Best of Beauty 2019

Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. április 16.

Kategória:   Sminkek szájra

4 különféle árnyalatatot tartalmazó paletta.

Sminkes

2012. január 10.

Ugyan ez a minősége a 66-os és a 32-es rúzs palettájának, azok is szuperek! Nem szárítanak mégis nagyon tartósak valóban. Szerintem jobban megéri palettában megvásárolni, mint így kiválogatva a 4 darabosat, de ha valaki csak ezeket a színeket használja, akkor persze jobb így. Csak ajánlani tudom a CS rúzsokat én is akár ebben a 4-es kiszerelésben, akár a 66-os és 32-es palettákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

csillag1219

2011. december 25.

A Makeuplaza-n volt egy nagyobb karácsonyi rendelésem és ajándékba küldtek egy ilyen ajakrúzs palettát Sun Kissed árnyalatban. A színek szépek, bár az utolsó kicsit túl sötét nekem. Egyelőre csak az első színt próbáltam ki, ami egy barackos nude árnyalat, és egyszerűen imádom! Soha ilyen tartós rúzsom nem volt! Nem szárítja az ajakat, gyönyörű a színe, a mellékelt kis ecsettel könnyen felvihető, kibírja a teaiszogatást is, tehát egyszerűen nagyon boldog vagyok, hogy kaptam. A Makeuplaza-n nem rendelhető (nem tudom, hogy később az lesz-e), de a coastalscents.com-on igen. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 25.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Lanolin Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate