Colgate

Ár:   519 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. május 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Hűsítő kristályokat tartalmaz. Erős mentolos ízzel.

jane79

2022. január 8.

Szeretem a Colgate fogkrémeit, kár, hogy nem állatkísérletmentes márka. Nagyon kellemes mentolos, frissítő az íze. Glamour napokon szoktam ilyenkor jelentős kezdvezménnyel bevásárolni a fogkrémeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Orsolypapp

2021. december 9.

Nagyon mentolos én ezért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 9.

Nagyon mentolos én ezért szeretem.

Tuszy

2021. november 27.

Jól tisztít, de nem fehérít.
Kellemes, erősebb mentolos íze van, hosszan tartó friss lehelletet biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

Jól tisztít, de nem fehérít.
Kellemes, erősebb mentolos íze van, hosszan tartó friss lehelletet biztosít.

d.anett89

2021. június 24.

Mi nagyon szeretjük.
Kiválóan tisztítja a fogakat,kellemes az íze is. A fogaink is fehérebbek tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Mi nagyon szeretjük.
Kiválóan tisztítja a fogakat,kellemes az íze is. A fogaink is fehérebbek tőle

Yubiri

2021. május 12.

Az utóbbi idők legjobb fogkrémje, amit használtam. Valóban erős mentolos az íze, tisztának érzem a fogaim, és sokáig friss érzetet ad. Nem válogatok tovább a drogériák fogkrémes polcain, sok középszintű terméket kosárba tettem mostanában, én biztos ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 12.

Andrea456

2020. május 3.

Eredetileg az intense foamos testvérét szerettem volna kipróbálni, de ezt kaptam helyette. Szerintem a kék csomagos Negroéra hasonlít az íze.
Kevés is elég belőle, jól habzik és szépen tisztít, az ínyem sem bántja, és úgy tűnik, mintha fehérített volna a fogaimon is. Kb. két hónapja használom naponta kétszer, és még mindig van benne, de már beszereztem egy újabb dobozzal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

barbaraaa2

2019. július 2.

Totál kifehérítette a fogamat! Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

Totál kifehérítette a fogamat! Imádom

Niki8505

2019. március 28.

A hűsítő kristályokat imádom.
2. tubust használjuk el, és egy darabig meg is maradunk ennél a terméknél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

A hűsítő kristályokat imádom.
2. tubust használjuk el, és egy darabig meg is maradunk ennél a terméknél.

Mona29

2018. október 15.

Nagyon jó kis fogkrém. Szuperül tisztít, jó friss íze van, ami sokáig megmarad. Szeretjük! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

katar

2018. augusztus 8.

Kedvenc fogkrémem! Ráadásul olyan az íze, mint a mentolos rágónak, így néha csak szórakozásból is elmegyek fogat mosni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12, Glycerin

Sorbitol h 1 1