Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
Pöti

2016. szeptember 14.

Mindent lehoz, tartós festéket is. Csak szemre használom, nem irritál egyáltalán.
Update: még mindig ez a kedvenc kétfázisú szemfesték lemosóm. Próbáltam már többfélét az elmúlt években, de semmi se szedi le ilyen szépen a sminket a szememről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

mate

2016. szeptember 7.

Nagyon jo szemfesteklemoso!!! En vizallo szempillaspiralt hasznalok es konnyeden, tokeletesen lemossa. Keves kell belole,nem olajos,szuper!! A Mullerben ajanlotta az elado es nem bantam meg,hogy hallgattam ra. Igaz,hogy nem olcso...meglatjuk,meddig tart...de minosegileg 5*!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Lorna

2016. szeptember 4.

Egy szempillaspirálhoz kaptam ajándékba. És bevallom nem épp rendeltetésszerűen használtam. Úgy éreztem magam, mint a Hugh Laurie könyv hőse,(elég régen olvastam, úgyhogy elnézést, ha nem pontosan idézem, de az volt a lényeg, hogy a hős miközben a bajba jutott hölgy hálószobájában ácsorog, és a sok kencét veszi szemügyre ( arckrém, kézkrém, orrkrém, szemkrém), azon filozofál, hogy vajon mennyire súlyos következményekkel járna, ha vajon becsiccsentve hazatérve a hölgy véletlenül az arckrémért nyúlna kézkrém helyett, és a kézkrémet kenné az arcára? Mi Krémmániások persze tudjuk, hogy összedőlne a világ. Csak félig viccelek ám.:) Most épp elfogyott nálam az arclemosó, úgyhogy arclemosónak használtam a szemsminklemosót. Bizony. Micsoda kis lázadó vagyok.Tisztára, mint A Balek-ben. ) Azt vettem észre, hogy finom, olajos,/tejes állaga van, és nem szárítja a bőröm, viszont ha tonikoztam utána elég sok alapozó, BB-krém maradt a vattán. Ez az élmény arra volt jó, hogy rájöjjek, kipróbálnám a többi Take The Day Off család tagját, az olajat, és főleg a balm állagra pályázom. A meredek ára, és a sok alapozóról, ami nem egykönnyen jött le rólam miatt vacillálok a négyes és a hármas között. Mostanában olyan szigorú vagyok a krémekkel. Bár végül is nem rendeltetésszerűen használtam, úgyhogy nem kéne olyan erősen ítélkeznem. Legyen négyes, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

kgyrk

2016. augusztus 17.

Alkalmi sminkek lemosásához használom, a hétköznapi sminkemmel (szempillaspirál, szemceruza) a sima Garnier micellás vizem is elbánik, másrészről az árából adódóan sajnálnám befogni a mindennapi használatra... :) Egyébként erre a célra nekem nagyon bevált, egy vattakorong segítségével pillanatok alatt eltávolítja a sminket, és a szememet sem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

souzanna

2016. augusztus 11.

Ajándékcsomagot vettem, amiben egy kisebb kiszerelésben ez a termék is benne volt.

Őszintén szólva, én nem erre számítottam. Túl sok terméket kell elhasználni ahhoz, hogy leoldja a szemfestéket és a spirált, az érzete számomra kifejezetten kellemetlen, az illata sem tetszett. Ahhoz a szemfestéklemosóhoz képest, amit én használok (Korres Jasmine Eye Makeup Remover) ez egy vaskos 0. Az ára pedig ennyiért egy vicc.
Magamtól soha nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Magamtól soha nem venném meg.

kessi91

2016. augusztus 8.

Nagyon szépen, pillanatok alatt és irritáció nélkül leszedi a sminket. Ez nálam nagy szó, mert hiperérzékeny a szemem, és rengeteg lemosó vörösre csípte és feldagasztotta a szememet...
Viszont drága, és nagyon gyorsan fogy, úgyhogy maximum kuponnal fogok venni belőle ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Bildiko78

2016. július 1.

Nekem az eddig próbált sminklemosók közül ez szedi le a sminket a legtökéletesebben dörzsölés nélkül. Nem csípi a szemem s simán megbirkózik a vízálló spirállal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

szreka86

2016. június 24.

kedvenc szem sminklemosóm, mindent könnyen, gyorsan eltávolít, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Juuice

2016. május 5.

Lehozza azt is, amit más smink lemosó, vagy tej nem tud. Mindezt kíméletesen, mivel olajbázisú, nincs dörzsölés,szerencsétlenkedés, hogy a vattaszálak kijönnek a sok dörzsöléstől. Nagyon jó, és imádom az olajosságát, gyakorlatilag már ezzel hidratáltam a szemem környékét. Arcra mondjuk valóban sok lehet ha nem száraz az ember bőre, de úgyis az első lépés a sminklemosás, utána jön az arctisztítás, úgyhogy a maradékot azzal el lehet távolítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

novak.v

2016. február 16.

Egy kicsi kiszerelésem van, dobozos spirálos akció keretén belül és baromira meglepett a kicsike. Nem vagyok egy nagy sminkes, rúzsozni szinte soha, de a spirál az mindennapos nálam, a lemosással meg lehet kínlódni este... de nem ezzel. Az olajosságának köszönhetően nagyon hatékonyan, mégis kíméletesen távolítja el még a vízálló spirált is a vörösödésre hajlamos szememről. Engem meggyőzött, ez az első olyan próbaverziós termék, amit szerintem normál kiszerelésben is szívesen megvennék, valószínűleg meg is fogok. Mivel épp csak 2-szer löttyintek a korongra, szerintem ez a 30 ml kiszerelés baromi sokáig elég lesz. Jár neki az 5cs. (megj: én arcra (értds: orcára) egyáltalán nem használom, az már túl sok lenne a jóból, inkább ártana, mint sem használna)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.