Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
SzellGreta

2016. január 9.

Iszonyat jó! Én keveset sminkelek, ezért sokáig is elég és minden sminket szuperül eltávolít. A szememet sem irritálja, mint eddig a niveám, ami egyébként szintén szemfesték lemosó és elvileg nem kéne, hogy bántsa. Utána még PC arcmosót használok és így tökéletesen tiszta lesz az arcom :) Szerintem az olcsóbb márkáknál mérföldekkel jobb.Használat után hidratáltnak érzem a bőrömet. Szeretni fogom továbbra is, nekem mindenképp megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Joaninha

2015. december 9.

Szerintem ez a termék nagyon megéri az árát. Sokáig elég és számomra, ami a legfontosabb egy szemfestéklemosóban, nem irritálja a szemem. Ezelőtt egy L'Oréal és egy Nivea kétfázisú szemfesték lemosót próbáltam, és bár mindkettő szépen eltávolította a szemfestéket, csípték a szemem és nagyon olajos érzetet hagytak maguk után. Tehát én azért váltottam erre, mert abszolút nem bántja a szemem, leszedi, amit lekell és nem tocsog olajban utána a szemem. Ettől drágább termékekkel próbálkozni szerintem viszont nem érdemes, mert azok sem távolítják el jobban a festékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

juditkaa70

2015. november 27.

A Clarins szemfesték lemosóval vetekszik! Azt hiszem e két márka szemfestéklemosóját nem lehet überelni! Szuper lemosó! A vízálló szemspirállal is könnyen megbirkózik. Nekem valamilyen oknál fogva irritálta a szemem,de ettől eltekintve megadom az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

lidi2119

2015. szeptember 30.

El sem hiszem!!!! Van olyan sminklemosó ami teljes mértékben leszedi a sminket??? IGEN! Ezaz. Egyszerűen tökéletesen távolítja el. Meleg vízzel, fürdés közben megmostam az arcom, miután ezzel lemostam és semmi maradék nem volt. Tényleg lenyűgöző. Az az egy gondom van. Sokat kell használni, legalábbis még meg kell tanuljam hogy spóroljak vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

heyitseszter

2015. augusztus 9.

Nagyon hatékony és egyben kíméletes. Vízálló szemfestékkel simán megbírkózik, az egyik legjobb, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Lilim07

2015. augusztus 1.

Ezelőtt csak a Vichy Micelláris vizével töröltem át az arcom akár kétszer is, és úgy hittem teljesen eltávolítottam a sminket, de folyton voltak apróbb pattanásaim.
Aztán volt ez az akció a Clinique-nél és egy kis mintaként kaptam ezt a kis üveget. Elkezdtem használni, erre lássék csodát, eltüntek a pattanásaim.
Kiderült, nem szedtem le rendesen a sminket, de ő igen :) Azóta újravásároltam. Igaz, oylan,mintha olajat kennél az arcodra, de semmi érzést nem hagy maga után. Azóta is mindig két fázisban szedem le a sminket a biztonság kedvéért, ezzel mindig előkészítem finoman áttörlöm mindenhol és ugrok is a zuhanyba és megmosom az arcom az Avéne gyengéd arclemosójával. Nincs többé nyúzás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

drzoerose

2015. május 17.

igen.igen . és igen
szerintem az egyik legjobb sminklemosó
ha nem lenne ennyire drága az egyetemista pénztárcámnak csak ezt használnám
nem lesznek tőle pattanásaim,jól leszedi még a vízálló sminket is,és szép
nem mintha utóbbi számítana
amúgy tényleg szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

igen.igen . és igen
szerintem az egyik legjobb sminklemosó
ha nem lenne ennyire drága az egyetemista pénztárcámnak csak ezt használnám
nem lesznek tőle pattanásaim,jól leszedi még a vízálló sminket is,és szép
nem mintha utóbbi számítana
amúgy tényleg szép

Naomi26

2015. május 16.

Hatékonyan távolítja el a sminket,viszont nekem bántotta a szememet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Hatékonyan távolítja el a sminket,viszont nekem bántotta a szememet.

LaurenC.

2015. március 30.

Nagyon olajos. Sokat és sok vattakorongot kell használni belőle, hogy leszedje, amit le kell. Utána meg az olajos réteget is le kell mosnom, amit hagy. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Kataaaaa

2015. március 1.

Félve ruháztam be rá, mert eddigi tapasztalataim más hasonló termékekkel, hogy bevörösödik a szemem, ha véletlen belekerül. Ez nagyon kímélő termék, és nagyon jól tisztít, és a szemem sem vörösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.