Best of Beauty 2019

Colgate

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivcsusz, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Colgate Max White szájvíz klinikailag bizonyított hatású formulája különleges optikai fehérítőket tartalmaz, amelyek öblögetés közben aktiválódnak, hogy fogaid a fényt visszatükrözve azonnal fehérebbnek látszódjanak. Használd naponta kétszer a magabiztosabb mosolyért!

Nátrium-fluoridot tartalmaz.

kirrach

2019. július 1.

Pár napja használom, szóval néhány öblögetésen már túlvagyunk. Nos, teljes áron nem venném meg, ahhoz túlárazott. Azt veszem észre, hogy a boltokba egyre inkább bekerülnek az optikai fehérítők, szóval ha valamire ráírják, hogy "whitening" vagy "instantly", akkor tutira kékhabos valamit kapsz.
Itt sem volt ez másképp.
Pozitívum, hogy kellemesen mentolos / nem marja a számat és nem szárít. (Magyarul ki lehet bírni, hogy utána vízzel kimosnád a szádból, ugye a szájvizet elvileg nem is kéne.) Ennek ellenére én vízzel még öblögetek utána, mert olyan lehetetlenül "kékfátyolt" hagy a fogaimon, mint aki öblítőt ivott... elhiszem, hogy itt kezdődik az optikai fehérítés, de számomra indokolatlanul kék. Tartósan fehéríteni biztosan nem tud, de átmenetileg gyöngyházfényű fogakat hagy maga után; ennek hatása rövid, mintahogy a frissesség érzése is hamar elmúlik. Csodát ne ettől várjatok, ha teljes áron vettem volna én is haragudnék, de szinten tartásnak jó.
Ha tehetném, 3,5 csillagot adnék rá, de mivel nem vezetett félre a reklám - optikai fehérítést ígértek, hát azt kaptam -, nincs okom lehúzni. Ja, de egy negatívum, mielőtt elfelejtem! A kupakban nincs bevonalkázva a milliliter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Itt sem volt ez másképp.

Annabella0

2019. május 19.

Brutál kék színű, placebo szájvíznek elmegy. Nekem annyira nem jött be :/ Használat után nem érződik ami egy szájvíznél elvárt, -a frissesség
Semleges termék, elhasználom de valószínűleg nem fogok többet ilyet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Semleges termék, elhasználom de valószínűleg nem fogok többet ilyet vásárolni.

Colette221

2019. március 26.

Szerettem volna, ha egy picit fehérít a fogaimon. Betegség miatt rengeteg teát megittam, ami valamennyire elszínezte a fogaim. Nem lepődtem meg a kék színén, mert optikailag fehérebbnek látja az ember a fogát használat után. Nem nagyon fehérített, bár túl nagy csodát nem várhatunk el tőle. Egynek elment, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

kriszticsoh

2018. december 8.

Muszájból vettem meg, mert nem találtam azt amit használni szoktam. A kék színe kifejezetten idegesítő. Mosdókagylót,mindent összefog. Az íze kellemes de nem tapasztalom hogy ennél többet tenne a fogaimért. Újravenni biztos nem fogom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Kinguska09

2018. június 5.

Nagyon jo kis szajviz ;)
Azoknak tudom ajanlani akik nem szeretik az “eros,maro erzest” konnyed nem csip! Ami nalam plusz pont
Kek a szine de az egyaltalan nem zavaro
Megfelelo fogmosast kovetoen hasznalom naponta tobbszor
Nekem szemelyszerint feheriti a fogam amit imadok a listerines fogfeheritossel felvaltva hasznalom neha hasznalok erosebb szajvizeket is de ez a mindennapokra boven elegendo :)
Az ize se nem kellemetlen se nem felejthetetlen pont jo :)
Az arat megeri sokaig kitarthat ha valaki napi 1-2 alkalommal hasznalja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Nagyon jo kis szajviz ;)
Kek a szine de az egyaltalan nem zavaro
Megfelelo fogmosast kovetoen hasznalom naponta tobbszor
Az ize se nem kellemetlen se nem felejthetetlen pont jo :)
Az arat megeri sokaig kitarthat ha valaki napi 1-2 alkalommal hasznalja

roddo

2018. január 25.

Az íze nem jön be, nem hiszem hogy újra fogom venni. Összességében átlagos termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

wildrose

2017. december 18.

Cuki, kék színű szájvíz, kellemes, nem túl erős ízű, ezért sokáig lehet vele öblögetni. Túlzott fehérítő hatást nem tapasztaltam, de minden más tekintetben bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Akara

2017. július 9.

A tapaszos kezelés mellé megvettem ezt a szájvizet és fogkrémet is. ezeket már előbb elkezdtem hazsnálni és tényleg fehérítettek. Persze nem fognak 10 árnyalatot világosítani, ezért a tapasz továbbra is kell, de kiváló kiegészítései lesznek a kezelésnek.
Bár ez a legenyhébb szájvíz, amit valaha használtam, nekem még ez is csíp. Erőteljesen kék a színe, gondolom ez is hozzájárul az instant hatáshoz. Az íze egészen korrekt, megszokható, lehetne kicsit mentolosabb/eukaliptuszosabb, de akkor valószínűleg még jobban csípne. A frissítő hatására ennek ellenére nincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

nagyheni92

2017. február 25.

Háth kipróbálásnak jó volt, de nem hiszem, hogy újra veszem. De nem rossz! Mondjuk annyira nem fehérít mint a max white one fogkrémek, de legalább annyira nem marja a számat mint a Listerine! Olyan semmilyen íze van, pedig az alattam kommentelők írták, hogy sós íze van. De viszont azért eléggé tisztít! Csak nagyon kék színe van 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Mundow

2017. január 10.

Nincs maró hatása, sőt számomra nagyon édes is volt. Elhasználtam, de különösebben nem kedveltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.