Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
killdy

2013. március 27.

Nem csíp, nem ragacsos (nekem nem az), és tökéletesen leszed mindent, még a legdurvább fekete-füstös sminket is, vízálló spirállal. Gyors és kíméletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

szeliger

2013. március 24.

Mintában kaptam. Csak ismételni tudom az előttem szólókat, az olajos, ragacsos érzés a használata után engem is nagyon zavar, nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 24.

erika81

2013. március 15.

Elég olajos érzetet hagy maga után. Nekem is csak mintám volt, teljes méretben nem venném meg, ahhoz túl drága annyira sajnos nem jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

menczelenike

2013. március 12.

Bár tényleg hatékonyan eltávolítja a sminket, engem zavar, hogy olajos marad utána a szemem. Nekem fontos a külső, szép és letisztult dizájn, aminek tökéletesen megfelel, dehát ennyi pénzért... Az olajos érzet miatt csak 3-as, illetve vannak olcsóbban hasonló termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

rekag

2013. március 5.

A legjobb sminklemosó. Nekem kivétel nélkül az összes csípi a szemem, kivéve ezt. Tökéletesen eltávolítja a legmakacsabb szempillafestéket is, még dörzsölni sem kell. Kissé olajos marad utána a szemkörnyékem, de nekem ez pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Bebebuell

2013. március 4.

Az almay tényleg fantasztikus,idehaza valóban nem lehet kapni :( De azért ez sem rossz , azt a 10 évet pedig az itthon maradók kibírják take the day-vel amíg az Almay ideér Magyarországra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

estraneza

2013. február 7.

Nyáron külföldön voltam, ahol megtaláltam a tökéletes smiklemosót (almay). Mondanom sem kell, itthon nem lehet kapni, így elkezdtem próbálgatni "hasonlónak tűnőket". Egyik használhatatlanabb, mint a másik. Végül megvettem ezt, és (habár ugyanolyannak nem mondanám), de igazán közel áll a kedvencemhez. Azért adok csak 4 csillagot, mert ő csak helyettesíti a tökéletest, és az ára is jóval borsosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

messin

2013. január 23.

Nagyon szépen eltávolítja a legmakacsabb vízálló sminket is. De kellemetlen az utána maradó olajos felület, nekem is muszáj utána lemosnom. Normál napi sminkhez így nem használom, csak vízállóhoz. Az érzékeny szememet egyáltalán nem irritálja, ami jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

kmaja

2013. január 10.

Azért regisztráltam, hogy megvédjem a kedvenc sminklemosómat!

A legjobb sminklemosó, amit ismerek!
Teljesen eltávolítja a sminket, dörzsölés nélkül, és nagyon kevés kell belőle.
A nagy kiszerelésű most fog nálam elfogyni, közel 10 hónapja vettem és mindennap használom, tehát hiába drága, mégis gazdaságos.
Már csak kevesebb, mint 1 cm magasan áll a folyadék az üvegben, mégis szétválik a két komponens... Mindenesetre senkinek sem javasolnám kidobni!
Mivel kevés is elég belőle, az olajos réteg is alig érzékelhető, a száraz bőröm pedig inkább örül neki, mintsem kellemetlen.

Tehát számomra tökéletes, ezzel a lemosóval egy szinten csak olyat tudnék említeni, ami ennél is drágább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Azért regisztráltam, hogy megvédjem a kedvenc sminklemosómat!

A legjobb sminklemosó, amit ismerek!
Teljesen eltávolítja a sminket, dörzsölés nélkül, és nagyon kevés kell belőle.

Nessy

2012. december 7.

Update: Ki kellett dobnom, mert a két réteg már nem vált el egymástól. A szememmel meg mégsem akarok "szórakozni". Szóval a minőségét tényleg csak fél évig őrzi meg, ahogy a csomagolásán szerepel. Én csak párszor használtam, így elég sok maradt benne. Aki nem mindennapi használatra venné, szerintem ne ezt válassza.
Május 7.:
Csak mintám van belőle, nem hiszem hogy megvenném a nagy kiszerelést, nem szeretem az olajos érzetet a bőrömön, mindig félek hogy kipattogok az ilyesmiktől. Szépen leviszi a sminket, vízállót csak ritkán használok, szóval ki fog tartani a kis kiszerelés jó ideig. Ha szempillaspirálhoz kapok majd újra, örülni fogok neki. Általános sminklemosónak mást használok, ami jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Május 7.:

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.