Colgate

Ár:   1282 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juzsi, Módosítva: 2013. március 13.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Kiszerelés: 500 ml

pacsirszkyh

2018. szeptember 4.

Borzalmas! Olyan az utóíze, mint a gyomorsavnak... 🤢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Borzalmas! Olyan az utóíze, mint a gyomorsavnak... 🤢

Titanilla10

2017. április 3.

Mint már írtam a fogkrémnél együtt nagyon jók.Külön szerintem semmi értelme.Egy nagy gondom volt vele az íze fuuu nem is tudom mihez hasonlítsam keserű mint egy tonic de ez mèg semmi mentolhoz köze sincs a másik ízének amit érzek de azért elhasználtam mert jól teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

eperturmix

2016. december 22.

Undormány.Egyszer vettem mert akciós volt a fogkrémmel együtt,és azt amúgy is kiszerettem volna próbálni.Semmilyen jó hatásáról nem tudok beszámolni,nem frissít,nincs üde lehelet,a listerinnél akárhányszor használom,mindig érzem a fogaimon,hogy levitte a lepedéket,nagy részét biztos.Ja és nem fehérít (mondjuk én ezt pont nem is várom egy szájvíztől,de ne is így akarják eladni,mikor nem fehérít..),de ami a legbotrányosabb az az íze..elviselhetetlen.Használat közben is,de leginkább utána,hát nem bírom ki!Nincs bajom a colgate-tel valójában,a fogkrémet nagyjából mindig tőlük veszem,de ez,ez nagyon félresikerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

cheerface

2016. július 18.

Fehérítő hatást nem vettem észre, friss érzést hagy maga után, de szerintem az íze nem kellemes... Nem tetszik, sokkal jobb szájvizeket lehet kapni ebben az árkategóriában..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

JudithBeauty

2016. június 6.

Elég kellemes íze van, de lehetne egy kicsit mentholosobb. Fehérítő hatása egyátalán nincs, és nem sokáig tart a hatása, a friss érzet hamar elillan. Elég gyenge eresztés ahhoz képest, hogy 1000 Ft felett van az ára. Colgate-ben jobbat képzeltem el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

Lina14

2015. november 28.

Semmi extra, inkább vennék listerint, mert nem marad sokáig friss érzetű a szám

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

Semmi extra, inkább vennék listerint, mert nem marad sokáig friss érzetű a szám

MissC

2015. október 20.

Most használtam el egy flakonnal, azt hiszem, nem veszem többször. A fogakat természetesen nem fehérítette egy kicsit sem, nem is ezért vettem meg, szerintem lehetett volna mentolosabb is, és tényleg fura utóíze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

Zsanett01

2015. október 10.

Nagyon sok féle szájvizet próbáltam-ennek bűn rossz íze van-hányinger....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Nagyon sok féle szájvizet próbáltam-ennek bűn rossz íze van-hányinger....

bamy

2015. július 24.

glamour napok alatt vettem, gondoltam egy próbát megéri..egyet, nálam nem újravevős. nem vettem észre fehérítő hatást, az íze is borzalmas, az utóíze még rosszabb :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Tunderviragos

2015. július 11.

Ő a másik kedvencünk, ami fehéríti a fogainkat.:)) újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Ő a másik kedvencünk, ami fehéríti a fogainkat.:)) újravevős.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.