Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
n.andrea

2013. szeptember 16.

Nekem nagyon bevált, vagy 2-3 szor vettem belőle, szépen ápolja a szem körüli bőrt, 2-3 húzással leszedi a spirált, sokáig elég is. Váltottam Alverde natur lemosóra, az tud ugyanennyit, de egy 5össel olcsóbb :) Ennek ellenére 5 csillag, mivel tényleg semmi kivetnivaló nincs benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Lara5

2013. szeptember 14.

Jó kis lemosó könnyedén eltávolítja a vízálló sminket, de találtam egy klasszisokkal olcsóbb drogériás lemosót, aminek tökugyanaz a hatása. Úgyhogy azóta nem veszem újra, mivel nem tud többet. Az ára miatt jár a mínusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Egyik kedvenc sminklemosóm. :) Szépen leszedi a vízálló sminket is, nem kell se dörzsölni, se kaparni. A benne lévő olajok még hidratálják is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

fruzsi94

2013. augusztus 24.

nagyon szeretem. egy kis travel-size méretűre váltottam, mert mindennapi használatra kicsit drága..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Zuzupet

2013. július 24.

Nagyon szeretem,könnyen lehozza a szemfestéket!Puha lesz tőle a szemem alatti bőr mivel olajos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Lills

2013. június 13.

Tényleg nagyon hatékonyan eltávolítja a sminket, viszont aztán őt is el kell távolítani valami jó arclemosóval, mert elviselhetetlen olajos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 13.

Lilu

2013. június 3.

Nekem ez nagyon szépen leszedett mindent, sajnálom hogy már elfogyott, nagyon klassz volt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 3.

isetev

2013. május 27.

Nekem ez nem vált be.Nehezen szedi le a nem vízálló szemfestéket is.Ráadásul akkora a kiöntő nyílása,hogy túl sok ömlik ki egyszerre.Nagyon gyorsan fogy emiatt is.Összerázàs után habos marad az egyik réteg,ami gusztustalan.Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Anahita

2013. április 13.

Nekem nincs gondom az olajosságával, egyáltalán nem csíp, tökéletesen megfelel a céljának, de semmi extra. Erre képes egy olcsóbb, drogériás lemosó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

baby0782

2013. április 8.

Hát én nagyobb durranásra számítottam...
Mintát kaptam és azt próbálgatom. A ceruzàt szépen leszedi de a spirált azért dörzsölgetni kell..
Olajos érzést hagy maga után de ez nem zavar. Viszont egyáltalán nem irritálja a szemem és a bőröm...
Nem hiszem hogy megvásárolnám....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Hát én nagyobb durranásra számítottam...
Nem hiszem hogy megvásárolnám....

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.