Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. július 16.

A Camo Quad 4 színt tartalmazó, krémes állagú korrektor, mely a bőr tökéletesítését szolgálja. Könnyű kezelni, krémes textúrájú, a bőrön légies érzést kelt, nem nehezíti el azt. A Camo Quad tartalmaz egy fehér árnyalatú concealer krémet is. Ennek az az előnye, hogy bármikor bármelyik színt tudjuk világosítani bőrszínhez igazítva, valamint a fehér szín kiemelésre is alkalmas, vagy alapnak. A színek jól keverhetőek, velük egyensúlyt teremthet az arcon. Jó fedőképességgel rendelkeznek, nem átlátszóak, elfedik a bőrhibákat, kontúrozáshoz is használható.

szamira

2014. november 11.

A light arnyalat van meg, amibol vilagos boru lanykent a legsotetebbet hasznalom a borhibakra, a vilagosakat szem ala es konturozashoz. Egy atlagos borszinre a sotetebb palettat ajanlom.
Nagyon szep fedese van, termeszetes szinei es jol eldolgozhato kremes az allaga. Ecsettel es ujjal is szepen lehet dolgozni vele.
A szem alatti rancocskakba nekem beleul, de nem szoktam/nem szeretek puderezni. Az valoszinuleg megoldja a problemat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

azutatir

2014. február 14.

Ez egy nagyon jól fedő korrektor, krémes, könnyen kenhető állaggal, ami természetes, de bomba biztos fedést ad. Én pigmentfoltok fedésére használom, abban teljesen verhetetlen és nem is tudnék meglenni már nélküle. Szem alatti karikákat is szépen fed, de úgy tapasztaltam, hogy megül a ráncokban és szárazabb bőrre nem ajánlanám. Az ára már-már nevetségesen alacsony a minőségéhez képest. Mindenkinek ajánlom egy próbára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

dirob108

2013. december 15.

Nagyon jó fedésű, krémes korrektorpaletta, nem ül bele a ráncokba és az ára is nagyon kedvező. Nekem a Light árnyalat van meg, ami tökéletes a szem alatti karikák világosítására/elfedésére. Ha elfogy biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Réti_D_smink

2012. április 21.

Nagyon jó kis termék, nekem a Medium változata van meg. A szeplőket is elhalványítja és egyáltalán nincs maszkos látványa. Nagyon szeretem. Sőt azt is észrevettem, hogy gyógyítja a pattanásokat, mintha lehúzná a gyulladást. Ha valaki teheti próbálja ki ezeket a korrektorokat, mert nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

nlevelin

2012. április 19.

Édesanyámnak rendeltem egyet és nagyon szereti. Jó a fedése és könnyen kezelhető, tartós. Nagyon jó találmány az, hogy keverhető, megtaláljuk biztosan a megfelelő színt magunknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

mano

2012. március 19.

meglepően jó ez a paletta: egyrészt a fedésével nincs hiba, elég erős, másrészt a színek is el lettek találva, könnyű kikeverni a megfelelőt (van egy fehér, amivel mindet lehet világosítani, van egy rózsaszínes és egy sárgásabb szín, illetve egy semleges)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

MelC

2011. november 30.

A Color Quad paletta van meg ebből nekem, de az nagyon jó. Erről is csak jó teszteket hallottam, láttam. Ha ugyan olyan, mint a Color Quad, akkor ez is nagyon jól kenhető, jól fedő, minőségi termék. Pozitív, hogy fehér is van benne, mert így mixelhető és bármilyen bőrszín kikeverhető vele. Jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

Emolliensek: Squalane, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Petrolatum
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben