Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
stiles

2017. március 4.

Pozitívumok:
- Nem irritálja a szememet vagy a bőrömet.
- ??
- Ennyi??

Nem értem, mi ez a hype a Take The Day Off körül. Nem mossa le rendesen a sminket a szememről, kellemetlen, olajos, egyszerűen gusztustalan érzést hagy maga után. Mindig koszosnak érzem az arcom, akárhányszor ezt használom. A termék maga hiába nem irritálja a bőröm, de annyit kell dörzsölnöm vele a szemem, mire leszedi a sminket, hogy végül mindig kidörzsölöm vele a szemkörnyékemet. A rúzst szétkeni, mielőtt úgy-ahogy lemossa, és olajos lesz tőle minden a szám körül. Ma egy utolsó próbát tettem vele, mielőtt kidobom (szerencsére csak ajándékdobozban kapott minta, nem teljes kiszerelés), és teljesen tiszta, sminkmentes szemre felraktam egy kevés Rimmel kohl liner-t. Három vattát áztattam el ezzel a borzalommal, és még úgy is ott maradt egy kis halvány maradék - aztán, mikor vízzel megmostam az arcom, fekete csíkos lett a szemem alatti terület. Ha olcsóbb lenne, talán adnék neki két csillagot, de ennyi pénzért ez siralmas.

Viszont nem csak rosszat akarok mondani erről a Take The Day Off szériáról: a Cleansing Balm nagyon-nagyon jó sminklemosó (bár pattanásokra hajlamos bőrre nem ajánlom), szóval aki kísérletezni szeretne, szerintem inkább azt vegye meg, és ne ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Pozitívumok:
- Nem irritálja a szememet vagy a bőrömet.
- ??
- Ennyi??

b0rzi

2017. február 5.

Hűha.

Én azelőtt a balea kétfázisú sminklemosó rajongótáborába tartoztam, aztán elkezdett valamiért nagyon irritálni.
Mielőtt ezt megvettem, vettem egy garnieres szempillaápolósat, és most megint van egy garnierem mellette.

Láthatjátok mennyi minden mellett tudom ezt mondani a legjobbnak :D csak vízálló termékeket használok a szememre, de ez nem hogy egy vattával leszedi mindkét szememről, de utána nem vagyok pandamaci, se reggelre, se pár nap múlva (mert a többinél előfordul hogy "lemossa", de aztán 3 nap múlva pandamaci vagyok és egyszerűen nem bírom leszedni).

Az egyetlen bajom, hogy szinte mindig mellé sikerül önteni egy kicsit (vagy sokat), így ha újraveszem, tuti a balzsamot fogom. Már pedig tuti újraveszem. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Hűha.

Panni21

2017. január 14.

Szintén ajándékdobozos szerzemény, 30ml-t kaptam belőle. Ahhoz képest, hogy kétfázisú, elég sokáig kell áztatni, hogy maradéktalanul lehozza a sminket (szintén Clinique szempillaspirálommal használtam), illetve az adagolója sem kényelmes (jó, lehet a normál kiszerelésé praktikusabb), egyszerűen nem lehet keveset önteni belőle, így meg hamar elfogy. Nem tervezem megvenni, ár érték arányban nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

zsizska

2017. január 2.

Ajándék csomagban volt utazó méret. Teljesen jól le lehet szedni a sminket, de ezért én ennyi pénzt nem adnék. Jó hogy kipróbálhattam de az ára nincs arányban a tudásával. Ennél olcsóbban is van ugyanilyen jó lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Joaninha

2016. december 14.

Ha már két-fázisú szemfesték lemosó, akkor ez a termék a legjobb. Ez a termék szerintem megéri az árát, nagyon sokáig elég és számomra, ami a legfontosabb egy szemfestéklemosóban, nem irritálja a szemem. Ezelőtt egy L'Oréal, Nivea és Lancôme kétfázisú szemfesték lemosót próbáltam, és bár mindegyik eltávolította a szemfestéket, kicsit csípték a szemem és/vagy nagyon olajos érzetet hagytak maguk után. Bár különböző árkategóriájú termékeket próbáltam ki és a Clinique valahol félútón van közöttük, ez vált be a legjobban. Ez a termék legalább nem irritálta a szemem, de úgy összességében nem igazán szeretem ezeket az olajos, két-bázisú lemosókat. Nekem mindegyikkel többször kell átmennem a szememen, mire maradéktalanul el tudom távolítani a festéket, de ennek meg az az eredménye, hogy sokszor kidörzsölöm a szemem körüli érzékeny bőrt. Ettől függetlenül 5* ennek a lemosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Hamarv

2016. november 30.

Ajándékba járt, hát a tapasztalatok alapján pénzt nem adnék érte. Nekem csípte a szemem, pedig nem tartozom az érzékeny szeműek körébe. Tény hogy a sminket minimális dörzsöléssel leszedte még a spirált is, de az olajos állag amit maga mögött hagyott engem zavart és idegen volt a szemkörnyékemnek. pedig szeretem a márkát, de ez most nem igazan jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Lilla777

2016. november 18.

Mindent eltávolít, még a vízálló sminket is egész egyszerűen. Kicsit olajos érzetet hagy maga után, ezért jobban szeretem a micellás lemosókat. De a tartós sminkekhez mindenképpen ez a legjobb. Kicsit irritálja a szemem néha, de még így is 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Monana

2016. október 19.

Az eddigi legjobb lemosó,amit próbáltam! Sajnos nagyon érzékeny a szemem körüli bőr, nem egy terméktől ekcémás lesz, de ettől soha! Szuperül lehoz mindenféle tartós festéket is. Egyedül az ára a fájó pont..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

dorsia

2016. október 16.

10/10. Pár másodpercig a szememen hagyom a lemosós vattakorongot, picit megpaskolom a szempilláknál, és csak utána szedem le a sminket. A Benefit híresen lemoshatatlan szempillaspirálja is lejön így egy koronggal és nem pazarolom a terméket sem. Win-win.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Pöti

2016. szeptember 14.

Mindent lehoz, tartós festéket is. Csak szemre használom, nem irritál egyáltalán.
Update: még mindig ez a kedvenc kétfázisú szemfesték lemosóm. Próbáltam már többfélét az elmúlt években, de semmi se szedi le ilyen szépen a sminket a szememről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.