a bőrömet.
- ??
- Ennyi??

Nem értem, mi ez a hype a Take The Day Off körül. Nem mossa le rendesen a sminket a szememről, kellemetlen, olajos, egyszerűen gusztustalan érzést hagy maga után. Mindig koszosnak érzem az arcom, akárhányszor ezt használom. A termék maga hiába nem irritálja a bőröm, de annyit kell dörzsölnöm vele a szemem, mire leszedi a sminket, hogy végül mindig kidörzsölöm vele a szemkörnyékemet. A rúzst szétkeni, mielőtt úgy-ahogy lemossa, és olajos lesz tőle minden a szám körül. Ma egy utolsó próbát tettem vele, mielőtt kidobom (szerencsére csak ajándékdobozban kapott minta, nem teljes kiszerelés), és teljesen tiszta, sminkmentes szemre felraktam egy kevés Rimmel kohl liner-t. Három vattát áztattam el ezzel a borzalommal, és még úgy is ott maradt egy kis halvány maradék - aztán, mikor vízzel megmostam az arcom, fekete csíkos lett a szemem alatti terület. Ha olcsóbb lenne, talán adnék neki két csillagot, de ennyi pénzért ez siralmas.

Viszont nem csak rosszat akarok mondani erről a Take The Day Off szériáról: a Cleansing Balm nagyon-nagyon jó sminklemosó (bár pattanásokra hajlamos bőrre nem ajánlom), szóval aki kísérletezni szeretne, szerintem inkább azt vegye meg, és ne ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Pozitívumok:
- Nem irritálja a szememet vagy a bőrömet.
- ??
- Ennyi??

b0rzi

2017. február 5.

Hűha.

Én azelőtt a balea kétfázisú sminklemosó rajongótáborába tartoztam, aztán elkezdett valamiért nagyon irritálni.
Mielőtt ezt megvettem, vettem egy garnieres szempillaápolósat, és most megint van egy garnierem mellette.

Láthatjátok mennyi minden mellett tudom ezt mondani a legjobbnak :D csak vízálló termékeket használok a szememre, de ez nem hogy egy vattával leszedi mindkét szememről, de utána nem vagyok pandamaci, se reggelre, se pár nap múlva (mert a többinél előfordul hogy "lemossa", de aztán 3 nap múlva pandamaci vagyok és egyszerűen nem bírom leszedni).

Az egyetlen bajom, hogy szinte mindig mellé sikerül önteni egy kicsit (vagy sokat), így ha újraveszem, tuti a balzsamot fogom. Már pedig tuti újraveszem. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Hűha.

Panni21

2017. január 14.

Szintén ajándékdobozos szerzemény, 30ml-t kaptam belőle. Ahhoz képest, hogy kétfázisú, elég sokáig kell áztatni, hogy maradéktalanul lehozza a sminket (szintén Clinique szempillaspirálommal használtam), illetve az adagolója sem kényelmes (jó, lehet a normál kiszerelésé praktikusabb), egyszerűen nem lehet keveset önteni belőle, így meg hamar elfogy. Nem tervezem megvenni, ár érték arányban nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

zsizska

2017. január 2.

Ajándék csomagban volt utazó méret. Teljesen jól le lehet szedni a sminket, de ezért én ennyi pénzt nem adnék. Jó hogy kipróbálhattam de az ára nincs arányban a tudásával. Ennél olcsóbban is van ugyanilyen jó lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.