Colab

Ár:   €4   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: syrin, Módosítva: 2019. április 4.

Ár:   €4
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Dúsító és emelő hatású szárazsampon.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

alea

2020. február 10.

Nekem inkább tűnik gyenge hajlakknak, mint szárazsamponnak. Nem volt még nagyon zsíros a hajam, de azért gondoltam gyorsan ráfújok valamit, hogy frissebb legyen. Az előző szárazsamponom elfogyott, ezért elővettem ezt, ugyanúgy használtam, mint minden más szárazsampont. Pár fújás a fejtetőre, fejet lehajt, szintén pár fújás, belemasszírozás, eredmény: nagy fehérség a hajamon, ezt sikerült eloszlatnom, de a hajam mintha ugyanolyan maradt volna a zsírosságot illetően, emelett pedig ragadt is rendesen. Napközben próbáltam a kezemmel átfésülni a hajamat, de össze van ragadva az egész, kellemetlen tapintása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

syrin

2019. április 9.

Még most kezdtem tesztelni, de nálam egyelőre veri a Batiste beautiful brunettejét, annak az illatát nem bírtam. (Ez nem színezett, de jónak tűnik a barna hajamra.) Első sorban texture spray-nek szeretném használni, amikor mosni kell a hajam akkor már nem menti meg semmi, ha csak épp kezd lezsírosodni akkor ez a spray (is) segít valamit rajta.
Videókat néztem és listákat olvastam a "tökéletes" szárazsamponról, a végén ez a márka volt amit a környéken meg tudtam venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Hidratálók: Propylene Glycol