Colgate

Ár:   425 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 425 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. július 24.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 425 Ft

Hatékonyabban távolítja el a fogelszíneződéseket, helyreállítja a fogak természetes fehérségét.

Az INCI lista elején az aktív anyagok állnak: Sodium Fluoride 0.24% /0.14%W/V Fluoride Ion ,Triclosan 0.30%

Ár: 425 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Mona29

2020. május 2.

Nem rossz, de nekem ettől is hámlanak az ajkaim. Minimális fehérítést vettem csak észre. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

EdinaEdina55

2019. december 16.

Évek óta használom, néha meglátok valami mást mint most az Oral B új fogkrémjét , ami jó is nagyon, de mindig vissza kell térnem a jó öreg Colgate Total Whitening-re. Egész egyszerűen ettől látom a fogamat a legfehérebbnek. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A többi dolgát is elvégzi de nagyon tud fehéríteni. Szeretem és megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

MNNiko

2017. január 18.

Kedvenc fogkrémem!!!
Ár-érték arányban verhetetlen. Azokat a fogkrémeket szeretem, amelyikek nagyon habosak és ez a legjobb, illetve szinte mindegyik colgate szuper ebből a szempontból.
Az íze nem túl erős, hogy már szinte lemarja az ember nyelvét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Kedvenc fogkrémem!!!
Az íze nem túl erős, hogy már szinte lemarja az ember nyelvét.

NadjaBlue

2016. január 25.

Bár tudom, hogy nem ez a fő szempont fogkrémválasztáskor, de imádom ennek az ízét, szinte öröm vele a fogmosás. Emellett még jól is tisztít és jól habzik. Viszont nem vettem észre különösebb fehérítő hatást, ebben olyan, mint a többi fehérítő fogkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

sabrirory

2015. július 18.

2 dobozzal vettem 800 ft-ért. Az íze nagyon jó, de nekem is kicsípte a nyelvem hegyét.
Viszont nagyon jól tisztít,baromi friss leheletet biztosít. Nekem 6 használat után már fehérített valamicskét! Nem hittem a szememnek,eddig ezt még egy fogkrémmel sem sikerült elérnem! 4csillag a csípés miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Ellesmere77

2015. június 17.

A sok kipróbált fogkrém közül az egyetlen, ami tényleg fehérít! Rendszeres használattal látható a különbség, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

JudithBeauty

2015. május 30.

Szeretem ezt a terméket. Tisztítja a fogakat és a nyelvet is, de nem éget. Erősebb a mentholos hatása, ezért akkor is érzem a hatását, ha utána eszem valamit. Friss lehelletet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

dorci993

2015. március 4.

Mivel más nem írt erről,így nyilván én vagyok az egyetlen aki ezt tapasztalta, de az ezzel való fogmosás után nekem konkrétan zsibbad a nyelvem hegye. Vagy 15 percen át a fogmosás után, és nem túl kellemes. Csak a fogkrém lehet a ludas,mert egyébként még soha az életben nem tapasztaltam ilyet, és amint váltottam más fogkrémre,megszűnt a probléma. Ez sajnos nálam kuka :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

csodaorszag.inwonderland

2014. május 15.

Colgate termékek közül az egyik legjobb . Alaposan tisztít erős mentolos az íze . Hosszan tartó frissesség és a tisztább fogak illetve száj érzetet hagy maga után. Fehérítést nem igen tapasztaltam ,de más fogfehérítést ígérő fogkrémnél sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Yubiri

2014. március 14.

Kellemesen habzik, nagyon jó az állaga, kellemes, erős mentolos az íze, és hosszantartó frissességet biztosít, sokáig tisztának érzem a fogaim fogmosás után. Az egyik legjobb termék a fogkrémek között!
Kifejezetten fehérítő hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Kifejezetten fehérítő hatást nem vettem észre.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1