Best of Beauty 2019

Coastal Scents

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Kategória:   Sminkek szájra

A Coastal Scents ajakrúzspalettájában 66 szín van a pirostól a kékig a fehértől a barnán át.

topsminkotti

2018. január 11.

Röviden: Nagyon meg vagyok elégedve :)
Bővebben: Sminkesként vettem meg ezt a palettát, mert egy fotózásra kék- zöld rúzs kellet és nem akartam befektetni több ezer forintos rúzsokba,mert tudtam, hogy nem sokszor használnám őket. Ezért megvettem ezt a palettát, vannak benne extrém színek is és gondoltam a többit is majd elhasználom. Jól pigmentált, többféle textúra van benne és elég tartósak is. Az extrém színeken kívül sokféle rózsaszín és narancsos árnyalat van benne. A rózsaszíneknek külön örültem a menyasszonyok miatt. Nude és sötét szín kevés van benne, ezért aki azt szeretne, annak nem a legjobb választás. Azt azért el kell mondani, hogy mivel paletta, egy gombocskában közel nincs annyi mint egy rúzsban. (Egy menyasszonyomra használtuk az egyik színt és a próbasmink-fotózás-esküvő alatt kicsit több mint a fele el is fogyott). Annak jó, aki szívesen váltogatja a színeket vagy sminkeseknek is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Röviden: Nagyon meg vagyok elégedve :)

e.inci007

2014. május 18.

Én is meg vagyok elégedve a szinekkel, a tartósságával, csak néhány natúrabb szint hiányolok belőle. Amúgy nagyon kihasználható "kis" paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

MelC

2012. január 10.

Ugyan olyan ezeknek a minősége mint a 4-es kiszerelésű lip quad-jainak, melyek köztudottan nagyon minőségi, tartós, jól pigmentált festékek. Ez a 66-os válogatás az egyik kedvencem, nagyon jól ki lehet használni és praktikus kiszerelés, jól összeválogatott színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Candush

2011. december 21.

Rengeteg szín, tartósak és jól pigmentáltak. Én nagyon szeretem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 21.

Rengeteg szín, tartósak és jól pigmentáltak. Én nagyon szeretem !

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Lanolin Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: CI 77492, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 27 Aluminum Lake, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.