Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikita0828, Módosítva: 2014. május 5.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Természetes gyógynövények mellett a méhek által gyűjtött propoliszt és E-Vitamint is tartalmaz. Előbbi nyugtató, utóbbi antioxidáns hatásáról ismert.

Kiszerelés: 100 ml

tundying

2021. október 2.

A mentolosságmentessége nem zavar, de az ízét nem szerettem. Olyan kesernyés jellegű. Aki a mentolos fogkrémeket szereti, ne próbálja ki, mert nem valószínű, hogy elégedett lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

heiserfanni

2021. szeptember 4.

Az első trimeszterben áldás volt, hogy nem volt olyan erős íze, de amúgy abszolút nem jön be. Fogmosás után semmi tiszta érzetet nem ad, semmi mentholos íz, mint aki nem is mosott fogat. Amúgy sok ideig elég. Nekem ez a habzás ez sokkk.. Sajnos ez kapufa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Floree

2021. április 12.

A csomagolása már megújult, a propolison kívül menta és eukaliptusz van benne. Jól habzik, kellemes íze van, gazdaságos. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Aspartia

2017. január 21.

Finom íze van, egyik rokonom ajánlotta. Tényleg nem kell várni utána a mentolos lehelet, de utána úgyis öblítek szájvízzel úgyhogy azt is kipipálom. Viszont nagyon jól habzik - de ez szinte az összes Colgate fogkrémre igaz - ezért nagyon kevés is kell belőle. Néha Parodontaxot is használok mellette/utána a vérző fogínyem miatt, mert annak viszont nem szeretem az ízét és az istenért nem bírok megbarátkozni vele :D
Összességében véve nagyon szeretem sika-mikálni vele a fogaimat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Összességében véve nagyon szeretem sika-mikálni vele a fogaimat. :)

eperturmix

2016. december 21.

Többször újravettem már,a gazdaságos ára és a jó íze miatt.Egyáltalan nem erős,nem az a csípő mentolos érzés,persze annak is meg van a maga előnye.Nagyon habzik,megfelelően tisztítja a fogaimat.Fehérítő hatását nem vettem észre,de nem is biztos ígéri azt.
A csomagoláson a propolison kívül rajta van,hogy kamilla és zsálya is van benne..tök finom :)
Teljesen használható fogkrém,úgy wow hatást nem ad,de semmiféleképpen nem árt!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Teljesen használható fogkrém,úgy wow hatást nem ad,de semmiféleképpen nem árt!!

mujerconfused

2015. december 18.

Az íze tetszik, olcsó, nincs telenyomva mentollal, így nem csíp annyira, egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Marcsus

2015. február 6.

Nekem nagyon bejön! Nem túlzottan mentolos, de pont megfelelően frissít, jól habzik, kellemes használni. Ráadásul olcsó, nagy kiszerelés is, igazán gazdaságos. Minden bizonnyal megfordul még a fürdőnkben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Nikita0828

2014. május 7.

Ez egy nem túl erős fogkrém, mármint nem csíp a mentol annyira. Valami édesebb ízre számítottam, de semmi.
Hatásában is átlagos Colgate fogkrém. Ha változik, akkor updatelek, de egyenlőre csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.