Clivia Handcare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Relaxáló hatású levendula olajjal gazdagított., természetes eredetű olívolajból készült szappan. Gyengéden tisztít és természetes módon hidratál.

jns.melinda

2012. november 7.

Az Lyttos-t megvettem, nagyon jó. Egyszer kaptam Görögországból egy eredeti olívaolaj szappant, és ez pont olyan. Büdös, ronda, de a hatása a legjobb, szépen tisztít, habzik is, nem kell utána testápoló, arcra is bevált, kevésbé zsírosodik, mitesszeresedik. Egyetlen rossz tulajdonsága van, elég macerás hogy rendesen kiszáradjon, sima szappantartóban nem jó tárolni, csak a rácsos aljúban, amiben le tud csöpögni és ha kicsi víz marad rajta szétfolyik. Még erre a macerára is azt mondom, ez megéri. Már sajnálom, hogy nem vettem 10-et, azóta sem láttam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Alice83

2012. július 23.

Évente pár alkalommal látom az aldi ajánlatai közt..én 200Ft-ért vettem akciósan 2 db-ot, de már sajnálom h nem vettem többet...most is láttam az újságban csak most Lyttos név alatt fut, de szerintem egyazon termék lehet..
Szerény véleményem szerint van olyan mint egy drágább (átlagminőségű) olívaszappan..több bioboltos társától kiszáradt a bőröm és volt amelyiktől viszketett is... de ez a termék azt hozza amit egy jó olajos szappantól elvárok..ráadásul meglepő h pár hónap kint lét után sem töredezett be (volt olyan olívaszappannak nevezett valami ami igen:S), viszont ha sok víz éri kicsit szétfolyik, megpuhul ami nem szép:S..de ez jellemző minden olívaolajból készített szappanra...Szerintem érdemes vele tenni egy próbát..van natúr (illatmentes) változata is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.