Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

1800 Ft 50 ml! Clinique Take The Day Off Sminklemosó
Ár: 1800 Ft/50 ml , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Clinique Take The Day Off Sminklemosó luxusminta, 30ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: grund
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Bebebuell

2013. március 4.

Az almay tényleg fantasztikus,idehaza valóban nem lehet kapni :( De azért ez sem rossz , azt a 10 évet pedig az itthon maradók kibírják take the day-vel amíg az Almay ideér Magyarországra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

estraneza

2013. február 7.

Nyáron külföldön voltam, ahol megtaláltam a tökéletes smiklemosót (almay). Mondanom sem kell, itthon nem lehet kapni, így elkezdtem próbálgatni "hasonlónak tűnőket". Egyik használhatatlanabb, mint a másik. Végül megvettem ezt, és (habár ugyanolyannak nem mondanám), de igazán közel áll a kedvencemhez. Azért adok csak 4 csillagot, mert ő csak helyettesíti a tökéletest, és az ára is jóval borsosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

messin

2013. január 23.

Nagyon szépen eltávolítja a legmakacsabb vízálló sminket is. De kellemetlen az utána maradó olajos felület, nekem is muszáj utána lemosnom. Normál napi sminkhez így nem használom, csak vízállóhoz. Az érzékeny szememet egyáltalán nem irritálja, ami jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

kmaja

2013. január 10.

Azért regisztráltam, hogy megvédjem a kedvenc sminklemosómat!

A legjobb sminklemosó, amit ismerek!
Teljesen eltávolítja a sminket, dörzsölés nélkül, és nagyon kevés kell belőle.
A nagy kiszerelésű most fog nálam elfogyni, közel 10 hónapja vettem és mindennap használom, tehát hiába drága, mégis gazdaságos.
Már csak kevesebb, mint 1 cm magasan áll a folyadék az üvegben, mégis szétválik a két komponens... Mindenesetre senkinek sem javasolnám kidobni!
Mivel kevés is elég belőle, az olajos réteg is alig érzékelhető, a száraz bőröm pedig inkább örül neki, mintsem kellemetlen.

Tehát számomra tökéletes, ezzel a lemosóval egy szinten csak olyat tudnék említeni, ami ennél is drágább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Azért regisztráltam, hogy megvédjem a kedvenc sminklemosómat!

A legjobb sminklemosó, amit ismerek!
Teljesen eltávolítja a sminket, dörzsölés nélkül, és nagyon kevés kell belőle.

Nessy

2012. december 7.

Update: Ki kellett dobnom, mert a két réteg már nem vált el egymástól. A szememmel meg mégsem akarok "szórakozni". Szóval a minőségét tényleg csak fél évig őrzi meg, ahogy a csomagolásán szerepel. Én csak párszor használtam, így elég sok maradt benne. Aki nem mindennapi használatra venné, szerintem ne ezt válassza.
Május 7.:
Csak mintám van belőle, nem hiszem hogy megvenném a nagy kiszerelést, nem szeretem az olajos érzetet a bőrömön, mindig félek hogy kipattogok az ilyesmiktől. Szépen leviszi a sminket, vízállót csak ritkán használok, szóval ki fog tartani a kis kiszerelés jó ideig. Ha szempillaspirálhoz kapok majd újra, örülni fogok neki. Általános sminklemosónak mást használok, ami jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Május 7.:

Csibecsont

2012. november 16.

Nekem egy 15ml-s mintám volt belőle, remekül leszedett minden sminket rólam, de van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

sophie77

2012. november 16.

Tökéletes sminkeltávolító, nem irritálja a bőrt és a szemet sem. Könnyedén távolítja el a festéket. Bajban lennék nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

dorottyaa

2012. november 15.

Alkalmanként használom, erősebb smink eltávolításához. Maradéktalanul eltávolít mindent, de az az olajos érzet, amit maga után hagy a bőrömön...nem tudok megbarátkozni vele...megőrülnék, ha nem tudnék használata után arcot mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Morci

2012. november 12.

Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de küzdenem kellett az amúgy nem túl ragaszkodó szempillaspirál leszedésével. Nekem túl olajos, ettől reggelre könnyen bedagad a szemem, szóval nem lettünk jó barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

orchidea8627

2012. október 29.

Imádom, szemre eddig ez vált be a legjobban.
Csak nagyon drága és hamar fogy.
Nem csíp, leszedi a tartós sminket is és bár valóban olajos réteget hagy a bőrön (milyen meglepő, hogy egy kétfázisú lemosó ilyet tesz... :) , nem az a vastag, zsíros réteg mint pl. amit a Bourjois, DM vagy Rossmann-os kétfázisú lemosójánál tapasztaltam.

Nagyon szeretem, de keresem az olcsóbb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Imádom, szemre eddig ez vált be a legjobban.
Csak nagyon drága és hamar fogy.

Nagyon szeretem, de keresem az olcsóbb alternatívát.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.