Collistar

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   700 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carolin, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

90-féle tengeri ásványt és növényi olajokat tartalmazó testradír. Szemcséi különböző nagyságúak, így hatékonyabban tüntetik el az elhalt hámsejteket. A radírozó funkcióhoz revitalizáló, bőrmegújító, hidratáló hatás is társul.

Kerekeso

2022. január 6.

Wow... Ez aztán a testradír. Olyan feszessé, puhává, hidratáltá tette a bőröm, mint még soha előtte egy bőrradír sem. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

eperturmix

2017. szeptember 26.

Hónapokig volt a kívánság-listámon,de akárhányszor találkoztam vele,ha volt is rá keret,ha nem,mindig csak ácsingózva jöttem ki a boltból,sosem vettem meg..boltokban 15 ezer ft..túl sok,és azért mégiscsak egy testradírról beszélünk.Azonban pár hónapja,a notino-n megláttam,8-9 ezer Ft,hát egy elborult pillanatomban csak megvettem..nehogymár,ennyi jár nekem is.DE!És most őszintén sajnálom,hogy a tökéletes értékelésébe belerondítok..számomra ennek nagyobb a füstje,mint a lángja.
Jól radíroz,extra erős szemcsékkel.Bár az olajat tusolás közben nem érzem,de mivel,valóban nem kell utána testápoló,ezt annak tudom be,hogy tényleg van benne. A bőröm sima lesz és puha,biztos eltávolítja az elhalt hámsejteket.Hatalmas a kiszerelése is,elegáns a doboza.
Ezek mind szép és jó dolgok..,de nálam,itt csúszik be egy kis bibi..ugyanis a Garnier olajos bőrradírja ugyanezt tudja..hanem többet.Sokkal szívesebben használtam azt,az illata valami fenomenális (ami ennek van,attól falra mászok,rettenetesen erős mentol,marja az orrom),kevésbé macerás az adagolása,és nem elhanyagolható,hogy töredékébe kerül.
Az illatára visszatérve,habár az egész fürdőszobát belengi,ami önmagában kellemes,testközelből szörnyű..és maga a mentol tartalom miatt,itt látom sokan kedvelik,engem kifejezetten idegesít az a hűsítő érzet,ha meg véletlen intim területre jut pár szemcse...Pfuu,hát feláll a hátamon a szőr.
Egyszóval..nem bántam meg teljesen,hogy megvettem,természetesen elhasználom,de újravenni biztosan nem fogom.Nincs arról szó,hogy nem szeretem,egyszerűen csak van ami jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

vancuka

2016. október 28.

A legjobb testradír amit próbáltam. Ha lehetne adnék még 5*-ot. A bőr utána nem száraz, s nem húzódik, inkább selymes és sima tapintású. Nincs szükség utána testápolóra. Szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

HKriszti

2016. május 22.

Imádom, már első használat után látható és érezhető a különbség!! Ajándékba kaptam, de az ára ellenére is biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

ansu

2016. január 16.

2 féle változatom van: a sima Thalasso és az anti-aqua. Hatásukban nem különböznek, mindkettő csodásan radíroz, napokig tartó pihe-puha bőrt eredményeznek. Először csak a sót érezni, majd dörzsölésre előjön az olaj is, így könnyű a bőrbe masszírozni. A Thalassonak mentolos az illata és hűsítő, az Anti-aqua pedig számomra rohadt citrus illatú, így ezt annyira nem szeretem. Összességében nem találkoztam még ennél jobb bőrradírral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Fviki

2015. augusztus 18.

Jó pár éve tart a szerelem. Itthon akkoriban nem volt még kapható, neten nem rendelhető, így beszerzése komoly nehézségekbe ütközött. Olasz nyaralás sem segített, hiszen mérete miatt a repülős motyót hazafelé jelentős túlsúlyossá teszi.
Mindegy. Nagy nehezen beszereztettem Olaszországban, remegve vrtam, hogy próbáljam. Háááát. Nagyon nagyon megérte az árát.
Kicsit erősebb radír, mint mondjuk a Garnier, vagy a TB argánolajos. Sokkal sűrűbb az állaga, tőbb és nagyobb szemcsék. Aztán elkezdem masszírozni vele a bőrö, a szemcsék enyhén olvadoznak, és előjön az olaj. Pár másodperc múlva a bőröm újjászületik. Zuhanyzáskor a víz pereg a bőrről, utána tesápoló egyáltalán nem kell. A hidratált érzés sokáig marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

juditkaa70

2015. július 17.

Az egyik leghatásosabb testradír amit valaha használtam! olyan volt utána a bőröm,mintha kicserélték volna! Szuper cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 17.

malyvacukor

2015. március 29.

Szuper! Amikor először használtam, olyan volt, mintha kicserélték volna a bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Skiiin

2015. március 15.

Abszolút kedvenc, THE BEST, THE BEST!!!!

Ha tehetném 10 pontot adnék neki...de sajnos nem tehetem!:)
A legjobb testradír amit valaha használtam!!! A használata után mintha újjászületne az ember teste, lelke!:)

Nagyon szépen puhává, bársonyossá, hidratálttá varázsolja a bőrt, nem szárítja ki!!!
Egy használathoz nem kell túl nagy mennyiség, szóval sokáig elég!:)

Az illata fantasztikus, ellazítja a testet-lelket!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Abszolút kedvenc, THE BEST, THE BEST!!!!

Ha tehetném 10 pontot adnék neki...de sajnos nem tehetem!:)

Egy használathoz nem kell túl nagy mennyiség, szóval sokáig elég!:)

Az illata fantasztikus, ellazítja a testet-lelket!:)

vgyoo

2014. június 6.

Iszonyat jó! Épp elég olajos, jó friss az illata és szépen hidratál! Nagyon jó! Több mint 5pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil