Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
Kataaaaa

2015. március 1.

Félve ruháztam be rá, mert eddigi tapasztalataim más hasonló termékekkel, hogy bevörösödik a szemem, ha véletlen belekerül. Ez nagyon kímélő termék, és nagyon jól tisztít, és a szemem sem vörösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Kandi

2015. február 1.

Kedvenc sminklemosom! Szepen leszedi a sminket a vizallot is. Nem csipi, irritalja a szemet. Az egyetlen negativum, hogy nem tul gazdasagos. Nekem kb. egy, egy es fel honapra eleg egy uveg. es bar itt Amerikaban relative olcsobb meg igy is picit draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

vargalipton

2014. november 11.

Nagyon bevált, teljesen eltávolítja az utolsó satírig a szemfestékemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Nagyon bevált, teljesen eltávolítja az utolsó satírig a szemfestékemet.

manocska8

2014. október 23.

Picit tartottam tőle, de minden képzeletemet felülmúlta. Mindent leszed! Igaz picit olajos érzés marad utána de nem zavaró! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

dobolank

2014. október 10.

én extrém nehezen lejövő nem vízálló spirálhoz vettem, de sajna nem hozza le. azért választottam, mert összetévesztettem a sima olajos lemosóval, amiből egyszer kaptam egy kis kiszerelést és a végére egész megszerettem. azzal összevetve ez iszonyatos csalódás, sőt, a patikai mosdókrém is minden szempontból jobb sminkeltávolító

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 10.

Frillies

2014. augusztus 11.

Én ezt az olajos állagot még meg tudom szokni, de csak ha utána rendesen és alaposan arcot, szemet mosok, h ne is érezzem később! Viszont valamit rosszul csinálhatok, mert akárhogyan használom, azt érzem, h dörzsölnöm kell a szemem, h tutira lejöjjön a festék, már pedig ennyi olajtól elvárnám, h magától leperegjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

senskin

2014. március 25.

Csomagban kaptam kis kiszerelést. Nagyon jól leviszi a sminket az egész arcról, szemről, szájról is. Én lemosom még a sminkeltávolítás után az arcom arclemosóval és vízzel, mivel az olajos érzetet nem szeretem ha visszamarad, így nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

dobolank

2014. március 2.

Spirál mellé kaptam egy kis üveggel. Eleinte nem rajongtam érte, nem szeretem az ilyen olajos fílingű lemosókat, de az irritáló YR búzavirág meg a spirált fennhagyó bioderma micellás mellett megtanultam tisztelni a képességeit.
Akkor használom csak, ha tusvonalas a sminkem, amúgy lejön minden fürdés közben, vízzel és babafürdetővel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 2.

p.orgona

2014. február 25.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Nem csíp, nem kell dörzsölni, kíméletesen eltávolítja a nehéz szemsminket is. Nem értem, hogy a korábbi véleményekben miért említi meg mindenki, hogy zavaróan olajos. Szerintem nem marad olajos a bőr, inkább nem "csikorog" a használata után. Nekem még jól is esik, hogy egy kicsit "selymes". Drogériában kapható és egyéb szintén olajos saját márkás lemosókkal szerzett negatív tapasztalataim után (na azok aztán tényleg elviselhetetlenül olajosak voltak, mászott a szemgolyómon) félve mertem kipróbálni. Kis ajándékcsomagban kaptam és eléggé húztam a számat, a korábbi kétfázisos élmények alapján. Egyáltalán nem bántam meg, a mintát november elején kaptam és csak most fogyott el. A teljes kiszerelés 125 ml, szerintem nagyon kiadós, mert nem kell sokat használni belőle, egészen kis mennyiséggel teljesen el lehet távolítani vele a sminket. Így viszont már az ára sem annyira horror.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Nekem bevált.

emagdi

2014. január 3.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólók véleményét: nagyon könnyen lehozza a vízálló sminket is, viszont iszonyat olajos lesz utána a bőr. Muszáj egy másik arclemosóval lemosni ezt az arclemosót :D.
Egyébként bármelyik szimpla növényi olaj (pl olívaolaj) is pont ugyanígy leszedi a legerősebb sminket is, és ugye akkor is pont ez az olajos utóhatás lesz, szóval kb semmit nem ér ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.