Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kálciummal.

csodaorszag.inwonderland

2012. július 12.

kb. 1 hete használom eleinte 2 rétegben vittem fel gyorsan száradt semmi probléma nem volt vele de amit vízbe nyúltam pattogott és mint valami celofán fóliát lelehetett húzni a körmeimről. Azóta 1 rétegben viszem fel és így már teszi a dolgát , nem pattog nem lehet lehúzni a mosogatást és egyéb strapákat is bírja és nem csak a lakk de a körmeim is sőt mintha érezhetőbben keményebbek is lennének. 4 csillag de csak mert nem rég használom, így nem tudom hosszútávon mennyire válik be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)