Coastal Scents

Ár:   1740 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlmkvcs, Módosítva: 2016. június 6.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kézzel készített, 100%-ban terészetes összetevőket tartalmazó, 30% finomítatlan Shea vajjal dúsított hidratáló fekete szappan. Tápláló, nyugtató, hidratáló hatása van. Bármilyen bőrtípusra javasolt, nem okoz irritációt. Kíméletesen és hatákonyan távolít el minden szennyeződést a bőrről. Smink lemosására is alkalmas, akár mindennapi használatra.

ihavenotime4this

2016. november 19.

Nekem nem tüntette el a pattanásaimat, mitesszereimet, nem is mosta csikorgóan tisztára a bőröm. Szimpla arclemosó, mely nem szárít, ennyit tudott számomra nyújtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

dlmkvcs

2016. május 21.

Szuper jól tisztít, nem szárít, eltünteti az irritációt és a pattanásokat. Picit "csikorgósra" mossa a bőrt, de ez majdnem minden szappan velejárója. Nem túlzok, 2 nap alatt tökéletesen rendbe tette az arcomat (reggel/este lemosva vele). Bár az összetevőiben szerepel illatanyag, én abszolút nem érzem, nagyon naturál illata van. Biztosan veszek még, ha elfogy. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil
Hidratálók: Honey

A neem olaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti.