Collistar

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító-feszesítő kollagénes spray arcra, nyakra, dekoltázsra.

bongi

2019. június 25.

Elvileg minden bőrtípusra ajánlott, én inkább száraz bőrre ajánlanám. Nekem egy fényes, ragacsos réteget hagy a bőrömön és nehezen szívódik be. Ezért csak esténként használom. A leírása szerint sminkre és lehet fújni, én inkább nem próbltam azt ki...Összességében nem győzött meg, a hatása nem látványos, elhasználom, de nem fogom újravenni.

Update: elhasználtam az egészet, többnyire nyakra és dekoltázsra, mert az arcomon zavart a ragacsos réteg. Hasznosabban is el lehet költeni azt a 6000 forintot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.