Clivia Handcare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Krémszappan az édes gyümölcsök illatával.

papupanni

2013. március 29.

Az illata eleinte nagyon tetszett, ezért vásároltam meg. :)
Viszont idővel valahogy teljesen kiszerettem belőle, és egyáltalán nem jó vele fürdeni, max. kezet mosni jó.
Ráadásul mintha valami por állagot éreznék a szappanban.
De az illat az az én saját hülyeségem miatt van, ezért csak a szemcsés dolog miatt vonok le 1 pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

Az illata eleinte nagyon tetszett, ezért vásároltam meg. :)
Ráadásul mintha valami por állagot éreznék a szappanban.

babanyuszi

2013. január 20.

Itthon találtam a szekrényben, nem szoktam a szappanokkal foglalkozni, de ha valaki jófélét keres, ezt bátran ajánlom, mert fantasztikusan friss, üdítő illata van, jól tisztít és most látom, hogy SLS sincs benne, ami ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

macsekable

2012. április 16.

Ez egy egyszerű kézmosószappan, se több, se kevesebb. Teljesen megéri az árát, az illata fincsi, nem fogy gyorsan, jó az állaga, nem ázik szét. Nem szárít. Kézmosásra mindenképpen ajánlom. Testre, de főleg arcra biztos nem próbálnám ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 16.

Színezék. Narancssárga.