Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Speciális formula, amely kiméletes védelmet nyújt az érzékeny fogaknak és ínynek. Alkoholmentes szájvíz.

jud678

2014. június 6.

Elég könnyed szájvíz ízre is és hatásában is, nem az a listerines "kirobbanó" tisztítás, úgyhogy aki még érezhető plusz tisztítást szeretne a fogmosás után, nem fogja szeretni. Nekem tetszett ez a könnyed íz, nem csípte a nyelvem (listerin szokta), de nem érzem sokkal többnek az ízesített víznél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 6.

Rainbow7

2013. október 31.

Szerintem már tul gyenge az ize..nem lesz olyan jo mentolos, friss a lehelletem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

Lillcsike

2013. július 14.

Ez az egyik legjobb érzékeny fogakra való szájvíz, de nagyon drágának találom a kis kiszerelést, nagyot pedig csak szökőévente lehet kapni Tescoban vagy Auchanban, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

manocska81

2013. április 9.

Rossmannban vettem potom áron az 500 ml-es változatát. Én kicsit gyengének tartom. Nem csak ízében, de hatásában is. Ha elfogy, nagyon valószínű, hogy nem fogok ilyet vásárolni. Nem igazán tudnám belőni a vásárlói célcsoportot :) Valamitől sensitivnek mondják. Az én fogaim nem érzékenyek és az ínyem sem, akinek valóban az, egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

fioretta

2013. április 3.

Nagyon kellemes enyhe íze van, bár nekem a többi, erősebb, alkoholos szájvizekkel sem volt gondom, sőt, azok jobban beváltak. Ennek az ízéhez hasonlóan mintha a hatása is gyengébb lenne, sajnos úgy vettem észre a lepedéket sem távolítja el, és fogkő ellen sem elég hatásos, valamint friss leheletet sem ad. Szóval ha valaki nagyon érzékeny a szájvizekre, annak nyilván tetszeni fog, de a Listerine-t nem tudja felülmúlni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Metty

2013. március 1.

Érdekes, hogy eddig mindenki azt írta, hogy jó az íze (kiv Eda) és, hogy nem csíp.
Pedig nekem brutál erős és nagyon csíp, szinte sírhatnékom van, mikor ezzel a szájvízzel kínzom magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 1.

timcsike1989

2013. február 17.

Ezt a fajtáját mindig sikerül 250-300 Ft körül megvennem, mert nagyon gyakran leakciózzák. Nekem tetszik az íze és a hatása is. Tényleg jó hatással van az ínyre. Számomra nyugtató ilyet használni, mert átfertőtleníti az egész szájat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

kvitta.girl

2012. október 2.

oh itt a kedvenc szájvízem:)
Nagyon kellemes íze van,nem csípí a számat mint a többi szájvíz és hatása is remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

oh itt a kedvenc szájvízem:)

vira.15

2012. szeptember 10.

Nekem a kék színű van meg. Nagyon szeretem. Mintha egy picit fehéredtek volna a fogaim tőle. A kéknek még az íze is jó :P Jó mentolos! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

eda

2012. augusztus 13.

Nem bírom az ízét, az tetszik benne, hogy nem brutál erős, nem "csípős", de szerintem van ennél jobb, keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Színezék. Lilás piros.