CND

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. december 3.

Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nagyon hatékony napi keratin tartalmú ápolótermék, amely helyreállítja a környezeti hatások vagy fizikai sérülések miatt sérült körmöket a keratin fehérje és ápoló jojobaolaj tartalma segítségével.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2019. április 27.

Kb. két hónapja használom a minta kiszerelésben. Sajnos engem irritál, ha napi szinten használom, így heti egyszer kenem fel azon a napon, amikor leszedem a festéket a körmömről.
A hüvelykujjamon a köröm hajlamos volt megrepedni, de mióta ezt használom, nem tapasztaltam ilyet, most picit hosszabbra is meg tudtam növeszteni a körmeimet anélkül, hogy törtek vagy repedeztek volna.
Úgy tűnik használt a szérum (semmi más körömerősítő szert nem használtam, az étrendemen sem változtattam, étrendkiegészítőt sem szedek), de nem érzem akkora csodaszernek, hogy megvegyem a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Keratin