Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Clinique Take The Day Off Sminklemosó luxusminta, 30ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: grund
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

kessi91

2016. augusztus 8.

Nagyon szépen, pillanatok alatt és irritáció nélkül leszedi a sminket. Ez nálam nagy szó, mert hiperérzékeny a szemem, és rengeteg lemosó vörösre csípte és feldagasztotta a szememet...
Viszont drága, és nagyon gyorsan fogy, úgyhogy maximum kuponnal fogok venni belőle ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Bildiko78

2016. július 1.

Nekem az eddig próbált sminklemosók közül ez szedi le a sminket a legtökéletesebben dörzsölés nélkül. Nem csípi a szemem s simán megbirkózik a vízálló spirállal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

szreka86

2016. június 24.

kedvenc szem sminklemosóm, mindent könnyen, gyorsan eltávolít, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Juuice

2016. május 5.

Lehozza azt is, amit más smink lemosó, vagy tej nem tud. Mindezt kíméletesen, mivel olajbázisú, nincs dörzsölés,szerencsétlenkedés, hogy a vattaszálak kijönnek a sok dörzsöléstől. Nagyon jó, és imádom az olajosságát, gyakorlatilag már ezzel hidratáltam a szemem környékét. Arcra mondjuk valóban sok lehet ha nem száraz az ember bőre, de úgyis az első lépés a sminklemosás, utána jön az arctisztítás, úgyhogy a maradékot azzal el lehet távolítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

novak.v

2016. február 16.

Egy kicsi kiszerelésem van, dobozos spirálos akció keretén belül és baromira meglepett a kicsike. Nem vagyok egy nagy sminkes, rúzsozni szinte soha, de a spirál az mindennapos nálam, a lemosással meg lehet kínlódni este... de nem ezzel. Az olajosságának köszönhetően nagyon hatékonyan, mégis kíméletesen távolítja el még a vízálló spirált is a vörösödésre hajlamos szememről. Engem meggyőzött, ez az első olyan próbaverziós termék, amit szerintem normál kiszerelésben is szívesen megvennék, valószínűleg meg is fogok. Mivel épp csak 2-szer löttyintek a korongra, szerintem ez a 30 ml kiszerelés baromi sokáig elég lesz. Jár neki az 5cs. (megj: én arcra (értds: orcára) egyáltalán nem használom, az már túl sok lenne a jóból, inkább ártana, mint sem használna)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

vandacsontos

2016. február 6.

Szuperül működik mondhatom hogy 100%-os számomra! Az olajossága nem zavar végülis ez a kulcsa hogy ilyen jól működik! Még egy nagyon nagy előny hogy egyáltalán nem csípi sem a szemem sem a bőröm. Tökéletes megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

SzellGreta

2016. január 9.

Iszonyat jó! Én keveset sminkelek, ezért sokáig is elég és minden sminket szuperül eltávolít. A szememet sem irritálja, mint eddig a niveám, ami egyébként szintén szemfesték lemosó és elvileg nem kéne, hogy bántsa. Utána még PC arcmosót használok és így tökéletesen tiszta lesz az arcom :) Szerintem az olcsóbb márkáknál mérföldekkel jobb.Használat után hidratáltnak érzem a bőrömet. Szeretni fogom továbbra is, nekem mindenképp megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Joaninha

2015. december 9.

Szerintem ez a termék nagyon megéri az árát. Sokáig elég és számomra, ami a legfontosabb egy szemfestéklemosóban, nem irritálja a szemem. Ezelőtt egy L'Oréal és egy Nivea kétfázisú szemfesték lemosót próbáltam, és bár mindkettő szépen eltávolította a szemfestéket, csípték a szemem és nagyon olajos érzetet hagytak maguk után. Tehát én azért váltottam erre, mert abszolút nem bántja a szemem, leszedi, amit lekell és nem tocsog olajban utána a szemem. Ettől drágább termékekkel próbálkozni szerintem viszont nem érdemes, mert azok sem távolítják el jobban a festékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

juditkaa70

2015. november 27.

A Clarins szemfesték lemosóval vetekszik! Azt hiszem e két márka szemfestéklemosóját nem lehet überelni! Szuper lemosó! A vízálló szemspirállal is könnyen megbirkózik. Nekem valamilyen oknál fogva irritálta a szemem,de ettől eltekintve megadom az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

lidi2119

2015. szeptember 30.

El sem hiszem!!!! Van olyan sminklemosó ami teljes mértékben leszedi a sminket??? IGEN! Ezaz. Egyszerűen tökéletesen távolítja el. Meleg vízzel, fürdés közben megmostam az arcom, miután ezzel lemostam és semmi maradék nem volt. Tényleg lenyűgöző. Az az egy gondom van. Sokat kell használni, legalábbis még meg kell tanuljam hogy spóroljak vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.