Coconutoil Cosmetics

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. április 25.

Kategória:   Testápolás

"Unisex szőrtelenítés és borotválkozás utáni olajunk megelőzi a szőrtüszők gyulladását és megóv a bőr pirosodásától és irritációjától. Használd borotválkozás, epilálás vagy gyantázás után. Nőknek és férfiaknak egyaránt szívből ajánljuk."

Fanki

2020. április 23.

Az illata nekem erős, de ezt leszámítva nagyon szeretem, mert jól hidratál. A páromnak is bevált, már nem pattog ki az arca borotválkozás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Mimik

2020. április 14.

Nekem sokszor kipirosodik a bőröm borotválkozás után, vagy viszek plusz benő a szőr. Emiatt próbálkoztam ezzel a termékkel. Nekem sajnos nem volt hatásos. Semmilyen különbséget nem láttam.
Viszont jól hidratálta a bőröm, szóval én a végére már csak hidratáló olajkémt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

kismadár

2018. augusztus 1.

Csak gyantázás után használtam, borotválás után nem, így lassan fogyott. Az illata nekem kicsit túl teafás, ettől függetlenül szerettem használni. Tényleg nyugtatja és ápolja a bőrt. Bár szerettem használni, azt hiszem nem létfontosságú, így ezért az árért nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

vera.kadas

2018. június 10.

Egy vegán vásáron sikerült beszerezni. Annyira érzékeny a bőröm és olyan csúnyán begyullad szőrtelenítés után, hogy már automatikusan veszek mindent ami szőrtelenítés utánra való. Na, eddig ez a kedvenc. Kellemes illata van, hamar beszívódik, puha utána a bőröm, fertőtlenít és mióta ezt használom, alig gyulladnak be a szőrtüszőim. A kiszerelése praktikus, pont annyi jön belőle amennyi kell és alig-alig fogy. Drága, de nekem abszolút megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

KataMayaNagy

2018. június 3.

Kellemes levendulás illata van, hamar beszívódik, most ezt használom testápoló helyett is. Száraz bőrre nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Nayame

2017. augusztus 22.

Nem ismertem ezt az olajat, egy csomagban volt két másik termékkel, ebből az egyik a pure dezodor, ami szerintem nagyon rossz termék. Ezek után félve próbáltam ki, de kellemes csalódás ért. Használom szőrtelenítés után és csak úgy bőrápolónak is. Az egyébként száraz bőröm gyorsan beszívja, és utána sokkal selymesebb, mint kb bármelyik testápolóm használata után. Teafaolaj van benne, ezért hűsít is, így valószínűleg inkább csak nyáron fogom használni. A kis kiszerelés ellenére kiadós, nagyon kevés is elég belőle. Az ára viszont elég húzós, ezért önmagában nem biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

További info az összetevőről a KM-blogon >>