CMD

Ár:   €9   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. február 7.

Ár:   €9
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok

Tökéletesen tisztító teafaolajos sampon korpás és problémás fejbőrre, nyugtató és regeneráló hatással. Gyengéden ápolja, erősíti a hajat és a fejbőrt, valamint megakadályozza a korpásodást. Visszaállítja a bőr természetes egyensúlyát és könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A selymes, ragyogó és csodálatosan ápolt hajért a tövektől a végekig. 100% vegán termék.

Tvylvis

2017. június 8.

Kiváló termék, rendszeresen újraveszem, szinte állandó lakója a fürdőszobánknak. Főleg a férjem szereti nagyon, mivel lassítja a zsírosodást, ugyanakkor nagyon jó állagú, tapintású lesz tőle a haja. A néha-néha felbukkanó korpa ellen is kiváló. Én is szeretem használni, bár a derékig érő hajamnál szükséges mellette a kókuszolajos pakolás, mivel picit szárítja a hajat. Natúr samponhoz képest nagyon jól habzik, egy mosással kihozza az olajos pakolást. Nekem semmi bajom a teafaolaj illatával úgy általában, de ebben a samponban amúgy sem igazán érződik. Nem kérdés, hogy ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Tocopherol

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.