Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
Nessy

2012. december 7.

Update: Ki kellett dobnom, mert a két réteg már nem vált el egymástól. A szememmel meg mégsem akarok "szórakozni". Szóval a minőségét tényleg csak fél évig őrzi meg, ahogy a csomagolásán szerepel. Én csak párszor használtam, így elég sok maradt benne. Aki nem mindennapi használatra venné, szerintem ne ezt válassza.
Május 7.:
Csak mintám van belőle, nem hiszem hogy megvenném a nagy kiszerelést, nem szeretem az olajos érzetet a bőrömön, mindig félek hogy kipattogok az ilyesmiktől. Szépen leviszi a sminket, vízállót csak ritkán használok, szóval ki fog tartani a kis kiszerelés jó ideig. Ha szempillaspirálhoz kapok majd újra, örülni fogok neki. Általános sminklemosónak mást használok, ami jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Május 7.:

Csibecsont

2012. november 16.

Nekem egy 15ml-s mintám volt belőle, remekül leszedett minden sminket rólam, de van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

sophie77

2012. november 16.

Tökéletes sminkeltávolító, nem irritálja a bőrt és a szemet sem. Könnyedén távolítja el a festéket. Bajban lennék nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

dorottyaa

2012. november 15.

Alkalmanként használom, erősebb smink eltávolításához. Maradéktalanul eltávolít mindent, de az az olajos érzet, amit maga után hagy a bőrömön...nem tudok megbarátkozni vele...megőrülnék, ha nem tudnék használata után arcot mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Morci

2012. november 12.

Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de küzdenem kellett az amúgy nem túl ragaszkodó szempillaspirál leszedésével. Nekem túl olajos, ettől reggelre könnyen bedagad a szemem, szóval nem lettünk jó barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

orchidea8627

2012. október 29.

Imádom, szemre eddig ez vált be a legjobban.
Csak nagyon drága és hamar fogy.
Nem csíp, leszedi a tartós sminket is és bár valóban olajos réteget hagy a bőrön (milyen meglepő, hogy egy kétfázisú lemosó ilyet tesz... :) , nem az a vastag, zsíros réteg mint pl. amit a Bourjois, DM vagy Rossmann-os kétfázisú lemosójánál tapasztaltam.

Nagyon szeretem, de keresem az olcsóbb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Imádom, szemre eddig ez vált be a legjobban.
Csak nagyon drága és hamar fogy.

Nagyon szeretem, de keresem az olcsóbb alternatívát.

Pille

2012. október 5.

Tényleg mindent leszed, de nekem picit csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Tényleg mindent leszed, de nekem picit csípi a szemem.

dianno

2012. szeptember 22.

Tényleg a legjobb sminklemosó amivel eddig találkoztam. Egy mozdulattal lehozza még a fekete sminket is. Nagyon selymes lesz utána a szemem körül a bőr. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Carolin

2012. augusztus 1.

A szemfestéket tényleg egy mozdulattal leszedi. De annyira olajos, hogy csak szemre használom, és a szememet is kicsit áttörlöm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

lady3nn

2012. július 17.

Tökéletesen el lehet vele távolítani minden sminket, én nagyon szeretem. Az olajos érzet használat után hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.