Colab

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PinkMcFreeze, Módosítva: 2019. június 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

"Unicornis illatú" száraz sampon

Innovatív formulájának köszönhetően tisztítja és revitalizálja a hajat. Rendkìvül jól és hatékonyan felszabadítja a zsíros lerakódásokat a fejtetőn. Dúsít, miközben javítja a haj formáját. Friss, könnyed, laza megjelénst kölcsönöz a hajnak.

kisski

2019. szeptember 4.

Megvettem az aranyos csomagolás miatt, de nekem semmi hatása nem volt, mintha rá sem fújtam volna a hajamra. Az illata finom, mások is megdicsérték, de sajnos sok mindent nem tudok kezdeni vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Iminbeauty

2019. augusztus 15.

Jelen pillanatban a kedvenc szárazsamponom. Szerintem most ez az árérték arányban elérhető legjobb választás, amit nem csak a valóban cuki csomagolás mondat velem, hanem a tény, hogy előtte húsz másikat is kipróbáltam.
Nekem tetszik az illata, nagyjából az, ami a "klasszikus unicornis" jellegű termékeknél szokott lenni :-) édeskés.
Szinte egyáltalán nem hagy nyomot, ha helyesen használod.
Nem fogja extrém módon megemelni a hajtöveket, de elég jól feldobja a frizura tartását. Mondom ezt úgy, hogy az én hajam derékig ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Szinte egyáltalán nem hagy nyomot, ha helyesen használod.

PinkMcFreeze

2019. június 13.

Az első száraz samponom, de őszintén kicsit kétkedve fogadtam az ilyen típusú termékek körülötti felhajtást, viszont több használat után nagyon megszerettem 😍 Az illata semmi extra, kb. hajlakkra emlékeztető, de nem tolakodó és nem is erős illetve nagyon hamar elillan 🙂 A hajra fújva fehér szìnű, amelyet bemaszìrozva a fejbőre és szépen kifésülve teljesen eltűnik 😃 Szerintem király termék! 🥰 A hajam nem csapzott és lelapult két hajmosás között, aminek nagyon örülök 🥰 Mindenkinek bátran ajánlom! 😘💐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool