Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bajbus, Módosítva: 2014. október 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alaposan eltávolítja a sminkmaradványokat az ecsetekről és fertőtleníti azt, miközben óvja és ápolja eszközeinket. Erőteljes, de kímélő tisztító hatása van, oldja az olajat. Természetes és szintetikus ecsetekhez is használható. A folyadék használatával az ecsetek szálai tovább maradnak puhábbak és megóvja őket a kiszálkásodástól.

angi9207

2017. december 26.

Valószínűleg az előző vélemények óta történt változás a terméknél. Az én darabomnak egyáltalán nem kemény a tubusa,sőt, elég vékony. Tetszik a lenyomom az egyik végét felpattan a másik kis tetejét, (Valamiért nagyon szeretem az ilyen megoldású cuccokat. :D) és hogy ilyen sűrű, zselé szerű állaga van. Könnyű kinyerni belőle a sampont, egy ecsethez egy kis cseppet nyomok ki egy ilyen gumis ecsettisztítóra és mehet a menet. Nagyon nagyon szépen tisztít, a legtömöttebb ecseteim is tökéletesen tiszták lettek. jól habzik. Megérte megvenni, mert eddig Baba tusfürdővel vagy hajsamponnal tisztítottam az ecseteim, és ez évek múltán meg is látszott rajtuk. Megnyugtató, hogy ápol és fertőtlenít is. Kevésnek tűnik a mennyiség amit kapunk, de amennyit én sminkelek, jó sokáig ki fog tartani. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

zsooofi

2014. november 14.

Tényleg nagyon nehéz belőle kiszedni a cuccot, inkább letekerem a tetejét, de úgy meg nehéz szabályozni, hogy mennyi jöjjön ki belőle. Amúgy gondolom teszi a dolgát. Az anyaga kicsit zselés. Jó áron volt nagyon, azért döntöttem mellette és azt hiszem sokáig elég is lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Bajbus

2014. november 2.

Szép összetevők, lágy, habzó textúra, mi kell még? :) hatékonyan tisztít, a minőségi ecseteimet nem bántja, szerintem mindent tud amit egy ecsettisztító samponnak tudnia kell. Viszont a flakon olllyan kemény, hogy taposni kell a sampon kivarázslásáért! Összességében nem rossz cucc, de nem hiszem hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.