Colgate

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: richardsp55, az összetevőket feltöltötte: cicaaholdrol, Módosítva: 2017. június 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Colgate Plax Herbal Fresh szájvíz alkoholmentes formulája tea és citrom kivonatot tartalmaz, amely frissítő és kellemes érzést nyújt a száj égető érzése nélkül. Védelmet nyújt a rossz lehelettel szemben a hét minden napján, napi 24 órában.

Orsi0401

2019. november 23.

Öröm használni, annyira finom az íze 😊 mintha az ember az Elizabeth Arden Green Tea-t kortyolgatná, nagyon szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

hugsandcups

2019. július 3.

Bár ez az első szájvizem, így nagyon nincs összehasonlítási alapom, de nagyon megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

ausmorzs

2019. június 5.

Szeretem ezt a szájvízet. Nem szárítja a számat, kellemes citromos ízű és hatásosan frissíti a leheletet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

natasa

2019. április 16.

Nagyon jó szájvíz! Ezer éve nem használtam semmiféle Colgate terméket, de ez nagyon rendben van. Az íze kifejezetten jó, nem mar, nem émelygős, nem keserű...Tényleg friss, kellemesen citrusos. Alkohol nincs benne, nem szedi szét a számat, és tényleg kellemes ízt hagy. Egyszerűen tetszik. Kifejezetten szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Lajoska

2019. március 30.

Az eddigi legjobb szájvíz amit próbáltam. Maradoj ennél míg rá nem unok. Izgalmas új íz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Tuci

2019. március 12.

Elképesztően finom íze van, csak úgy néztem mikor először kipróbáltam. :) Nem mar, nem fáj, de remekül frissít, a szájvizek új dimenziója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Renus

2019. január 10.

Ez a legjobb ízű szájvíz amit használtam.
Nem csíp, de teszi a dolgát.
Elégedett vagyok vele, és újra is vásárolom ha elfogy.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Ez a legjobb ízű szájvíz amit használtam.
Nem csíp, de teszi a dolgát.
Elégedett vagyok vele, és újra is vásárolom ha elfogy.
5 csillag.

Katicabogar75

2018. július 25.

Ez a szájvíz az egyik kedvencem, nagyon jó íze van, tartósan frissít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Ez a szájvíz az egyik kedvencem, nagyon jó íze van, tartósan frissít.

anita

2018. április 15.

Nem gondoltam volna, de jobb,mint a listerine zöldje. Ízre is kellemesebb és hatékonyabbnak is érzem, árban is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

lacee4

2017. december 29.

Nagyon szeretem, nem az a túl erős szájvíz, egész kellemes, mindennapi használatra szerintem tökéletes. Nálam újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.