Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Clinique Take The Day Off Sminklemosó luxusminta, 30ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: grund
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Frillies

2014. augusztus 11.

Én ezt az olajos állagot még meg tudom szokni, de csak ha utána rendesen és alaposan arcot, szemet mosok, h ne is érezzem később! Viszont valamit rosszul csinálhatok, mert akárhogyan használom, azt érzem, h dörzsölnöm kell a szemem, h tutira lejöjjön a festék, már pedig ennyi olajtól elvárnám, h magától leperegjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

senskin

2014. március 25.

Csomagban kaptam kis kiszerelést. Nagyon jól leviszi a sminket az egész arcról, szemről, szájról is. Én lemosom még a sminkeltávolítás után az arcom arclemosóval és vízzel, mivel az olajos érzetet nem szeretem ha visszamarad, így nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

dobolank

2014. március 2.

Spirál mellé kaptam egy kis üveggel. Eleinte nem rajongtam érte, nem szeretem az ilyen olajos fílingű lemosókat, de az irritáló YR búzavirág meg a spirált fennhagyó bioderma micellás mellett megtanultam tisztelni a képességeit.
Akkor használom csak, ha tusvonalas a sminkem, amúgy lejön minden fürdés közben, vízzel és babafürdetővel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 2.

p.orgona

2014. február 25.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Nem csíp, nem kell dörzsölni, kíméletesen eltávolítja a nehéz szemsminket is. Nem értem, hogy a korábbi véleményekben miért említi meg mindenki, hogy zavaróan olajos. Szerintem nem marad olajos a bőr, inkább nem "csikorog" a használata után. Nekem még jól is esik, hogy egy kicsit "selymes". Drogériában kapható és egyéb szintén olajos saját márkás lemosókkal szerzett negatív tapasztalataim után (na azok aztán tényleg elviselhetetlenül olajosak voltak, mászott a szemgolyómon) félve mertem kipróbálni. Kis ajándékcsomagban kaptam és eléggé húztam a számat, a korábbi kétfázisos élmények alapján. Egyáltalán nem bántam meg, a mintát november elején kaptam és csak most fogyott el. A teljes kiszerelés 125 ml, szerintem nagyon kiadós, mert nem kell sokat használni belőle, egészen kis mennyiséggel teljesen el lehet távolítani vele a sminket. Így viszont már az ára sem annyira horror.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Nekem bevált.

emagdi

2014. január 3.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólók véleményét: nagyon könnyen lehozza a vízálló sminket is, viszont iszonyat olajos lesz utána a bőr. Muszáj egy másik arclemosóval lemosni ezt az arclemosót :D.
Egyébként bármelyik szimpla növényi olaj (pl olívaolaj) is pont ugyanígy leszedi a legerősebb sminket is, és ugye akkor is pont ez az olajos utóhatás lesz, szóval kb semmit nem ér ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

Serbackaja

2013. október 19.

Csak a szememre használom. Nekem majdnem ugyanúgy teljesített, mint a többi kétfázisú szemfesték lemosóm. Nagyon jól leszedte a szemfestékemet, egy vatta elegendő is volt. Azért persze ez sokkal jobb, mint a Baleás,Rival De Loop-os vagy a Nivea-s kétfázisú szemfesték lemosóm, mert ezeknél azért dörzsölni kell a szemet... Ennél a Clinique-es terméknél viszont nem volt szükség szemromboló mechanizmusokra, könnyedén eltávolítottam vele a festéket.Viszont abban hasonlít a többi kétfázisúmra, hogy ugyanúgy olajos érzetet hagy maga után, amit én nagyon nem szeretek. Viszonylag kímélő a szememnek, de nem annyira, mint egy jó krémes szemfesték lemosó, mint pl. az Olay, ami most A szemfesték lemosómmá vált. De visszatérve erre a termékre, ötöst érdemel, nekem mégis csak négyes, mert találtam ennél jobbat is, plusz az olajos érzetet sem bírom.. És (bár én nem tudom, hogy mennyibe kerül), biztos nagyon drága, ez is egy negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

n.andrea

2013. szeptember 16.

Nekem nagyon bevált, vagy 2-3 szor vettem belőle, szépen ápolja a szem körüli bőrt, 2-3 húzással leszedi a spirált, sokáig elég is. Váltottam Alverde natur lemosóra, az tud ugyanennyit, de egy 5össel olcsóbb :) Ennek ellenére 5 csillag, mivel tényleg semmi kivetnivaló nincs benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Lara5

2013. szeptember 14.

Jó kis lemosó könnyedén eltávolítja a vízálló sminket, de találtam egy klasszisokkal olcsóbb drogériás lemosót, aminek tökugyanaz a hatása. Úgyhogy azóta nem veszem újra, mivel nem tud többet. Az ára miatt jár a mínusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Egyik kedvenc sminklemosóm. :) Szépen leszedi a vízálló sminket is, nem kell se dörzsölni, se kaparni. A benne lévő olajok még hidratálják is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

fruzsi94

2013. augusztus 24.

nagyon szeretem. egy kis travel-size méretűre váltottam, mert mindennapi használatra kicsit drága..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.