Clive Christian

Ár:   108 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: blankababa, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   108 000 Ft

Illatjegyek: jázmin, barack, vanília, őszibarack, szicíliai mandarin, bergamott, rebarbara és ananász, egyiptomi jázmin, rózsa, gyöngyvirág, orris, pacsuli, cédrusfa, vetiver, vanília, kasmír pézsma

Clive Christian Feminine Travellers Set
Ár: 60.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Bontatlan celofános 3x10ml-es szett., Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Kizárólag személyes átvétel, elsősorban Budapest XIII.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NinIM

2024. március 12.

Valóban a Gucci Rush szofisztikáltabb verziója, de nagyon érezni a minőségbeli különbséget.
Kicsit nosztalgikus hangulata van nekem, a rush vonal miatt, de egyébként nagyon tetszik.
A barack, és a gyümölcsös, virágos jegyek tökéletes elegyét alkotja ez a parfüm, egyszóval classy 😁
Tartósságra sem panaszkodhatok, így 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 12.

Tartósságra sem panaszkodhatok, így 5*.

Marcsi66

2024. február 9.

Általában kihagyom ,és nem is akarom tudni h mit rejt,milyen csodákat árulnak ilyen árban,,,,Mostanában teszteltem,Sospiro Liberto parfümöt,és vele együtt visszatért Gucci Rush szelleme,felidézte ezt az őrült illat szeretetét.Csak később vettem észre h ez a parfüm,viszont még a Sospirónál is TÖBB,95%-ban szinte egyezik vele,,,,,ilyen minőségben elképesztő érezni ezt az ikont.Boldog vagyok mert a Sospiróból,és ebből is lett fújósom.,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. február 9.

next36

2023. június 17.

Nem tudom az előttem "szóló" poszt írója milyen mintából véleményezte citrusosnak az illatot. Az én bőrömön és orromnak egy határozottan gyümölcs/virág koktél. Mély és édes is, de nem émelyítően. Mértékletesség jellemzi, kivéve a tartósságát illetően, és rendben van a pojektáló képessége is. Számomra a legnagyobb erénye, hogy természetes összetevőket érzek ki belőle. Egy szépen összerakott, egyedi illatról van szó, ami szerencsére kilóg a mai trendek vonulatából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 17.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2023. január 27.

Nekem csak mintán van belőle, és azt tudom elmondani, hogy ez egy citrusos virágos- gyümölcsös illat. Nagyon sok összetevője van, nap folyamán hol egyik hol a másik érződik ki. Rajtam üde, és végtelenül nőies. Ilyen illatot kerestem ami friss ès ugyanakkor nőies is. Na hát ez az! Nem tudok belőle megvenni egy nagy kiszerelést, ahhoz túlárazott. De megvan már az ő utánzata is, amit meg kell keresni ahhoz hogy a legjobb utánzatot kapd. Mindenképpen ,akinek erre telik, szerintem tetszeni fog ,ha ezt választja. Egy csodálatosan friss üde, jókedv illat, ami bearanyozza a napodat. Nagyon nőiesnek érzed viselésekor magadat. Én csak ajánlani tudom. 🥰❤️🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. január 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Linalool, Lyral, Limonene, Anise Alcohol, Citronellol, Citral, Eugenol, Coumarin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.