Colgate

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2015. december 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyetlen hidrogén peroxidot tartalmazó, napi használatú fogkrém Európában. Hidrogén peroxid tartalma kémiai úton halványítja el az elszíneződéseket, és hatással van a fogzománc alattiakra is.

Villango

2020. augusztus 5.

Sosem tolnék ki magammal azzal, hogy elmegyek orvosi peroxidos feheritesre.
Na őmellette nem is kell.
Már 1 hét használat után látszik a hatása bar bazi nagy feladata nincs velem, mert semmi színező dolog nem ér a fogamhoz, csak koromnál fogva azért nem árt egy kis fehérítő. A lényeg hogy működik, de kizárólag kúraszerűen szabad használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Sosem tolnék ki magammal azzal, hogy elmegyek orvosi peroxidos feheritesre.
Na őmellette nem is kell.

Mona29

2020. július 25.

Nem is volt rossz! Lehet, hogy egy kicsi fehérítést észrevettem, de én ezeknek alapján döntök. A lényeg, hogy jól tisztított, nem hagyott reggelre kellemetlen ízt a számban (lásd.: P....x) és végre egy újabb fogkrém, amitől nem hámlik a szám! Azt hiszem ez bekerül az állandó repertoárunkba! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Gica81

2020. július 18.

A kicsi kiszerelést rendeltem meg. Szépen tisztít már első használatnál látszódott, hogy fehérebb és csillogóbbak lettek a fogaim. Az íze/illata engem a hagyományos fekete Negro cukorkára emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Yeticica

2019. december 7.

Wow! Es ujra csak wow!
Notorius kavefogyaszto vagyok, ez az egyetlen dolog, amirol nem tudok lemondani.
Hiaba feheritek fel evente fogorvosi szerekkel (16 %-os karbamid peroxiddall, otthoni szettel, a legelso, evekkel ezelotti rendeloi feherites ota), sajnos hamar visszaszinezodnek a fogaim. Na de miota ezt a kicsiket hasznalom! Sokkal szebbek maradnak a fogaim.
Az elso par napban furi volt , hogy szinte lecsiszolta a fogaimat, gigahipertiszta erzetet adva, aztan kb 1 het alatt ez elmaradt (jobb igy).
Mindenkinek ajanlom, legfokepp karbantartasra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Wow! Es ujra csak wow!
Mindenkinek ajanlom, legfokepp karbantartasra.

Ennie86

2019. november 13.

Lassan elhasználom a tubust, így már tudok objektív véleményt írni. :) Ez a fogkrém tényleg működik! Kb 3-4 használat után már látszott a hatása. Az ízét nagyon kellemesnek találom. Nem marja szét a számat. Finom mentolos. :) Napi 2 használat mellett se lett érzékeny rá a fogam. 2-3 árnyalattal fehérebb a fogam! Jó érzés mosolyogni. :) Húzós az ára, de megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Evi0924

2019. szeptember 23.

- A fehérítő hatása valós, pár használat után már látható
- nem habzik jól
- viszonylag drága és nincs túl sok egy tubusban
- az íze pont megfelelő, nem túl mentolos
A hidrogén peroxid tartalma miatt kicsit aggódok. Nem vagyok szakértő, de hosszútávon nem hiszem, hogy jót tesz a fogaknak. Több helyen is olvastam, hogy túlzott mennyiségben árt a fogaknak. Szóval valószínűleg felváltva fogom használni egy másik fogkrémmel.
UPDATE: kicsit érzékenyek lettek tőle a fogaim :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

- A fehérítő hatása valós, pár használat után már látható
- nem habzik jól
- viszonylag drága és nincs túl sok egy tubusban
- az íze pont megfelelő, nem túl mentolos
UPDATE: kicsit érzékenyek lettek tőle a fogaim :/

2019. augusztus 27.

A fehéritő hatásán kívül még azért szeretem nagyon mert nem marja szét a számat még is jól habzik és tisztának érzem utána a fogaimat. Ez az első olyan fehérírős fogkrém ami tényleg beváltja azt amit ígér. Pár nap használat után már látszik az eredmény. A szájvízével együtt használom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

googles

2019. augusztus 21.

Update 2019 aug:
Hosszabb tavon atmenetileg valoban erzekeny lesz tole a fogam, de hebe-hoba hasznalva ez kivedheto es ugy is feherit rendesen.

Fogkovet termeszetesen egy fogkrem se szed le es nem is feherit 😉

Update: sikeresen vetettem be. Nem erzekenyek a fogaim se az inyem tole. Ajanlom, ha gyors es kemiai feheritest akar valaki (mivel hidrogen-peroxiddal feherit).

Imadom a kavet, eddig elegedett voltam a fogaim szinevel, de megneztem most tavasszal es ugy ereztem, ra kell fekudni erre a fogfeherites temara 😊

Ebbol a fogkrembol kis kiszerelest vettem, mert tartottam tole, 1 napja vettem meg es azota kb. 8x mostam vele fogat... igen, enyhen manias jelleggel. Nagyon jok a tapasztalataim eddig:

- nem erzekenyebbek a fogam egyelore (ezutan tartani fogom a napi max. 3 fogmosast)
- hatarozottan (!!!) joval feherebbek a fogaim mar most
- orulok, hogy ez valos elszinezodes eltavolitas, nem pedig kek cucc optikai es atmeneti hatasa.

Egyelore szuper es nagyon varom a hatasat, kb egy het mulva szeretnem bevetni 😁 2-3 napnal meg mindig jo, nem erzekeny semmi, pedig az elmex fogkremek pld. azonnal kivaltották. Nagyon orulok, hogy feherednek a fogaim!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Update 2019 aug:

Fogkovet termeszetesen egy fogkrem se szed le es nem is feherit 😉

- hatarozottan (!!!) joval feherebbek a fogaim mar most

Babooca

2019. augusztus 21.

Most veszem csak észre, hogy eddig nem is véleményeztem. Mióta kijött kúraszerűen alkalmazom. Nagyon szeretem, egy a baj, a fogaim érzékennyé válnak tőle. A fehérítő hatása jó, de nem ér fel egy fogorvosi fehérítéssel. A már meglévő sárga elszíneződésű fogkővel nem tud mit kezdeni. Szinten tartásra a legjobb. Az ára nem éppen baráti, én mindig glamour- napokon, vagy leárazásokkor veszem. Bárkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

dandy93

2019. július 3.

Az eddig kipróbált sokféle fehérítő fogkrém közül ez az egyetlen, aminél már kb egy havi használat után valódi fehérítést tapasztaltam. Negatívuma, hogy érzékenyebbé teszi a fogaim, így esténként nem ezt, hanem egy Sensodyne fogkrémet használok, ill. csak kúraszerűen, nem tartósan alkalmazom.
Akciósan mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Akciósan mindenképp újraveszem.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-12

PVP 0 0

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.