Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

5600 Ft - Clinique Take The Day Off Sminklemosó
Ár: 5600 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Miskolc , fizetés: személyes átvétel, postán maradó , foxpost
Clinique Take The Day Off Sminklemosó szett - új, bontatlan
Ár: 2800Ft/szett , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tvylvis

2018. november 2.

Elég hosszú ideje kókuszolajjal szedem le a szemsminket, remekül bevált. De szerettem volna valamit utazáshoz, vagy csak éppen akkor, ha nem akarok nyakig kókuszolajban úszni (ez túlzás, de értitek). Hát, vagy a kókuszolaj túlságosan elkényeztetett, vagy ettől a terméktől vártam csodát, de kicsit csalódást okozott. Nem mondom hogy rossz, de nem éreztem nagy különbséget a régebben használt, drogériás szemfestékelmosókhoz képest. A szempillaspirált nem viszi le annyira könnyen, kell neki némi áztatás, többszöri húzogatás. Anno pont azért váltottam a kókuszolajra, hogy ezt elkerüljem. Nem csíp, nem irritál, ha belemegy a szemembe, ez tény. Összességében nem mondom, hogy rossz, de nem érzem igazoltnak az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

gaimanna

2018. július 10.

Csak szemre és szájra használom, de nekem eddig mindent leszedett, kíméletesen, maradéktalanul. Veri a többi drága sminklemosót, amit eddig próbáltam. Azt hiszem, nem is kísérletezgetek tovább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

ritair

2018. május 8.

Minden túlzás nélkül mondhatom, hogy a legjobb sminklemosó, amit eddig használtam, abszolút kedvenc! Mikor stewardessként dolgoztam, a 20 órája rajtam lévő alapozót, szupertartós folyékony rúzst, tust, szempillaspirált is egy mozdulattal, simán leszedte. Egyáltalán nem szárít, sőt, kifejezetten kellemes, az olajos része miatt kicsit olajos érzést hagy maga után. Az illata nem túl kellemes, de ezt elnézzük neki. Miután összeráztad, gyorsan ki kell önteni a vattakorongra, mert a két réteg hamar újból szétválik, de ezt sem negatívumként mondom, inkább csak infóként! Miután ezzel leszedtem a sminkem nagy részét, Bioderma micellás vízzel is áttörlöm az arcom. Pár hónapja kaptam belőle egy vásárlás mellé mini kiszerelést, azóta az utazós neszeszeremben is ott van, a napi szinten használt teljes kiszerelés mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

SchmitterBettina

2018. április 15.

Karácsonyra kaptam ajándékba más termékekkel együtt. Nem igazán szeretem az olajos sminkeltávolítókat. Szépen leszedi a sminket, de én még utána micellás vízzel is le törlöm az arcom. Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

domcsismiracle

2018. április 3.

Egészen a mai napig nagyon elégedett voltam ezzel a termékkel még annak ellenére is, hogy azért az esti sminklemosás és zuhany után reggel még szoktam találkozni szempillaspirállal a szemeim alatt, de ezt eddig a vízálló sminkemnek tudtam be és nem tudtam haragudni rá. Ma azonban kipróbáltam az Artistry ugyanilyen lemosóját és sokkal, de sokkal jobb cucc, kifogástalanul leszedi ugyanazt a sminket, amivel a Clinique kicsit küzd. Egyébként nem irritál és egész kis korrekt, de így aztán búcsút kell majd vennünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

nori93

2018. március 27.

Ez a sminklemosó jobb, mint a balzsam változat, leszedi a makacs szemsminket, alapozót is és nem irritálja a bőröm, Viszont 1* minusz, mert az ára azért túlzás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Cencocica

2018. február 23.

"Csodaszert" kerestem a sminkem lemosására... hát nem találtam meg... 20% kedvezménnyel került 6e Ftba... és a Garnier micellás vize jobban lehozza a szempillámról festéket!.... Pedig ehhez a márkához nagy reményeket fűztem... Biztos "jó" más termékük, de egy darabig még nem próbálkozom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Bubucim

2018. január 29.

Ajándékcsomagban volt egy kis kiszerelés. A ma esti sminkeltávolításnál be is vetettem. :) Arcra nem használtam, mert így is zsíros a bőröm, szóval olajat nem. Egyébként is szemre és szájra van. A kommenteket olvasva nem is értem, hogy arcra miért használják. Eddig Biodermát használtam, de a szememre szerettem volna olajos lemosót. A vattakorongot az üveg szájához szorítva megfordítom a kis flakont, így nem pazarolok. Ezután rátettem az átitatott korongocskát a szememre, majd enyhén nyomkodtam. Semmi dörzsölés!!! Micellás víznél átmegyek még egy micellás vízzel átitatott fültisztítóval is a szempillákon. Most is így tettem, de feleslegesen, mert ez a kis csoda mindent eltávolított. :) Nem mondom, hogy utána enyhén nem volt olajos a szemem környéke, de simán elviselhető volt. Aztán úgyis lemosom az arcom vízzel. Eddig csak micellás vizeket használtam, szóval másik olajos szemfestéklemosóval nem tudom összehasonlítani. Én már beleuntam 10 év kencézés után abba, hogy drogériás meg saját márkás cuccokat tesztelgessek, mert ha kiszámolom, egy drágább, jól működő termék sokkal jobban megéri. Biztosan újraveszem nagyobb kiszerelésben is. Utazáshoz pedig marad a kicsi, arcra pedig zöld Bioderma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Vicus7

2017. október 29.

Nekem nem vált be irritálta a szemet nagyon. A vízálló sminket nehezen oldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Nekem nem vált be irritálta a szemet nagyon. A vízálló sminket nehezen oldja.

adri251982

2017. augusztus 6.

Kicsit többet vártam tőle. Bár nem irritálja se a szemem, se a bőröm, nem szedi le maradéktalanul a sminket. Az alapozómat pl. csak tonikkal tudom teljesen eltüntetni a lemosó használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.