Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. május 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Hűsítő kristályokat tartalmaz. Erős mentolos ízzel.

Andrea456

2020. május 3.

Eredetileg az intense foamos testvérét szerettem volna kipróbálni, de ezt kaptam helyette. Szerintem a kék csomagos Negroéra hasonlít az íze.
Kevés is elég belőle, jól habzik és szépen tisztít, az ínyem sem bántja, és úgy tűnik, mintha fehérített volna a fogaimon is. Kb. két hónapja használom naponta kétszer, és még mindig van benne, de már beszereztem egy újabb dobozzal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

barbaraaa2

2019. július 2.

Totál kifehérítette a fogamat! Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Totál kifehérítette a fogamat! Imádom

Niki8505

2019. március 28.

A hűsítő kristályokat imádom.
2. tubust használjuk el, és egy darabig meg is maradunk ennél a terméknél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

A hűsítő kristályokat imádom.
2. tubust használjuk el, és egy darabig meg is maradunk ennél a terméknél.

Mona29

2018. október 15.

Nagyon jó kis fogkrém. Szuperül tisztít, jó friss íze van, ami sokáig megmarad. Szeretjük! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

katar

2018. augusztus 8.

Kedvenc fogkrémem! Ráadásul olyan az íze, mint a mentolos rágónak, így néha csak szórakozásból is elmegyek fogat mosni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

mókincs

2017. október 3.

Erőteljes tisztító hatású, hosszantartó friss leheletet biztosít, a mentolos íz nem túlzó, kellemes. Tetszik a géles állag. Ára is megfelelő, egyelőre ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

eperturmix

2017. június 14.

Nekem pumpás kiszerelésben van,akciós volt azért vettem.Jó ez a pumpás dolog,pont annyit nyom amennyit kell,csak ha nem ügyeskedik az ember hajlamos ott maradni a cső szélén a vége és azt útálom.Jó az állaga,hogy ilyen zselés,meg az íze is.Nem az az extra erős,de frissítő.Igaz,nem olyan sokáig érzem a számban.Fehéríteni nem fehérít,de jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Candy21

2017. március 27.

Jó kis fogkrém jól tisztít kellemesen mentolos nem bántja az ínyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Jó kis fogkrém jól tisztít kellemesen mentolos nem bántja az ínyem.

kisenikoke

2016. szeptember 12.

Nagyon-nagyon jó fogkrém!
Szeretem, hogy habzik annyira amennyire kell, az ízét, hatását az egészet úgy ahogy van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Nagyon-nagyon jó fogkrém!

lovecreams

2016. augusztus 19.

Tetszik, hogy a kupakja nem levehetős, és a kristályok láthatatlanok számomra. Most mostam vele fogat kb. 5 perce, de nem vérzett az ínyem, én sem tudom, hogy ez ennek köszönhető-e, de örülök neki. (az előző fogkrémekkel mindig vérzett) Nem túl erős az íze, frissít, tisztít..szeretem:) 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12, Glycerin

Sorbitol h 1 1